انجمن

انتقال از لوکال به سرور  (۷ نوشته)

• ronaldo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۲

سلام به شما دوستان.من یه وبلاگ تو میهن بلاگ دارم.یه ساب دومین هم توی sub.ir داره.تو وردپرس کاملا تازه کارم.نصب 5 دقیقه ای رو 2 روز طول کشید انجام بدم.حالا ورد پرس یه آدرس داده به صورت روبرو...http://localhost/wordpress/wp-admin/index.php..که وقتی میرم توش پنل مدیریتم باز میشه.روی نمایش سایت میزنم که آدرسش اینه...http://localhost/wordpress/....حالا 2تا مشکل دارم.یکی اینکه چطوری اینو تبدیلش کنم به یه سایت قابل دسترس.مثلا وبلاگ خودمو وقتی میزنم با قالب ورد پرسم باز بشه.دوم اینکه سر سوال اول گیر کردم فعلا دومی رو بعدا میگم.مرسی از همه ی شما عزیزان.......وبلاگ خودم:www.mamad-ronaldo.mihanblog.com

• ronaldo

آفلاین
    عضو
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۵

مرسی از اینکه دوستان عنوان رو عوض کردن.مجبورم اینجا التماس کنم یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۵

من متوجه توضیحات شما نشدم!
    1- شما وردپرس رو الان روی لوکال نصب کردی؟
    2- شما الان فضای سایت رو از کجا گرفتی؟
    3- دامین جدا از فضای سایت هست؟
    4- به انجمن وردپرس فارسی خوش اومدین ;)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین
  • ronaldo

آفلاین
    عضو
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۷

مرتضی جان من دقیقا طبق مراحل نصب پیش رفتم.نرم افزار زمپ رو دانلود کردم و....دیگه نمیدونم چی رو چیکار کردم.دقیقا مراحل رو پشت سر هم انجام دادم تا رسیدم به جایی که صفحه ی مدیریت من بود.حالا موندم سایتم رو چیکار کنم.........اصلا ببین داداش هدف اصلی من از عضویت تو وردپرس قالب های ورد پرس بود.چون پوسته های وردپرس فوقالعادست.اگه میشد این قالب ها رو تو میهن بلاگ داشت من بیخیال ورد پرس میشدم.ولی نمیشه.حالا میخوام سایتم با این قالب نمایش داده بشه....ممنون بابت جواب.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۰

ببین
    برای اینکه وبلاگت به وردپرس انتقال پیدا کنه باید درون ریزی در وردپرس انجام بدی
    مورد بعد اینکه شما الان داری روی لوکال کار می کنی
    باید هاست داشته باشی تا وردپرس رو روی هاستت نصب کنی
    بعد نیاز به دامین داری
    تا اونجایی که یادم هست دامین وبلاگ هم به هاست وصل میشد البته به سیستم وبلاگدهی مربوط میشه
    خب بعد از انجام اینکارها م یتونی مطالب وبلاگت رو در سایتت داشته باشی
    و قالب خاص خودت رو بر اساس اموزشهای قالب سازی وردپرس بسازی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ronaldo - Morteza
  • ronaldo

آفلاین
    عضو
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۹

nested عزیز.میشه توضیح بدی چطوری این کار رو بکنم.یعنی دامین وبلاگ رو به هاست وصل کنم.دقیقا منظور منو درست فهمیدی و جوابت دقیقا منظور من بود.الن وبلاگ من اینه:www.mamad-ronaldo.mihanblog.com و میخوام وصلش کنم به هاست.میشه راهنماییم کنی.تو وردپرس کاملا مبتدیم.اگه میشه دقیق بگید ممنونت میشم

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۷

یه هاست خریداری کنید
    بعد اطالاعات نیم سرور خودتون رو به مدیریت میهن بلاگ بدین تا براتون تنظیم کنن

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.