انجمن

مشکل در ورود به سایت و همچنین پنل مدیریت  (۷ نوشته)

• tarknet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۶

الان مدتی هست که وقتی میخواهم سایتم را باز کنم یه صفحه برام ظاهر میشه و وارد سات نمیشه(پیغام صفحه رو پایین مینویسم). برای ورود به پنل مدیریتی هم باز همین صفحه میادخلاصه که نه به داخل سایت دسترسی دارم نه ازش خروجی میگیرم.

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/mdfdecor/public_html/wp-includes/functions.php in /home3/mdfdecor/public_html/wp-settings.php on line 69

Warning: require(/home3/mdfdecor/public_html/wp-includes/functions.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mdfdecor/public_html/wp-settings.php on line 69

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/mdfdecor/public_html/wp-includes/functions.php in /home3/mdfdecor/public_html/wp-settings.php on line 69

Warning: require(/home3/mdfdecor/public_html/wp-includes/functions.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mdfdecor/public_html/wp-settings.php on line 69

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home3/mdfdecor/public_html/wp-includes/functions.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mdfdecor/public_html/wp-settings.php on line 69

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

سلام،
    افزونه‌ها رو یکی یکی غیرفعال کنید و بررسی کنید مشکل رفع میشه یا نه!؟
    این کار رو برای پوسته‌ای که استفاده می‌کنید هم تست کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    tarknet
  • tarknet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۴

masoudin گفت:
    سلام،
    افزونه‌ها رو یکی یکی غیرفعال کنید و بررسی کنید مشکل رفع میشه یا نه!؟
    این کار رو برای پوسته‌ای که استفاده می‌کنید هم تست کنید.

سلام، عرض کردم که !! نمی تونم پنل مدیریتی وردپرس رو باز کنم تو ورود به اونجاهم این خطا رو میده. تنها جایی که دسترسی دارم سی پنل هستش
    لطفا یکی کمکم کنه!!! خیلی واجبه

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳

با تغییر نام فولدر هر یک از افزونه‌ها یا پوسته‌ها در Cpanel می‌تونید اون افزونه یا پوسته رو غیرفعال کنید :)

• hadi7033

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱

این راهو تو سی پنل برو اخرین افزونه ای که نصب کردیو پاک یا اسمشو تغیر بده اما پاکش کنی بهتر
    public_html/wp-content/plugins

• NINJA12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵

سلام من وقتی لوگین رو میزنم این خطا میاد Authentication required بعدش خودش یه رمزبا نام کاربری داده ک اونو باید بزنم تا صفحه ورود بالا بیاد مشکل از کجاست؟اینو میزنه A username and password are being requested by http://news.hostflash.ir. The site says: "WordPress attack protection CAPTCHA. Enter username: cqkg5 Password: The result of math 37+1"

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۲

NINJA12 گفت:
    سلام من وقتی لوگین رو میزنم این خطا میاد Authentication required بعدش خودش یه رمزبا نام کاربری داده ک اونو باید بزنم تا صفحه ورود بالا بیاد مشکل از کجاست؟اینو میزنه A username and password are being requested by http://news.hostflash.ir. The site says: "WordPress attack protection CAPTCHA. Enter username: cqkg5 Password: The result of math 37+1"

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز لطفا در تاپیک دیگران اقدام به پرسش نکنید اگر با جستجتو بین سایر تاپیک ها مشکلتون حل نشد لطفا تاپیک جدید ایجاد کنید و در تاپیک خودتان پرسش کنید پس لطفا اقدام کنید به ایجاد تاپیک جدید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.