انجمن

هیچ چیز باز نمی شود.  (۲۱ نوشته)

• sampash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۳:۳۷

سلام.من دیشب خیلی راحت با قسمت مدیریت وردپرس کار کردم ولی امروز وقتی می خوام وارد قسمت مدیریت بشم هر دفعه یک ارور می ده.مثلا یک بار به فایل plugin.php گیر می ده یک بار به فایل های دیگه!ارورش هم اینه

Fatal error: Out of memory (allocated 12058624) (tried to allocate 77824 bytes) in

بعدش هم به یک فایل گیر میده.من حتی بعد از این اتفاق وردپرس خودم ورو به 2.6.1 ارتقا دادم اما حالا فایل upgrade.php رو هم باز نمی کنهو همون ارور بالا رو میده.البته صفحه اول سایت هیچ گونه مشکلی نداره.خودتون می تونید قسمت مدیریت وبسایتم رو ببینید.
    sampash.com/wp-admin

از همه ی دوستان درخواست می کنم در صورتی که می تونند به من کمک کنند این کار رو برام انجام بدن.

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۳

در ضمن بعد از باز کردن قسمت wp-admin یک فایل به نام error log به وجود اومده که محتویاتش اینه.

[19-Aug-2008 04:16:21] PHP Warning:  array_keys() [<a href='function.array-keys'>function.array-keys</a>]: The first argument should be an array in /home/sampashc/public_html/wp-includes/widgets.php on line 686
    [19-Aug-2008 04:16:21] PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/sampashc/public_html/wp-includes/widgets.php on line 686
    [19-Aug-2008 04:16:21] WordPress database error You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a' at line 1 for query SELECT * FROM wp_downloads WHERE file_permission != -1 ORDER BY file_hits DESC LIMIT a made by get_most_downloaded
    [19-Aug-2008 04:16:21] WordPress database error You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a' at line 1 for query SELECT * FROM wp_downloads WHERE file_permission != -1 ORDER BY file_date DESC LIMIT a made by get_recent_downloads
    [19-Aug-2008 04:16:21] WordPress database error You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a' at line 1 for query SELECT DISTINCT wp_posts.*, (meta_value+0) AS views FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta ON wp_postmeta.post_id = wp_posts.ID WHERE post_date < '2008-08-19 12:46:21' AND post_type = 'a' AND post_status = 'publish' AND meta_key = 'views' AND post_password = '' ORDER  BY views DESC LIMIT a made by get_most_viewed
    [19-Aug-2008 04:16:21] PHP Warning:  array_rand() [<a href='function.array-rand'>function.array-rand</a>]: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /home/sampashc/public_html/wp-content/plugins/random-posts-widget/randomposts.php on line 100
    [19-Aug-2008 04:16:21] WordPress database error You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1 for query SELECT wp_posts.post_title, wp_posts.ID FROM wp_posts WHERE) made by ara_get_random_posts
    [19-Aug-2008 04:16:57] PHP Fatal error:  Call to undefined function  wp() in /home/sampashc/public_html/wp-blog-header.php on line 14
    [19-Aug-2008 04:17:01] PHP Fatal error:  Call to undefined function  wp() in /home/sampashc/public_html/wp-blog-header.php on line 14
    [19-Aug-2008 04:17:14] PHP Fatal error:  Call to undefined function  wp() in /home/sampashc/public_html/wp-blog-header.php on line 14
    [19-Aug-2008 04:17:16] PHP Fatal error:  Call to undefined function  wp() in /home/sampashc/public_html/wp-blog-header.php on line 14
  • بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۷

دیشب چه پلاگین هایی نصب کردی؟ :D اونا رو پاک کن...

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۹

Mizsia گفت:
    دیشب چه پلاگین هایی نصب کردی؟ :D اونا رو پاک کن...

هیچ پلاگینی نصب نکردم.فقط یک پلاگین(outbrain) رو حذف کردم :((

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۵۶

من کلیه افزونه ها رو تغییر نام دادم.یعنی ۱ به اسم همشون اضافه کردم تا غیرفعال بشن.ولی مشکل ادامه داره :((

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۶:۰۲

به نظره من میتونه مشـکل از همون پلاگینی باشه که حذف کردی.دوباره نصبش کن،نتیجشو بنویس!

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۶:۱۸

اخه من نمی تونم وارد قسمت مدیریت وبلاگم بشم تا بتونم افزونه ای رو فعال یا غیرفعال کنم.

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۷:۳۲

وقتی من ورد\رس رو انگلیسی می کنم از هر ۱۰ بازدید سایت ۶ بار سایت باز میشه.ولی وقتی فارسیش می کنم سایتم هیچجوره باز نمی شه.من تمام انجمن رو گشتم و تمام کارهایی که در تا\یک های دیگه گفته شده بود انجام دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم.(این رو گفتم که بگم تاپیک تکراری نزدم)یه جا خونده بودم با ویرایش فایل php.ini مشکل حل می شه.ولی این فایل کجاست؟

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۳

سایتت درست شده؟! الان که باز میشه!

