انجمن

حل مشکل fatal error در وردپرس  (۴ نوشته)

• emadam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶

لطفا یکی روش حل این مشکل رو بگه. بعد از آپدیت کردن افزونه ها این مشکل به وجود اومد و سایتم emadam.ir دیگه بالا نمیاد....

Fatal error: Class 'WP_Statistics' not found in /home/emadam/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 35

ضمنا من از طریق دیتابیس کلیه pluginها رو غیرفعال کردم و سایت بالا اومد اما پنل مدیریتی وردپرس بالا نمیاد و این پیغام رو میده:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emadam/public_html/wp-config.php:1) in /home/emadam/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1173

لطفا کمکم کنید.

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶

افزونه wp-statistics رو غیرفعال کنید تا مشکل برطرف بشه .
    برای مورد دوم هم خط اول فایل wp-config.php رو بررسی کنید تا فاصله‌ی اضافی قبل از <?php وجود نداشته باشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    emadam - آموزش وردپرس
  • emadam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳

masoudin گفت:
    افزونه wp-statistics رو غیرفعال کنید تا مشکل برطرف بشه .
    برای مورد دوم هم خط اول فایل wp-config.php رو بررسی کنید تا فاصله‌ی اضافی قبل از <?php وجود نداشته باشه.

من تمام پلاگین ها رو از طریق دیتابیس غیر فعال کردم. امروز اول میشد برم داخل پنل مدیریتی وردپرس اما بعدش دیگه این پیغامو میده. فاصله قبل از <?php رو هم پاک کردم ولی باز هم همین خطا رو میده:
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emadam
    /public_html/wp-config.php:1) in /home/emadam/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1173

در ضمن خط 1173 از فایل Pluggable.php هم به این صورت است:

$location = wp_sanitize_redirect($location);

if ( !$is_IIS && php_sapi_name() != 'cgi-fcgi' )
    status_header($status); // This causes problems on IIS and some FastCGI setups

header("Location: $location", true, $status);

return true;

• مقوا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۲

مشکلی در سایت دیده نشد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.