انجمن

مشکل کش در W3 Total Cache  (۳ نوشته)

• Arash-GH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۰

سلام دوستان عزیز...
    من از W3 Total Cache استفاده می‌کنم، اما بعد از نصب افزونه Private Messages For WordPress کش دچار مشکل شد و خطای زیر رو می‌ده...

It appears Page Cache URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all configuration files are included in the configuration.

کش رو خالی نمی‌کنه و وقتی این‌کار رو انجام بدم صفحه‌ی کاملا سفید میاد!!
    همین‌طور صفحه‌های کش به روز نمی‌شن و یا هر تغییر دیگه‌ای که در این افزونه و بعضی از افزونه‌ها می‌دم صفحه‌ی سفید میاد...
    می‌دونم اگر افزونه‌ی Private Messages For WordPress رو پاک کنم مشکل حل می‌شه ولی از طرفی نمی‌تونم این افزونه رو پاک کنم...
    ممنون می‌شم اگه بگید چطوری می‌تونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟

• amir_k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۲۷ آذر ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۸

سلام:
    سطح دسترسي فايل .htaccess را تغيير بده يعني قابل دسترسيش كن احتمالا مشكلت حل بشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Arash-GH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    ۲۷ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۱

amir_k گفت:
    سلام:
    سطح دسترسي فايل .htaccess را تغيير بده يعني قابل دسترسيش كن احتمالا مشكلت حل بشه.

سلام امیر جان، ممنون از کمکت... ولی من این کار رو قبلا انجام دادم، ولی مشکل حل نشده!!
    دوستان احتمال داره برای فعال بودن PHP Safe Mode باشه؟؟؟ چون روی سرور لوکال که PHP Safe Mode غیر فعاله این مشکل وجود نداره!
    کسی هست که از این افزونه استفاده کرده باشه؟؟؟ چون این مشکل فقط با W3 Total Cache نیست، با هر افزونه کش دیگه هم همین مشکل به وجود میاد!!

درباره‌ی این موضوع