حتی این هم باز می شه: http://sampash.com/wp-login.php

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۷:۲۹

مجبورشدم وردپرسم رو ببرم دوباره نصب کنم

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۵

دفعه پیش این رو نوشتم کسی جواب نداد مجبور شدم وردپرس رو ببرم دوباره نصب کنم.اما این بار نمیشه.
    دوباره وبسایت خراب شده.درخواست میکنم اگر کسی می دونه باید چیکار کرد کمکم کنه.من کل انجمن و اینترنت رو گشتم ولی چیزی گیرم نیومد.

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۳

هنوز مشکل داری یا حل شده؟

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۹

مشکل دارم هنوز.

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۷

الان افزونه‌ای نصب کردی یا نه
    کلا به جز خود وردپرس چه چیزهای اضافه‌ای نصب کردی یا احیانا چه دست‌کاری‌هایی انجام دادی؟

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۰:۵۷

سایتم درست شد ولی مطمئنم باز هم همین مشکل پیش میاد.
    من هیچ دستکاری نکردم.افزونه های زیادی هم روش نصب نیست.همین افزونه هایی که همه استفاده می کنند

sitemap,seo all in one,random post,wp-jalali

به نظرم مشکل از وردپرس فارسی هست :D

چون قبلا یک بار fa_IR رو از wp-config پاک کردم سایت درست شد!

• navid4d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۲

هر وقت دیدی همچین مشکلی داری .
    3 تا فایل - .htaccess - wp-config.php و settings.php رو چک کن ( rename - edit - rewrite ) اگه مشکل حل نشد ؛
    1 - دیتابیس رو نگاه کن ( Repair )
    2 - لاگ های error رو چک کن
    3 - پلاگین ها رو تغییر نام بده مثلا .php رو بکن .php1
    4 - کل وردپرس رو رونویسی کن .
    5 - تمام کوکی ها و کش های کامیپوترت رو پاک کن

هیچ دلیل دیگه ایی نداره ( بجز اشکالات سرور ) که وردپرس مشکل دار شما درست نشه .

• varg

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۴
    ۱۴ آبان ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۷

منم همین مشکلو دارم. حتا وقتی وردپرسمو پاک می کنم و دوباره نصب می کنم این مشکل تکرار میشه. یعنی اول خیلی راحت وارد میشم و تنظیماتمو انجام میدم.
    ولی به بار دوم نمی کشه. دیگه هیچ صفحه ای نشون داده نمیشه. حتا صفحه sign in :-(
    نوید جان، این پنج تا روشی که گفتی خیلی مبهمه. خیلیاشو نمی‌دونم از کجا و چه جوری باید اقدام کنم. کمی بیشتر توضیح بده.

• navid4d

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۷

؛؛ Varg ؛؛

برای حل مشکل شما جز روشهای بالا پیشنهاد میکنم اگه از پلاگین کش - سوپر کش - ویجت کش یا هر پلاگینی که اطلاعات رو کش میکنه استفاده میکنی .
    هم پلاگین رو پاک کن هم فولدر کش رو !
    احتمالا مشکل خالی بودن صفحه حل میشه .

روش های بالا هر کدوم رو نمیدونی بگو توضیح بدم .

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۱۶ آبان ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۷

من فک می کنم این اشکال بیشتر مربوط به سرور بشه برای من هم پیش اومده و وقتی به پشتیبانی هاستم مراجعه کردم متوجه شدم که اونا مشکل دارن و سر چشمه مشکل من هم مشکل اوناست . در این میون فقط باید نشست و دعا کرد که این مشکل به فایل های سیستم آسیب نرسونه 8-|

• varg

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۴
    ۱۷ آبان ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۵

1 - دیتابیس رو نگاه کن ( Repair )

این کارو اگر اشتباه نکنم از طریق کنترل پنل و MyDatabase انجام باید داد و من این کارو انجام دادم.

این یکی اصلن مفهوم نبود. یعنی دقیقا چه کار کنم؟

3 - پلاگین ها رو تغییر نام بده مثلا .php رو بکن .php1

کردم، افاقه نکرد. :-(

یعنی چی؟

5 - تمام کوکی ها و کش های کامیپوترت رو پاک کن

کردم و فایده نداشت. :-(

• navid4d

آفلاین
    عضو
    ۱۷ آبان ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۰

این یکی اصلن مفهوم نبود. یعنی دقیقا چه کار کنم؟

اگه از سی پنل استفاده میکنی .
    یه قسمت داره به نام error log ( یا همچین نامی ) که 300 مشکل آخر سایت رو نشون میده ؛ اون ها رو چک کن تا مشکل رو متوجه بشی .

یعنی چی؟

:Dفارسی نوشتم که ... به زبون ساده تر ... یه نسخه از وردپرس رو دانلود کن و با ftp ترانسفر کن به هاست .
    و هنگامی که اخطار موجود بودن فایل رو گرفتی ! روی رونویسی ( overwrite ) کلیک کن تا کل وردپرس رونویسی بشه .

تنظیمات .htaccess و wp-config رو چک کن .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.