انجمن

مشکل در پوسته . برچسب  (۸ نوشته)

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۹

من تازه سایت طراحی کردم و زیاد با وردپرس آشنایی ندارم و چند سوال داشتم(با عرض پوزش از ایجاد این پست)
    1-من امروز پوسته سایتو عوض کردم (از پوسته میهن دانلود به پوسته دانلودها) و تمام لینک های دانلودم از بین رفته
    باید چکار کنم
    2-من قبلآ 30 مطلب بدون برچسب تو سایت قرار دادم و العان می خواهم برای آنها برچسب بزارم هیچ مشکلی به وجود نمی یاد
    3-من سایت دانلود نرم افزار طراحی کردم و یک پکیج نرم افزار خریداری کرده ام و دارم از آن نرم افزار ها در سایت استفاده می کنم و خودتون می دونید که هزاران سایت دیگر نرم افزار ها را قرار داده اند.
    من از سایت های دیگر کپی نمی کنم و دارم نرم افزارها را از رایانه خود آپلود می کنم و مطالب را خودم می نویسم اما بعد از جستجو دیدم که این مطالب در سایت های دیگر هم است و قبلا نرم افزار در سایت دیگر قرار گزاشته شده
    آیا این کار من در جستجوی گوگل کپی از مطالب دیگران به حساب می آید
    مثلا(من نرم افزار اندروید مسیج را در سایتم قرار می دهم و سایت های دیگر هم در سایت خود قبلا قرار داده ان)

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۲ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۵

سوال 1= شما لینکهای دانلود رو مگه چطوری در پست درج کرده بودین که حالا از بین رفتن ؟ ایا زا زمینه دلخواه استفاده می کردین ؟
    سوال 2= هیچ مشکلی بوجود نمیاد براحتی می تونید در هر لحظه ایی بر چسب اضافه کنید و یا کم کنید
    سوال 3= اگر مطالب شما کپی از سایتهای دیگه نباشه و تایپ شده توسط خوده شما باشه خیر گوگل موردی با این قضیه نداره !

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - امین
  • rasol1369

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۹

۱-از زمینه های دلخواه(مگه روش دیگه ای هم هست)
    2-من تو جای دیگه خوندم بهتره مطالب رو تغییر ندید.
    3-من در یک مطلب نوشتم(دانلود نرم افزار رایت nero6) و سرج کردم دیدم مثل این مطلب خیلی زیاد هست
    گوگل از کجا می فهمه که من کپی کردم یا خودم نوشتم وقتی عنوان مطلب شبیه هم است.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۲ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۴

در قابل دانلودها نسخه ریپ شدشد زمینه دلخواه در کد قالب درج نشده
    و باید براش بسازین
    در مورد پست دادن هم باید بگم عنوان پست هم متغیر باشه صد در صد نتیجش بهتره در ضمن
    کی گفته بهتره مطالب رو هم تغییر ندیم ؟
    اگه اینطوره و دیگرون میگن موردی نداره خب شما برو کپی پیست کن اصلا چرا کپی پیست کنی برو ار اس اس بگیر نشون بده دیگه چکاریه که بخوای پست بذاری و خودت رو اذیت کنی و به فکر این هم نباش گوگل خوشش بیاد یا نیاد !!!

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۲

اگه کد رو قرار بدم لینک هام درست می شه

شما منظور منو نفهمیدید
    میگم من یک مطلبو خودم می نویسم و اگه شبیه اون مطلب در سایت دیگر بود این مطلب من کپی محسوب می شه
    یعنی من مطلبی به عنوان دانلود نرم افزار word در سایت قرار دهم همه چیزو خودم بنویسم و فایلو خودم آپلود کنم بدون هیچ کپی از سایت دیگران(صد در صد سایت های دیگه این فایلو زودتر از من در سایت شون قرار دادن) من هم خبری ندارم
    خودتون سرچ کنید در مورد یک نرم افزار ببینید چه می شه.

منظور از کپی فقط کپی کردن از سایت دیگران است یا مطلبی مثل اون مطلب در سایت خود گزاشتن هست.

من العان 50 نرم افزار در سایت قرار دادم بدون هیچ کپی یا نگاهی به سایت دیگران کردن اما دیدم مثل مطالبم در سایت های دیگه زیاد هست.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۷

خب ساده ترین کار این هست که شما مطالبتون رو کمی متفاوت بنویسید
    ولی زیاد فرقی نمی کنه چون همه دارن از یه مطلب استفاده می کنن و کمی شاخو برگ بهش دادن
    در مورد زمینه دلخواه هم بله باید کدهای کاستوم فیلد در قالب درج بشن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین
  • rasol1369

آفلاین
    عضو
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۱

ولی زیاد فرقی نمی کنه چون همه دارن از یه مطلب استفاده می کنن و کمی شاخو برگ بهش دادن

به نظر شما که یه عمریه تویه طراحی سایت هستید و از تمام جزییات گوگل خبر دارید اگه کمی عنوان مطلبم رو فرق بدم بهتره یا که دیگه از سایت دانلود بیرون برم(یکی از دوستان به من گفت سایت های دیگه تمام نرم افزارهار گزاشتن و دیگه تموم شده و اونا تو صدر اول سرچ گوگل هستند و بقیه وقت خودشونو تلف می کنند)

چیکار کنم منتظر جواب شما

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۷

والا هر کسی به دنبال این هست تا سودی از داشتن سایت دانلودی ببره
    همونطور که گفتن سایتهای بسیاری هستن که در زمینه دانلودن
    شما هم می تونی باشی و به دنبال منافع خودت باشی
    و بله می تونی عنوان و مطالب رو کمی عوض کنی تا نتایجت بهتر بهش
    هنوز هم میشه کاربر جذب کرد البته با مطالب متنوع