انجمن

قسمت مدیریت باز میشه اما سایت لود بسیار پایینی دارد  (۱۳ نوشته)

• bardia001

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۶

سلام دوستان
    اول اینکه خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم چون من تازه سایت زدم و تجربه ندارم و به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم
    کمتر از ۳ ماه هست که یک سایت علمی‌ سرگرمی زدم ، اول یه هاست اشتراکی‌ گرفتم اما بد از ۱۰ روز سایت منو بستند و گفتند که بیش از حد از منابع سرور استفاده کرده ، و بعدش سرور مجازی vds گرفتم، اما زمانی‌ که بازدید سایت زیاد میشد، هنگ میکرد، و گفتن که باید ارتقا بعدی، بعدش سرور حرفه‌ای گرفتم با رم ۱ گیگ و پهنای بند ۶۰۰ گیگ، اما باز هم زمانی‌ که بازدید زیاد میشد سایت هنگ میکرد، بعدش گفتن سایت مورد حملی‌ شدید ddos هست و امنیت سایت رو بردن بالا، ولی‌ مشکل ادامه داشت،بعدش block ip گذاشتن، باز هم نشد بعدش نرم‌افزار litespeed نصب کردن، بعدش گفتند که سرور آپاچی جوبگوی سایت شما نیست،تا ۱ هفته پیش که افزونی توپ۱۰ رو آپدیت کردم اما چونکه فونتش بزرگ بود صفحی‌ سایت رو می‌گرفت و دوباره قبلی‌ رو نصب کردم،اول فکر می‌کردم که شاید بخاطر افزونه باشه، دیگه سایت برای من باز نشد، و یا اینکه باز میشد اما ۲ تا لینک باز می‌کردم سایت دیگه بالا نمیومد، هر چی‌ به پشتیبانی‌ تیکت زدم، گفتند که ما تست کردیم و هیچ مشکلی‌ نداره، اما از دوستان زیادی سوال کردم و اکثرا میگفتن که سایت باز نمی‌شه و صورت خیلی‌ پایینه، ناچار شدم که از یه شرکت دیگه هاست بگیرم، الان ۲ روز هست که هاست رو عوض کردم، حالا قسمت مدیریت وردپرس راحت باز می‌شه و می‌تونم مقاله بذارم، اما خود سایت طول میکش تا لود بشه، ولی‌ خیلی‌ بهتر شده،گفتن چون تازه dns رو عوض کردی این‌جوریه، حالا می‌شه کمک کنید و راهنمای کنید که مشکل از کجاست، ممنون میشم

http://2ba2.com/

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۹

دوست عزیز قالب شما کمی سنگین هست و jquery درون قالب زیاد هستن که کمی روی سرعت باز شدن تاثیر میذاره به علاوه بنرهای فلش
    البته اینها که گفتم یه بررسی ساده بود نه علمی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bardia001
  • bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۴

سلام

دوست عزیز آخه قبلا هیچ مشکلی‌ نداشت، و خیلی‌ راحت باز میشد اما الان سایت حد اقل ۵ دقیقه طول میکشه تا باز بشه، نه تنها صفحه اصلی‌ سایت، حتی مقالات برای من باز نمی‌شه، یا خیلی‌ طول میکش تا باز بشه.اما از زمانی که هاست رو عوض کردم قسمت مدیریت ووردپرس مشکلش حل شده و برای بعضی دوستان راحت باز میشه

• bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۲

Cpanel و قسمت مدیریت سایت هم مشکلی اصلا" نیست
    ولی لینک ها و صفحات سایت چند دقیقه طول میکشه. ممکنه از تنظیمات super cashe باشه؟البته غیر فعال هم کردم فرقی نکرد

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۲

برای من نزدیک به 15 ثانیه طول کشید تا کامل لود شد
    شما می تونید از افزونه های کشینگ استفاده کنید
    البته بازم بگم ساختار قالب شما سنگین هست

Parsa - bardia001
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۵

سلام
    1- حجم عکسهای داخل پوسته و مطالب زیاد هست.
    برای مثال حجم هدر شما : KB 244,233 که خیلی زیاده!
    2-تبلیغات در سایدبار رو لود تاثیر داره.
    3- فلش های بکاربرده شده هم حجمشون روی لود تاثیر داره

