انجمن

ویرایش فرم تماس و افزودن بنر  (۶ نوشته)

• domin4u

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۲

با سلام و ادب
    1- می خواستم خواهش کنم بفرمایید که بنده چجوری می تونم فرم تماس سایت خودم یعنی
    ekart.biz
    رو ویرایش و زیبا سازی کنم.تقریبا مشابه فرم تماس سایت شما یا مشابه فرم تماس سایت زیر باشه؟
    http://www.zabet.ir/contact

2- من از کدوم قسمت و چگونه می تونم بنر تبلیغاتی در اندازه 125*125 به سمت راست سایتم یعنی ekart.biz در قسمت حامیان اضافه کنم؟

3- در سایت من نوشته هایی در سمت راست به انگلیسی وجود داره مثلا :
    Pages - Categories
    چجوری و از کجا می تونم اینها رو فارسی کنم؟

4- گاهی ایمیلهای بسیار زیادی به ایمیلم ارسال میشه که افراد نامعلومی به صفحه "درباره ما" دیدگاه یا نظر ارسال کرده اند.چگونه می تونم این قسمت رو غیر فعال کنم؟

با تشکر

• amir_k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۴ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۸

سلام:
    1- دوست عزيز براي ايجاد يك فرم تماس دلخواه مي توانيد از افزونه contact-form-7 استفاده كنيد اين افزونه را مي توانيد از اينجا دريافت كنيد .
    2- براي اضافه كردن بنر به سايدبار تنظيمات قالبت را نگاه كن احتمالا قسمتي براي اضافه كردن بنر دارد اگرنه مي توانيد از ابزارك متن نيز استفاده كنيد كافيست آدرس بنر را در ابزارك متن كپي كرده و آنرا به سايدبارت اضافه كنيد.
    3- براي ترجمه اين كلمات بايد قالب خود را ويرايش كنيد .مي توانيد از نرم افزار مخصوص فارسي سازي پوسته و افزونه Poedit استفاده كنيد اين نرم افزار را هم از اينجا دنلود كنيد.
    4-براي غير فعال كردن ديدگاه از قسمت تنظيمات وردپرس خود گزينه گفتگوها را كليك كن و در صفحه باز شده تيك اجازه‌ی گذاشتن دیدگاه برای نوشته‌های جدید را بردار همچنين مي توانيد كاربران را ناچار كنيد تا ثبت نام كنند و وارد سايت شوند تا ديدگاه ارسال كنند براي اينكار تيك کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند را بگذار .
    افزونه Akismet را نيز مي توانيد فعال كنيد اين افزونه براي جلوگيري از اسپم و هرزنامه است.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Morteza
  • domin4u

آفلاین
    عضو
    ۵ دی ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۳

سلام
    بینهایت از شما ممنونم.
    1- اما توضیحی ندادین در مورد فرم تماس. من از فرم تماسی که شما فرمودین استفاده می کنم. در مدیریت در قسمت افزونه بعد از باز کردن افزونه فرم تماس برای ویرایش عنوانهای در سمت چپ ادیتور قابل نمایش هست. مثلا:

"پرونده‌های افزونه"

contact-form-7/wp-contact-form-7.php
    contact-form-7/includes/functions.php
    contact-form-7/includes/shortcodes.php
    contact-form-7/includes/taggenerator.php
    contact-form-7/includes/classes.php
    contact-form-7/includes/formatting.php
    contact-form-7/includes/pipe.php
    contact-form-7/includes/controller.php
    و........

از کدوم یک از این بخشها می تونیم اندازه فیلدهای فرم تماس و رنگ داخل اونها رو ویرایش کنیم و گوشه های فیلدها رو بصورت خم بکنیم؟
    یعنی شما کدی دارین که ارائه بدین تا بشه تک تک اینکارها رو کرد؟
    2- من افزونه BT Captcha که از اینجا
    http://www.payadl.ir/services/plugins/
    گرفتم رو نصب کردم اما وقتی فعالش می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و کپچایی به فرم تماس اضافه نمیشه.

3- کپچای دیگری رو که از اینجا گرفتم
    http://bestwebsoft.com/plugin/
    باز فعال می کنم اتفاقی نمیافته.

4- باز کپچای دیگری رو با نام Really Simple CAPTCHA نصب کردم که اونهم کار نمی کنه.

حالا در مورد کپچا چیکار باید بکنم. ضمنا من از قالب آی تی بلاگز استفاده می کنم. http://www.ekart.biz

5- وقتی افزونه All in One SEO Pack رو فعال می کنم کادر قرمز رنگی بالای صفحه ظاهر میشه و این پیغام رو نشون میده:
    All in One SEO Pack must be configured. Go to the admin page to enable and configure the plugin.
    All in One SEO Pack now supports Custom Post Types and Google Analytics

متشکرم

• amir_k

آفلاین
    عضو
    ۵ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۳

خواهش مي كنم.
    1- براي ساخت فرم دلخواه خود بايد با css براي تك تك فيلدهاي خود كلاس تعريف كنيد. اگر با css آشنا باشيد به راحتي مي توانيد داخل فيلدها را به رنگ دلخواه دراوريد ويا گوشه ها را خم كنيد .
    2- خود افزونه contact-form-7 كد امنيتي دارد اگر بخواهيد از تصاوير امنيتي در اين فرم استفاده كنيد بايد اين افزونه http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/ را نصب كنيد.
    3- خوب اين پيام ميگه افزونه را بايد پيكربندي كنيد .از منوي تنظيمات روي All in One SEO Pack كليك كن و موارد خواسته شده را تكميل كن .مي توانيد اين مقاله را براي آشنايي بيشتر با افزونه All in One SEO Pack مطالعه كنيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NESTED
  • domin4u

آفلاین
    عضو
    ۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۰

از کمک و راهنمایی شما ممنونم.
    اما متاسفانه به سی اس اس آشنا نیستم.
    شما نمی تونید کد مربوط به رنگ داخل فیلدها رو برنگ آبی آسمانی کمرنگ و کد خم کردن گوشه های فیلدها رو بنویسید و ارسال کنید تا من در جایی که شما میگین قرار بدم تا ویرایش فرم انجام بشه؟

ممنون

• amir_k

آفلاین
    عضو
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۲

متاسفانه درحال حاضر به دليل اينكه در مسافرتم برايم امكان پذير نيست اما لينك دوكتاب برايت مي گذارم انها را دانلود و مطالعه كن چون شما حتما بايد با css و html كمي آشنايي پيدا كنيد در حد رفع نيازهاي خودت كتابهاي زياد و مفيدي در اين زمينه ها هستش مي توانيد سرچ كنيد و پيدا كنيد .
    1-در موردcss
    2- درمورد html
    هر امري بود در خدمتم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.