انجمن

راهنمايي  (۲ نوشته)

• omiD.nice

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ دی ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۱

سلام دوستان.... من چند تا مشكل با قالب سايتم دارم كه تو عكس لا فلش و شماره گذاري معلوم كردم.ممنون ميشم كسي كمك كنه

http://s2.picofile.com/file/7241048923/2011_01_08_20_30.jpg

1.من سايتم خبريه و ميخوام موقعه اي كه مطلب ميزارم تو سايت عكس مطلب بيوفته اون قسمت كه مشخص كردم.اين قسمت حالت عكس رو داره يعني درگ ميشه هر كاري كردن حل نشد.

2.قسمت دومي رو كه با فلش مشخص كردم ميخاوم بنرهاي تبليغاتي رو بزرام اونجا چه جوري؟

3.قسمت سوم رو هم اگه ببينيد ميفهميد كه مشكل چيه.تو عكس ميبينيد كه خبر ورزشي رفته زير پيوندها.ميشه كاري كرد كه خبر ورزشي چند خط بياد پايين تر.يعني اين بلاك كمي بياد پايين
    پيشاپيش بابت راهنمايي هاتون تظكر ميكنم

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۲

در کل فکر کنم مشکل از قالبتون باشه . اون قسمت 1 رو که مشخص کردین جای تومبنایل (تصویر شاخص) هستش آیا تصویری رو واسه مطلبتون به عنوان شاخص قرار دادین؟

از جایی که مطلبی رو مینویسید در قسمت منوی نوشته ها یه قسمتی هست به نام " قرار دادن به عنوان تصویر شاخس" از اونجا تصویری رو قرار بدین
    اگه " قرار دادن به عنوان تصویر شاخس" فعال نیست از قسمت منوی بالا در کنار راهنما یه کشو دیگه هست اونو بازکنید و تیک تصاویر بند انگشتی رو فعال کنید با این روش مشکل 1 فکر کنم حل بشه اگه نشد مشکل از قالب هستش.

در مورد قسمت 2 و 3 من آگاهی چندانی ندارم لطفا منتظر جواب دوستای وارد ترمون باشین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.