انجمن

اسلایدر با خصوصیات درست و درمون  (۲ نوشته)

• khaales

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۹

سلام
    لطفا این سوال رو تا تهش بخونید و توجه داشته باشید که من کل این سایت رو و حتی سایت های دیگر رو زیر و رو کردم. اما جواب نگرفتم. پس لطفا نیاید بگید برو سرچ کن بعدشم یه لینک سرچ تو پلاگین ها با کلمه اسلایدر بهم بدین. خودم بلدم برم سرچ کنم!

بچه ها، ادمین ها، دوستان، وردپرس کارها
    چرا یه اسلایدر که درست مثل ساعت کار کنه و عیب و ایرادی نداشته باشه و همه آپشن های لازم برای سایت های ایرانی مبتنی بر وردپرس رو هم داشته باشه نیست؟!! این همه انواعش معرفی شده ولی هرکدوم یه مشکلی قضیه ای چیزی دارن.
    یه اسلایدر خوب:
    - چند پست آخر رو خود به خود نشون بده و بشه از یه کتگوری خاص اونا رو انتخاب کنه
    - عکس رو خودش اندازه کارد کنه
    - هر پستی که آپدیت می کنی اگه می خوای بره تو اسلایدر یه کتگوری خاص رو تیک بزنی و همین طور اگه می خوای خودت عکس بهش بدی که ابعاد عکس رو خراب نکنه یه جایی داشته باشه که یه عکس با همون پست مخصوص اسلایدر آپ کنی. حالا یا تو "زمینه دلخواه" یا جای دیگه
    - با حالت های مختلف و زیبایی عکس ها رو به هم تبدیل کنه
    - خودش بره یه قسمتی از پست رو و عنوانش رو بخونه زیر عکس با یک بک گراند ترنسپرنت نشون بده - یا بشه بگیم اون متن رو از فلان "زمینه دلخواه" بخونه که به پست ها متصل کردیم.
    - اگه خواستیم نواری از عکس های کوچیک رو نشون بده
    - همه عکس ها اول کاری با هم لود نشه و با سرعت های کند در حال لود شدن کل سایت رو زشت و به هم ریخته نکنه

اینا تقریبا درخواست های منطقی ما از یه اسلایدره دیگه...
    نیستش همچین چیز سرراستی واقعا؟

ممنون

• EIMAN_NICE

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۲

ببینید دوست عزیز اول از همه اینکه اسلایدر ها این قابلیت رو ندارن که شما بیای بهش بگی که پست های آخر هر موضوع رو خودکار برات بزاره توی اسلایدر و اینکه عکسش رو هم ری سایز کنه ! دوست عزیز اسلایدر برای موضوعاتی هستش که بسیار مهم هستن و برای نمایش توی اسلاید قرار میگیرن البته من تا حالا ندیدم اسلایدری خودکار از یه موضوع بیاد بزاره و عکس رو فیت کنه ! اگه اسلایدر خوب میخوای باید خودت دستی وارد کنی کار سختی هم نیست چون هر چقد که کد های PHP بیشتر باشه لود وب سایت و درخواست هایی که به SQL فرستاده میشه زیاد میشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.