انجمن

• bashir_cfz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷

سلام من از پارس پال درگاه گرفتم و کد اچ تی ام ال لوگو وفرم خرید هم گرفتم اما نمیدونم چجوری و از کجا تو قالب یا سورس سایتم که براساس وردپرس هست قرار بدم کسی میتونی راهنمایی کنه؟ پاسخ پشتیبانی هم این بود که من افزونه رو نصب کرده ام اما قرار دادن فرم رو متوجه نشدم وچگونه لوگو رو بزارم تو قالب و اینکه میخوام سایتم پست نداشته باشه یعنی فقط یک نوشته باشه و اگه مایل بودم فقط همونو ویرایش کنم
    اینم پاسخ های پشتیبانی:
    کاربر گرامی ، جهت نمایش کد تاییدیه تنها کافی است کد را در سورس یکی از صفحات سایت خود به صورت دلخواه کپی نمایید ، همچنین پس از دریافت فایل فرم و نصب آن تنها کافی است جهت نمایش فرم تگ [parspal] را در html صفحه مورد نظر قرار دهید.
    کاربر گرامی ، شما میبایست پس از دریافت فایل افزونه و خارج نمودن از حالت فشرده فایل بر روی هاست خود محل نصب اسکریپت آپلود نمابید و پس از اعمال تنظیمات مدیریتی ( مرچنت و پسورد) تگ [parspal] را در سورس یکی از صفحات و یا در یکی از پست ها قرار دهید.
    اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

• bashir_cfz

آفلاین
    عضو
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵

bashir_cfz گفت:
    سلام من از پارس پال درگاه گرفتم و کد اچ تی ام ال لوگو وفرم خرید هم گرفتم اما نمیدونم چجوری و از کجا تو قالب یا سورس سایتم که براساس وردپرس هست قرار بدم کسی میتونی راهنمایی کنه؟ پاسخ پشتیبانی هم این بود که من افزونه رو نصب کرده ام اما قرار دادن فرم رو متوجه نشدم وچگونه لوگو رو بزارم تو قالب و اینکه میخوام سایتم پست نداشته باشه یعنی فقط یک نوشته باشه و اگه مایل بودم فقط همونو ویرایش کنم
    اینم پاسخ های پشتیبانی:
    کاربر گرامی ، جهت نمایش کد تاییدیه تنها کافی است کد را در سورس یکی از صفحات سایت خود به صورت دلخواه کپی نمایید ، همچنین پس از دریافت فایل فرم و نصب آن تنها کافی است جهت نمایش فرم تگ [parspal] را در html صفحه مورد نظر قرار دهید.
    کاربر گرامی ، شما میبایست پس از دریافت فایل افزونه و خارج نمودن از حالت فشرده فایل بر روی هاست خود محل نصب اسکریپت آپلود نمابید و پس از اعمال تنظیمات مدیریتی ( مرچنت و پسورد) تگ [parspal] را در سورس یکی از صفحات و یا در یکی از پست ها قرار دهید.
    اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

سلام همچنین میخوام دوتا صفحه بسازم که بعد از پرداخت موفق و ناموفق به اونجا هدایت بشن اگه ممکنه راهنمایی کنین

• bashir_cfz

آفلاین
    عضو
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶

افزودن سورس به نوشته رو هم اگه برام توضیح بدین ممنون میشم

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰

سلام
    پیشنهاد من به شما این هست که ابتدا آموزش‌های ابتدایی کار با وردپرس رو مطالعه کنید.
    سوالاتی که شما پرسیدید ، سوالات نسبتا ابتدایی هستند که در انجمن چندین بار مطرح و پاسخ داده شده‌اند که اگر در انجمن جستجو می‌کردید به راحتی پاسخ‌تون پیدا می‌شد.

در ضمن: لطفا برای تاپیک‌هایی که در انجمن ارسال می‌کنید یک عنوان مناسب انتخاب کنید. تاپیک‌های بدون عنوان از این پس بدون هیچ اخطاری حذف خواهند شد!

• bashir_cfz

آفلاین
    عضو
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲

من عنوان وارد کردم اما نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه و تو انجمن هم سرچ کردم چیزی پیدا نشد بالاخره خودم با ممارست وآزمون و خطا همشونو انجام دادم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.