انجمن

یک سوال مهم  (۴ نوشته)

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۰

با سلام من در سرچ گوگل در هر مطلب سایتم یک دانلود من و تو چسبیده بود
    مانند:
    downloadmanoto.irدانلود من و تو
    آیا این کار باعث کم شدن سرچم می شود
    من با افزونه All in one SEO کار می کنم و باید در کدام قسمتش تیکی را بزنم یا تنظیمش کنم که این دانلود من و تو از مطالبم و برچسبام در سایت از بین بره.
    راستی چرا سایتم از 27 میلیون سایت به 2.5 میلیون رسیده و روز به روز هم کم می شه اما یازدیدم از گوگل خیلی پایین هست.
    یه سوال دیگه با عرض معذرت:
    سایت من که رنگ گوگلش خیلی پایینه و باید برای بالا بردنش با سایتهای که رنک بالا دارن تبادل لینک کنم اما آنها با سایت من که رنکش پاینه تبادل لینک نمی کنن. باید چکار کنم.

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۵

در صورتی که اسم انتخابی بهینه شده و مفید باشه خوبه که در کنار عنوان هر برچسپ و نوشته باشه در غیره این صورت نه !
    سایت که از 27 به 2.5 رسیده دلیلش اینه که شما تولبار آلکسا نصب دارید و اگه روزی عده ای محدودی تولبار نصب داشته باشن رتبه به این حد میرسه....
    اگه ورودی گوگل کمه ، اگه رنک کمه ، اگه آلکسا زیاده آموزش سئو انجمن و این آموزش سئو رو ببینید
    موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza
  • rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۴

خدایش ببین این جوابه به من دادی. فقط یه توضیح دادی که خودم نوشتم اونو
    من می گم چطور باید این دانلود من و تو رو از عنوان مصلبم که در سرچ گوگل آمده حذف کنم یا نه و از کجا حذف کنم.
    تو امدی می گی بهینه باشه بهتره نیاشه حذف بشه(خوب منهم پرسیدم از کجا حذف کنم داستان برام می نویس)
    خواهشن جواب سوالو بدید تا انقدر پست باز نکنیم.

من یه جای دیگه پرسیده بودم این مطلبم کپی یا نه (جواب دادن بهتره کپی نکنید خوب عزیز می گفتی بله یا نه)

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۷

سوال یک :

با سلام من در سرچ گوگل در هر مطلب سایتم یک دانلود من و تو چسبیده بود
    مانند:
    downloadmanoto.irدانلود من و تو
    آیا این کار باعث کم شدن سرچم می شود

خیر اصلا به کم شدن سرعت سرچت ربطی نداره
    سوال دو :

من با افزونه All in one SEO کار می کنم و باید در کدام قسمتش تیکی را بزنم یا تنظیمش کنم که این دانلود من و تو از مطالبم و برچسبام در سایت از بین بره.

این اول اخرش بر میگرده به عنوان وب سایت شما که در مرحله اول شما عنوان رو اینجروی وارد کردین
    سوال سوم :

راستی چرا سایتم از 27 میلیون سایت به 2.5 میلیون رسیده و روز به روز هم کم می شه اما یازدیدم از گوگل خیلی پایین هست.

فکر نکنم ربط خاصی به وردپرس داشته باشه و توی هر سیستمی پیش میاد رنک نگیرید و اینکه دوستمون در بالتر راهنمایی لازمه رو کردن

اگه ورودی گوگل کمه ، اگه رنک کمه ، اگه آلکسا زیاده آموزش سئو انجمن و این آموزش سئو رو ببینید

سوال اخر که از دیده من کمی fun هست :

سایت من که رنگ گوگلش خیلی پایینه و باید برای بالا بردنش با سایتهای که رنک بالا دارن تبادل لینک کنم اما آنها با سایت من که رنکش پاینه تبادل لینک نمی کنن. باید چکار کنم.

خب این همه مقاله جهت بالا بردن رنک سایت در گوگل منتشر شده بعد بازم شما توقع دارین تیم وردپرس براتون راهکاری و یا معجزه ایی بکنه تا رنکتون بالا بره

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    علی سجاد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.