انجمن

به هم ریخته شدن وردپرس پس از انتقال  (۳ نوشته)

• افزایش بازدید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۳

سلام . یه مشکل بسیار عجیب پیش اومده . توی تالار هم سرچ کردم اما اون مشکلات پاسخ من نبود . یعنی اصلا چنین مشکلی نیست .

من هاستی دارم که main domin اون یه آدرسه و آدرس سایتی که دارم به صورت addon domin هستش . یعنی بعدا اد کردم و توی یه پوشه داخل روت اصلیم بود .

از هاستینگ خواستم که دامینم که به صورت ادد شده بود به حالت دامین اصلی تبدیل کنند .
    پس از این کار ، با حذف محتویات روت و انتقال فایل های پوشه ی دامین به روت اصلی ، مشکلات زیادی برام پیش اومده .

بسیاری از این مشکلات با تغییر سطح پارمیشن حل شد اما یه مشکل یا بهتره بگم 2 تا مشکل دیگه مونده که حل شدنی نیست .

1- در قسمت درج مطلب جدید ، هیچ منوی ابزاری ندارم . یعنی نه حالت HTML رو میاره و نه دیداری . کلا کادر سفید میاره . !!!!!!!

2- در منوی کناری ( همون منوی ابزار مدیریت ) هیچ زیر شاخه ای رو نشون نمیده مگر با کلیک روی اون و باز شدن صفحه ی جدید . همچنین منو هایی که قابلیت باز شدن و بسته شدن با یه فلش کوچک رو دارند هم از کار افتادن .

میخواستم ببینم راه حل چیه ؟
    :)
    راه هایی رو که توی تالار گفته بودین رو هم انجام دادم ولی نشد .

خیلی زودتر جواب بدین که من منتظرم .

باتشکر

http://www.blogriz.com

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۹

فایل wp-config.php رو باز کنید و این مقادیر رو به اون اضافه کنید :

define( 'CONCATENATE_SCRIPTS', false );
    	define( 'COMPRESS_SCRIPTS', false );
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    افزایش بازدید
  • افزایش بازدید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۶

متاسفانه باز هم نشد .

میشه یک نرم افزار معرفی کنید که بشه بدون ورود به پنل مدیریت مطلب ارسالکرد و تمامی جزئیات رو هم تنظیم کرد ؟
    مثل برچسب ها و موضوعات و ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.