انجمن

مشکل پوسته ها با افزونه ها  (۷ نوشته)

• santuri_tanha

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۴

سلام من با ارتیستر3 یه قالب درست وبه سایتم اپلود کردم. مشکل من با افزونه ها هستش. وقتی افزونه ای مثل تقویم جلیلی یا افزونه دیگر خطایی در بالا صفحه ظاهر میشه
    Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/u389101701/public_html/wp-includes/functions.php on line 3551

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/u389101701/public_html/wp-includes/functions.php on line 3551

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۷

عیب یاب وردپرس اگه فعال هست رو غیر فعال کنید
    memory size رو افزایش بدین و بعد تست کنید

• santuri_tanha

آفلاین
    عضو
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۲

مشکل من با انجام این راه کارها حل نشد من یه پوسته توسط Artisteer 3.1 درست کردم بعد از فعال کردن خطای بالایی را نشون می ده .

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۸

در انجمن جستجو کنید:
    memory size

• santuri_tanha

آفلاین
    عضو
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۰

مشکل من با انجام این راه کارها حل نشد من یه پوسته توسط Artisteer 3.1 درست کردم بعد از فعال کردن خطای بالایی را نشون می ده .

• santuri_tanha

آفلاین
    عضو
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۷

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۷

شما دقیقا 3بار یک نوشته رو فرستادید!
    خود وردپرس بهتون داره میگه:

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید.

مشکل از تابعی هست که برنامه در پوسته قرار داده.

http://forum.wp-persian.com/search.php?q=Notice%3A+has_cap+

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها