انجمن

محدود بودن آیتم ها در صفحه اول سایت  (۳ نوشته)

• saeid-gh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

سلام.من به تازگی با ورد پرس آشنا شده ام و سایتی هم دارم که با ورد پرس کار می کند اما به دلیل ضعیف عمل کردن پشتیبان سایت میخواهم خودم اطلاعاتم را نسبت به ورد پرس بیشتر تقویت کنم.
    از چه منابعی می توانم استفاده کنم؟
    و آیا نیاز به دانش فنی مثل برنامه نویسی و... هم دارم یا خیر؟
    الان مهم ترین اشکالم این است که در سایت من که یک سایت خبری است تعداد(خبرها) و آیتم هایی که نمایش داده می شود 18 عدد است و در ادامه به آرشیو می رود ،می خواهم حتی الامکان تعداد آنها را بیشتر کنم اما نمی دانم از کجا این تعداد بیشترمی شود. درمنوی مدیریت و تنظیمات هم هر چه گشتم چیزی پیدا نکردم.اگر هم نیاز به دیدن سایت باشد به آدرس kashannews.net به ستون «اخبار» و «دیگر خبرها» مراجعه کنید.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۹ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۰

سلام، ورود شما را به انجمن تبریک میگم

از چه منابعی می توانم استفاده کنم؟
    و آیا نیاز به دانش فنی مثل برنامه نویسی و... هم دارم یا خیر؟

بهتره بخش مستندات را ابتدا مطالعه کنید.
    سپس به خواندن فایل های pdf در رابطه با وردپرس بپردازید
    مقاله های زیادی هم در سطح اینترنت هست.
    نه نیازی به برنامه نویسی برای راه اندازی و کار با آن نیست ;)

الان مهم ترین اشکالم این است که در سایت من که یک سایت خبری است تعداد(خبرها) و آیتم هایی که نمایش داده می شود 18 عدد است و در ادامه به آرشیو می رود ،می خواهم حتی الامکان تعداد آنها را بیشتر کنم اما نمی دانم از کجا این تعداد بیشترمی شود. درمنوی مدیریت و تنظیمات هم هر چه گشتم چیزی پیدا نکردم.اگر هم نیاز به دیدن سایت باشد به آدرس kashannews.net به ستون «اخبار» و «دیگر خبرها» مراجعه کنید.

کمی با وردپرس کار کنید تمامی مشکلاتتان رفع میشود.
    به بخش تنظیمات » خواندن مراجعه کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    omid0098 - امین - amir_k - Morteza - saeid-gh
  • amir_k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۱

با درود:
    از منوي مديريت وردپرس تنظيمات را كليك كن در زير منوي تنظيمات گزينه خواندن را كليك كن .انجا مي تواني تعداد نوشته هايت در صفحه نخست و نيز تعداد نوشته ها در خوراك را به دلخواه مشخص كنيد. براي اشنايي بيشتر با وردپرس اين كتاب را دريافت و مطالعه كن ../

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    saeid-gh

درباره‌ی این موضوع