انجمن

نمايش پرببينده ترين مطالب به صورت اسلايدشو  (۴ نوشته)

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۳

با سلام خدمت دوستان عزيز
    مي خواهم در صفحه اصلي سايت ، پرببينده ترين مطالب بر اساس بازديد رو نمايش بدم البته به صورت اسلايدشو.
    خيلي تو سايت هاي خارجي و وردپرس و ايراني گشتم ولي اون چيزي كه مي خواستم پيدا نكردم، البته چند تا افزونه جالب هم پيدا كرده بودم.
    يه افزونه پيدا كرده بودم به نام slidedeck-lite-for-wordpress كه در زمينه اسلايد شو افزونه خيلي جالبيه ، پربيننده ترين مطالب رو هم با اسلايدشو نشان ميدهد ، با همه ي مرورگرها سازگار است به جز اينترنت اكسپلورر.بيشتر موقع تو اين مرورگر قاطي مي كنه.
    افزونه ديگري هم به نام recent post scroll بود كه اون هم خوبه ولي خوب ، فقط آخرين پست ها رو نشون ميده.

حالا من از دوستان مي خواهم كه چيزي معرفي كنند كه بشه پربيننده ترين مطالب رو به صورت اسلايد شو نشان داد يا حتي اسكرول ، فرقي نداره.

با تشكر

• iranp

آفلاین
    عضو
    ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۳

بيشتر سعي دارم مطالب كه به صورت اسلايدشو نمايش داده مي شوند با اولين عكس پست باشند.
    به هر حال يك نمونه هم از اسكرول در زير گذاشتم شايد بعضي از دوستان متوجه منظورم نشده باشند.
    به پايين سايت زير نگاه كنيد.
    http://tk1.ir/index/
    اون هم شد مشكلي ندارد.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۱

سلام
    من همچین افزونه ایی برای وردپرس ندیدم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    iranp
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۲

يعني همچين افزونه اي براي وردپرس وجود نداره؟
    افزونه recent post scroll نميشه كمي تغيير داد تا به جاي آخرين مطالب ، پربيننده ترين را نشان دهد.

درباره‌ی این موضوع