انجمن

افزونه aspose doc importe  (۳ نوشته)

• F_admin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶

با عرض سلام و خسته نباشید

اینجانب یک وب سایت با استفاده از وردپرس ایجاد کرده ام که مشغول ویرایش و تکمیل آن هستم.
    برای درج مطالب متنی در صفحات سایتم دچار مشکل هستم چرا که مطالب با فرمتی که مدنظر من هستند در صفحات قرار نمیگیرند. برای حل این مشکل افزونه aspose doc importer را نصب و فعال نمودم. همه مراحل را نیز برای استفاده از آن طی می کنم اما وقتی در صفحه ادیتور دکمه aspose را میزنم و فایل دلخواه را از گالری انتخاب میکنم و اوکی میکنم، هیچ متنی به داخل ادیتور منتقل نمیشود!

خواهشمندم راهنمایی فرمایید.
    با تشکر

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲

سلام،
    متاسفانه تجربه کار با این پلاگین رو ندارم ولی اگر کامل توضیح بدید که چه کاری رو می‌خواهید انجام بدید و چه نیازی دارید ، شاید بهتر بتونیم کمک‌تون کنیم.
    البته می‌تونید صبر کنید تا سایر دوستان هم این تاپیک رو مشاهده کنند و ممکنه کسی تجربه‌ی کار با این افزونه رو داشته باشه :)

• F_admin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۳

با سلام مجدد و با تشکر از پاسخ شما.

نه من خیلی تاکید خاصی روی استفاده از این افزونه ندارم.

در واقع مشکل من این هست که چطور باید متن های فارسی رو با فرمتی که میخوام وارد صفحات سایت کنم؟
    مثلا برای ایجاد فونت دلخواه یا راست چین و چپ چین کردن و برخی تغییرات دیگه، گزینه هایی که در قسمت ویرایش صفحه وجود دارند کافی نیستند یا به درستی کار نمی کنند. مثلا وقتی متن رو با اونها راست چین میکنم همچنان متن در وسط صفحه نمایش داده میشه و فقط کمی به راست متمایل میشه.

ممنون میشم اگر راه حلی برای این مشکل ارائه بدین.
    با سپاس.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.