انجمن

درخواست برای ویرایش قالب Webby Blue  (۵ نوشته)

• sampash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۷ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۹:۴۰

سلام دوستان.همینطور که می دونین قالب های وردپرس فارسی خیلی محدودن و بین اونهایی که ترجمه شدن هم فقط چندتایی به درد وبسایت هایی با موضوع دانلود میخورن.من از قالب Webby Blue واقعا خوشم اومده اما این قالب یه مشکلی برای من داره.من می خوام هر دو طرف پست هام ساید بار باشه و هم پست هام بزرگتر باشه.دیشب چندین ساعت با فایل style.css سرکله زدم ولی هیچ فایده ای نداشت.ممنون میشم اگر کسی لطف کنه و این قالب رو دوطرفه کنه یا حداقل بگه چه جوری میشه این کار رو کرد.

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۷ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۹

دوست عزیز قالب برای سایت های دانلود هم وجود داره ولی کسی رایگان نمی زاره.
    مثلا من الان هم قالب پی سی دانلود رو دارم و هم قالب میهن دانلود و هم قالب فارسی موبایل !

در مورد اضافه کردن سایدبار هم باید بگم کار سختی هست چون باید خیلی حواست جمع باشه.
    برای این کار باید غیر از کد گذاری به کم و زیاد کردن طول و عرض منوها و پست ها توجه کنی که من اصلا توصیه نمی کنم دنبالش باشی :|

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۹:۱۸

باشه.ببینم چیکار میتونم بکنم :-?

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۹

باز هم اگر کمکی از دستم بر میاد بگو تا انجام بدم.
    اگر هم اصرار به اضافه کردن ساید بار داری از طریق پیام خصوصی بگو تا آی دی خودم رو بهت بدم و راهنمایی کنم @},-

موفق باشی

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۲۶

واقعا متشکر از لطفتون.توی قالب های خارجی گشتم دیدم وبگاه http://www.siteground.com قالب های واقعا قشنگی داره.می تونم قالب رو ترجمه کنم.دیگه بهتون زحمت نمی دم.باز هم متشکر از لطفتون tntdownload عزیز!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.