Parsa - bardia001
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۷

منم واسه یکی از سایتهایی که طراحی کرده بودم چنین مشکل داشتم
    عمده این اشکال به خاطر جاوااسکریپتها، تبلیغات، و وبسرویسهای توئیتر و فیدبرن بود که با کند شدن سرعت لود آنها.
    قالب سایت هم دیر لود میشد
    ولی لود پنل ادمین عادی بود

Morteza - bardia001
  • bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۰

سلام
    دوستان مشکل من 15 ثانیه نیست بلکه بیشتر از 3 دقیقه طول میکشه تا برای من باز بشه و قبلا" اینجوری نبود.تا قبل اینکه هاست جدید رو بگیرم قسمت مدیریت ووردپرس هم این مشکل رو داشت اما الان قسمت مدیریت مشکلی ندارم و سایت برای دوستان باز میشه البته قبل از تغییر هاست برای اونها هم باز نمیشد
    ضمنا" فقط صفحه اصلی این مشکل رو نداره هر لینکی باز کنم چند دقیقه طول میکشه . عکس هدر هم عوض کردم

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۶

اینکه برای شما دیر لود میشه از دو مورد هست یکی سرعت لود سرور کم هست
    و یا اینکه isp شما با ای پی این سرور مورد داره و توی لیست تحریماتشون هست
    من با دو isp مبین نت و داتک تل کام چک کردم و هر دو یکجور لود شدن البته بازم مسئله سنگین بودن قالبت سره جاش هست

bardia001
  • bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

الان 2 روز هست که سرور رو عوض کردم اما فقط مشکل مدیریت حل شد
    میشه از یاهو چت کنیم اینجا طول میکشه
    آیدی من payamk2011

• bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۲

سلام

من امروز ویندوز هم عوض کردم، اما مشکل حل نشد، مودم هم ریست کردم اما باز مشکل حل نشد، و در نهیات یکی‌ از دوستان راهنمایی کرد و گفت که طبق سیاست‌های جدید مخابرات که هدفش استفاده نکردن از سرور‌های خارج از کشور هست،مشکلاتی در این زمینه جدیدا زیاد شده، و dns‌های کامپیوتر خودمو دستی‌ وارد کردم و آی‌پی دادم، خوشبختانه مشکل حل شد، و تجربه باشه برای دیگر دوستان که اگر چنین مشکلی‌ داشتند، dns‌های اینترنت خودشون رو دستی‌ وارد کنند، چون به حالت اتوماتیک ‌ست نمی‌شه با سرور‌های خارج از کشور، از دوستانی که پیشنهاد دادن بسیار ممنونم، موفق و پیروز باشید

Morteza
  • میلاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳
    ۲۴ آذر ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۰

سلام .
    سایت برای من هم به خوبی باز شد .
    زمانی که سیستم گوگل پلاس نتواند باز شود این سیستم باعث می شود که سرعت لود سایت برای مشاهده کننده کم شود ...
    اگر شما قسمت +1 سایت خود را مشاهده نمی کنید مشکل از این جا هست خودم هم این مشکل را داشتم :D

bardia001
  • bardia001

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۹

سلام .
    سایت برای من هم به خوبی باز شد .
    زمانی که سیستم گوگل پلاس نتواند باز شود این سیستم باعث می شود که سرعت لود سایت برای مشاهده کننده کم شود ...
    اگر شما قسمت +1 سایت خود را مشاهده نمی کنید مشکل از این جا هست خودم هم این مشکل را داشتم :D

=============================
    سلام
    بله دقیقا" همین طور بود بعد از اینکه dns رو دستی وارد کردم سیستم گوگل پلاس هم برام اومد ولی قبلا" حتی زمانی که سایت باز میشد +1 برای من قابل مشاهده نبود.
    مدیر انجمن رو من نمیشناسم .یه پیشنهاد دارم اگر پست من رو میبینید لطفا" از طریق آیدی یاهو payamk2011 پی ام بدید
    با سپاس

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.