انجمن

درخواست کمک از دوستان برای....  (۸ نوشته)

• surreall

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۱

امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه و سایت هاتون پر بازدید!
    ابتدا اگر در مکان نا درست تاپیک ایجاد کردم پوزش مرا بپذیرید و مدیران نسبت به انتقال به مکان درست اقدام فرمایند.

حقیقتا ایده ی ایجاد سایتی شخصی را در سر می پرورانم ..من با سیستم های دیگر مانند جومولا و دیتا لایف کار کردم و با ورد پرس هم کار کردم و خیلی آماتور نیستم...
    اما چون مدت ها از ورد پرس دور بودم تغییرات زیاد بوده و کمی هم گیج شدم..
    این شد که گفتم از شما دوستان عزیز درخواست راهنمایی و کمک کنم...
    من پوسته ای رو انتخاب کردم که تجاری هم نیست یا اگر بوده در حال حاضر رایگان هست!!
    بعد از نصب پوسته به درستی کار نمیکنه و فارسی هم نیست...

من تقاضا دارم از دوستان من رو جهت راه اندازی سایت شخصیم با قدرت وردپرس و پوسته مورد علاقه ام که لینکش رو در انتهای پست قرار می دهم راهنمایی کنید که بسیار نیاز مند راهنمایی و کمک های شما هستم..
    http://www.gabfirethemes.com/themes/snapwire/
    پیشاپیش تشکر از شما عزیزانم

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۰

با سلام خدمت دوست عزيز
    تصميم خوبي گرفتي كه مي خواهي با وردپرس سايتت رو راه اندازي كني،وردپرس با انعطاف و قدرت بسيار بالاش،بسيار مناسبه.
    براي راه اندازي سايت با وردپرس،تو اينترنت آموزش زياده كافي سرچ كنيد،پيدا مي كنيد.در مورد قالب هم بايد بگم امتحان كردم و مشكلي نداشت.
    تو اينترنت سرچ كنيد به نتيجه بهتري مي رسيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    surreall
  • surreall

آفلاین
    عضو
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۷

تشکر از شما iranp عزیز
    در مورد نصب کردن و سایر تنظیمات هیچ مشکلی ندارم...
    الان مشکل من این هست که این قالب فارسی باشه که در این مورد نیاز به راهنمایی و کمک دارم..
    و مشکل دیگر اینکه افزونه های مورد نیاز برای این قالب و دمویی که از آن موجود هست چه چیز هایی هست...
    اگر برای فارسی سازی این قالب من رو یاری کنید یک دنیا ممنون میشم...
    iranp
  • iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۳

با سلام مجدد خدمت دوست عزيز
    براي ترجمه چند راه وجود دارد.
    1. استفاده از نرم افزارهاي ترجمه
    با استفاده از نرم افزار poedit مي توانيد قالب رو ترجمه كنيد. اگر در قسمت سرچ همين سايت poedit را تايپ كنيد يك پستي براي شما پيدا مي شه با نام آموزش فارسي سازي قالب ... كه در اون پست در مورد استفاده از اين نرم افزار توضيح داده شده.خود من چند باري خواستم از اين نرم افزار استفاده كنم ولي جواب نمي داد به خاطر همين از استفاده از اين روش ترجمه منصرف شدم و از روش دوم كه ذكر خواهم كرد استفاده مي كردم، نميدونم مشكلش چي بود ولي الان كه دوباره روي قالب خودم امتحان كردم ديدم جواب داد(خوشحال شدم،اين هم يكي از نتايج كمك به ديگران : با هر بار تكرار و آموزش چيزي به ديگران ، چيز جديدي هم خودتان ياد مي گيريد.) روي اين قالب شما هم امتحان كردم جواب داد. اين نرم افزار تمام متن هاي انگليسي موجود در قالب رو براي شما پيدا مي كنه و شما مي توانيد آن ها را ترجمه كنيد.

روش دوم :در اين روش هم مانند روش قبل بايد خودتان تمام متن هاي را ترجمه كنيد.ولي فرقش با اون اينه كه در روش استفاده از نرم افزار يك فايل جديد براتون ساخته مي شه كه بايد اون فايل رو در پوشه قالب بگذاريد تا تمام كلمه ها و متن هاي شما به فارسي نشون داده بشه. اما در اين روش شما مستقيما تمام متن ها و كلمه ها را ترجمه مي كنيد، يعني هر فايل قالب را با يك ويرايشگر خوب باز كرده و شروع به ترجمه مي كنيد.به نظر من روش دوم از نظر اطمينان خيلي خوبه،چرا؟چون در اين روش در واقع شما اومده ايد فايل اصلي را ويرايش كرده ايد يعني چيز جديدي به قالب اضافه نكرديد.در اين روش انگار شما اومده ايد يك تم به زبان فارسي ساخته ايد بدون اينكه انگليسي بوده باشد ولي در روش اول دو فايل به قالب اضافه مي شود.ولي در كل روش اول اگر براي همه ي قالب ها جواب دهد(مثل اون قالب من) روش خوب و سريعي هست و دردسر خاصي ندارد. در صورتي كه در روش اول دردسر كمي زياده،زيرا بايد درون فايل به دنبال كلمه ها بگردي و بعد ترجمه كني و كمي وقت گيره(ولي اگر با قالب ها آشنا باشيد سريع مي تونيد كلمه ها را پيدا كنيد،مثل قالب هاي آرتيستر ،هميشه يك جور هستند).

اميدوارم مفيد واقع شده باشه.

surreall - Morteza
  • surreall

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۰

بسیار بسیار تشکر دوست عزیز با کمک و راهنمایی شما از همون طریق دستی به طور کامل فارسی و راست چین کردم بدون هیچ مشکلی...و حتی تغییرات دلخواه رو بر روی رنگ و ... اعمال کردم.
    فقط تنها مشکلی که باقی مونده در سمت راست در جایی که بخش ها و امکانات لیست شده یک دایره تو پر کوچک پشت دسته بندی ها هست ه پس از راست چین کردن به جلوی نوشته میاد من نتونستم پیدا کنم که چه چیزی رو باید تغییر بدم ...
    اگر لطف کنید بگید اسمش چیه و چه چیزی رو باید تغییر بدم ممنون میشم.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۶

می تونید یه عکس از اون قسمت بگیرید و اینجا قرار بدین تا بهتر متوجه بشم منظوره شما از دایره تو پر سایه چی هست ؟
    شاید بولتهای li هست که نمایان شدن و باید استایل اونها رو در کلاس مربوطه غیر فعال کنید

امین
  • surreall

آفلاین
    عضو
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۴

سلام
    این هم عکس
    [img]http://8208.6.img98.net/out.php/i193550_snapshot1.png[/img]
    البته خودم هم متوجه شدم مشکل باید از