انجمن

مشکل در تنظیمات افزونه  (۴ نوشته)

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۶

من در آموزش افزونه All in One SEO یک سوال برام پیش آمده.

Use Tags for META keywords
    1-اگر تيك اين مورد را بزنيد برچسبهاي نوشته يا پست توسط افزونه به كلمات كليدي تبديل مي شوند .براي اينكه كلمات كليدي تكرار نشوند شما نبايد اين برچسبها را به صورت دستي به كلمات كليدي اضافه كنيد چون تاثير منفي دارد.تيك اين مورد را حتما بزنيد.(من این متنو نفهمیدم)

خواهشن یه توضیح کامل بدید که اگه من در برچسب مطالب کلمات کلیدی می نویسم و همان کلمات را در جای کلمات کلیدی افزونه در مطلب وارد می کنم (یعنی در موقع انتشار مطلب هم برچسب مطالب را پر می کنم و هم کلمات کلیدی افزونه را که شبیه هم می شود)
    2-در تنظیمات افزونه بهتره کدام قسمت نشان داده شود(فعال شود)
    wpcf7_contact_form
    ۳-این سوال ربطی به افزونه نداره و نخواستم یک تایپک اضافه باز کنم.
    عنوان چند سایت دانلود
    1.دانلود نرم افزار رایت و ایمیج با ...
    2.نرم افزار رایت و ایمیج با ...
    3.رایت و ایمیج با نرم افزار....(این سه عنوان یک نرم افزار را در سایت خودشان قرار داده اند و فقط عنوان مطلب فرق دارد آیا گوگل باز کپی محسوب می کند)
    4-آیا گوگل متن مطلب را هم سرچ می کند یا فقط عنوان و بر چسب هارا

• amir_k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۹

ببين مثلا شما كلمه دانلود را به نوشته خود به عنوان برچسب اضافه كرده ايد حال اگر تيك Use Tags for META keywords را زده باشيد برچسب دانلود توسط افزونه به META keywords هاي شما اضافه مي گردد حال اگر كلمه دانلود را به صورت دستي هم به كلمات كليدي خود اضافه كنيد دوبار كلمه دانلود در META keywords هاي شما تكرار مي شود كه اين از نظر موتورهاي جستجو خوب نيست فكر مي كنند داري تقلب مي كني (با تكرار كلمات كليدي).
    در مورد كپي كردن بله عنوان مهم است اما تنها عنوان بررسي نمي شود متن هم بررسي مي شود و حتي عكسها هم تاثير دارند البته الگوريتم گوگل پيچيده و در حال تغيير است ولي بهتر است مطالب را خودتان بنويسيد البته همه چيز را همگان دانند و ...بنابراين براي نوشتن يك مقاله ما ناچاريم از نوشته هاي ديگران هم استفاده كنيم اما كپي برداري محض نه ،گوگل هم اين را مي داند چون اگر قرار باشد همه نوشته هاي شبيه به هم را كپي قلمداد كرده و از اينديكسش حذف كند ديگر چيز چنداني توي هاردهاي گوگل باقي نخواهد ماند.

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۲۳ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۲

amir_k گفت:
    ببين مثلا شما كلمه دانلود را به نوشته خود به عنوان برچسب اضافه كرده ايد حال اگر تيك Use Tags for META keywords را زده باشيد برچسب دانلود توسط افزونه به META keywords هاي شما اضافه مي گردد حال اگر كلمه دانلود را به صورت دستي هم به كلمات كليدي خود اضافه كنيد دوبار كلمه دانلود در META keywords هاي شما تكرار مي شود كه اين از نظر موتورهاي جستجو خوب نيست فكر مي كنند داري تقلب مي كني (با تكرار كلمات كليدي).
    در مورد كپي كردن بله عنوان مهم است اما تنها عنوان بررسي نمي شود متن هم بررسي مي شود و حتي عكسها هم تاثير دارند البته الگوريتم گوگل پيچيده و در حال تغيير است ولي بهتر است مطالب را خودتان بنويسيد البته همه چيز را همگان دانند و ...بنابراين براي نوشتن يك مقاله ما ناچاريم از نوشته هاي ديگران هم استفاده كنيم اما كپي برداري محض نه ،گوگل هم اين را مي داند چون اگر قرار باشد همه نوشته هاي شبيه به هم را كپي قلمداد كرده و از اينديكسش حذف كند ديگر چيز چنداني توي هاردهاي گوگل باقي نخواهد ماند.

من قبلا هر چی در بر چسب می نوشتم در جای افزونه کپی می کردم پس این کار من اشتباه بوده و چون تیکو زدم کلمات کلیدی تکرار می شده پس من کلمات کلیدی را از مطالب پاک می کنم(چون خوده افزونه بر چسب ها را به کلمات کلیدی قرار می ده)
    نظر شما چه هست.

• amir_k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۲۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۷

خوبه... اما زياد روي كلمات كليدي زوم نكن چون انچه براي گوگل از هرچيزي مهمتر است محتواي خوب و تازه است .وبسايتها آنقدر با كلمات كليدي بازي كرده اند كه سر گوگل را هم به درد ْآورند مثلا شما داريد يك مقاله علمي را جستجو مي كنيد سر از يك فروشگاه آرايشي در مي اوريد نتيجه چه خواهد شد؟! خوب معلوم است شما فورا صفحه را مي بنديد گوگل متوجه اين موضوع خواهد شد و مي داند كه متاسفانه شما را به يك صفحه بدرد نخور هدايت كرده از اين پس براي جستجويي كه شما كرده بوديد آن صفحه نشان داده نخواهد شد يا در نتايج خيلي خيلي پايين تر نشان داده خواهد شد.....

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.