انجمن

مشکل theme-options.php  (۲ نوشته)

• shahraama

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۹

سلام
    آیا کد زیر مشکل داره؟
    وقتی در صفحه تنظیمات میخوام حالت نمایش رو فعال کنم، یعنی باکس نمایش مطالب محبوب، پیشین و... فعال باشه، «بله» رو انتخاب می کنم. وقتی میزنم ذخیره تغییرات صفحه ریفرش میشه و می بینم که باز روی آپشن «خیر» هست، یعنی حالت فعال سیو نمیشه.
    مشکل از کجاست؟
    حس کردم ممکنه از این بخشی باشه که زیر کپی کردم
    ممنون
    <p>
    <?php _e("نمایش اطلاعات (مطالب مجبوب,پیشین و...) در ابزارک سمت راست فعال باشد؟", 'themejunkie'); ?>

<select name="<?php echo $settings; ?>[tabber]">
    <option style="padding-right:10px;" value="Yes" <?php selected('Yes', get_theme_mod('tabber')); ?>>بله</option>
    <option style="padding-right:10px;" value="No" <?php selected('No', get_theme_mod('tabber')); ?>>خیر</option>
    </select>
    </p>

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ دی ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۵

سلام،
    روال کار بدین صورت است که:
    1. باید یک register setting تعریف کنید و option هارا درونش قرار بدینو
    2. به option ها مقدار بدین.
    3. یک شرط درون تگ checkbox یا select قرار بدین که اگر این option مقدار داشت، تگ checked=checked یا selected=selected آن فعال باشد.
    مثال:

<p>
    <?php _e("نمايش اطلاعات (مطالب مجبوب,پيشين و...) در ابزارک سمت راست فعال باشد؟", 'themejunkie'); ?>

<select name="<?php echo $settings; ?>[tabber]">
    <option style="padding-right:10px;" value="Yes" <?php selected('Yes', get_theme_mod('tabber')); ?> <?php if(get_option('option_name')) echo 'selected="selected"'; ?>>بله</option>
    <option style="padding-right:10px;" value="No" <?php selected('No', get_theme_mod('tabber')); ?>>خير</option>
    </select>
    </p>
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین - Parsa - Morteza - amir_k

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها