انجمن

دوستان لطفا کمک کنید (مشکل در نصب پلاگین روی هاست )  (۴ نوشته)

• vahidjavahery

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۰ آذر ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۸

سلام خدمت دوستان گرامی
    من از شرکت پارس دیتا ، هاست لینوکس گرفتم و ورد پرس هم را روش نصب کردم ولی وقتی می خواهم پلاگین یا قالبی روش نصب کنم حالا هر نوع پلاگین و قالب که باشه پیغام زیر را به من میده
    امکان ایجاد شاخه home/aryanirani/domains/aryaniran.ir/public_html/wp-content/uploads/2011/12نیست .آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است .
    وقتی با خود میزبان پارس دیتا مطرح کردم گفت که Permission 776 را فعال کن اون را هم انجام دادم نشد
    تازه من ورد پرس اینگلیسی هم نصب کردم دوباره Permission 776 را هم فعال کردم باز هم همون پیغام را به من داد
    یکی از شما دوستان من را راهنمایی میکنه
    ممنون منتطر لطف شما هستم

• omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۲۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۱

سلام
    سطح دسترسی رو به 755 قرار بدید ببینید درست میشه؟

• vahidjavahery

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۱ آذر ۱۳۹۰ - ۰۱:۳۱

سلام عزیز
    من سطح دسترسی را به 755 تغیر دادم ولی متاسفانه درست نشد الان اون پیغام قبلی را به من نمیده این پیغام را به من میده
    برای انجام دادن این عملیات، اطلاعات اتصال مورد نیاز است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.
    که من اطلاعات را میزنم پیغام میده که شناسه و رمز درست نیست در صورتی که بارها با نرم افزارهای ftp با همین شناسه وارد شدم
    دیگه قاطی کردم
    لازم بذکر هست که کنترل پنل هاست که الان دارم باهاش کار میکنم دایرکت ادمین هستش من قبلا هاست با کنترل پنل سی پنل را داشتم اصلا با این مشکلات رو برو نشده بودم
    الان باید با یک آپاچی کار صحبت کنم خود میزبان هم درست جواب نمیده

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۱ آذر ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۲

سطح دسترسی wp-content و uploads هر دو تنظیم شده؟

درباره‌ی این موضوع