انجمن

آپلود عکس روی سایت بدون استفاده از آپلودر خود wp؟  (۴ نوشته)

• piklog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۷

قصدم این هست که بدون استفاده از سیستم آپلود عکس خود وردپرس عکس آپلود کنم.
    از ورجن جدید وردپرس استفاده نمیکنم و این باعث میشه thumbnail های داخل فتوبلاگ با کیفیت مناسبی نمایش داده نشه.
    حالا میخوام thumnail رو از فیلدی جدا و عکس اصلی رو با فیلدی جدا آپلود کنم و این 2 داخل 1 پست باشن و فرقی با حالت عادی آپلود عکس نداشته باشه .
    این امکان وجود داره؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۵

خب قسمت ساخت thumnail در وردپرس رو غیرفعال کنید و دستی روی خودتون thumnail رو درست و آپلود کنید ...

• piklog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۲۶

نوید جان من 2 عکس دارم میخوام آپ کنم داخل فتوبلاگ. یکی تامبنیلی که ساختم و یکی عکس اصلی. حالا منظور شما این هست که thumbnail رو دستی با برنامه ی ftp آپلود کنم؟ یا منظورتون چیز دیگه ای هست؟
    اگر منظورتون همین مورد بالا باشه من در واقع نمیخوام خودم وارد ftp بشم و تو فولدر مربوطه آپ کنم چون روی این قضیه کار کردن زمان میبره.
    به همین منظور میخوام اگر بشه فیلدی رو به همون wp اضافه کنم (مثل یک فیلد معمولی آپلود عکس که در همه cms ها) که فقط thumbnail رو browse و روی هاست آپلود کنه.
    چیزی در این رابطه وجود داره که بتونه کارم رو راه بندازه؟ حالا شامل پلاگین ها یا هر بخش دیگه ای ؟! 8-|

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۹

آره منظورم اینه که دستی هر ۲ ش رو بسازید. البته یه اسکریپت پی اچ پی هست که خودش از رو عکس ریسایز می کنه ... ولی باز نمی دونم به کار شما میاد یا نه ....

درباره‌ی این موضوع