انجمن

تک پستی کردن یک سایت  (۲ نوشته)

• bashir_cfz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰

سلام دوستان من یه وبسایت بر اساس وردپرس ساختم که البته با علم ناقصم خواستم فروشگاهش کنم و یه فرم پرداخت از پارس پال گرفتم و بالاخره راهش انداختم اما چند تا سوال دارم.. اول اینکه میخوام توی سایتم فقط یک پست داشته باشم و تو صفحه اول نمایش داده بشه.. من از قالب 2014 استفاده میکنم و وقتی با گوشی کسی میره صفحه سیاه میاره تا اینکه روی پست مورد نظر کلیک کنه.. میخوام مستقیم نمایش داده بشه.. و اینکه میخوام اون بالا چند تا برگه داشته باشم برای جابه جایی بین برگه ها که البته یکی دوتا دارم ولی چنگی به دل نمیزنه و اینکه اگه بخوام توی پستم یه کادر خط کشی شده برای جدول بندی استفاده کنم چیکار کنم و همینطور میخواستم دوتا صفحه تو سایت بسازم که لینکشون تو صفحه اصلی سایت پیدا نباشه ولی بعد از پرداخت موفق یا نا موفق به اونجا انتقال داده بشن و در آخر اینکه یه قالب مثل قالب این سایت FALOWAN.COM میخواستم و اینکه چجوری میتونم منوهامو بعد از اینکه موس میره روش با جاوا اسکریپت برجسته کنم؟ آدرس سایت من هم http://WWW.MODERNLIKE.IR هست میتونین ببینین

• مقوا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۴

تا آخر متنتون رو نخوندم اما با توجه به عنوان تاپیکتون توضیح میدم
    راحت ترین کار رفتن به مسیر زیر هست

پیشخوان > تنظیمات > خواندن

تو قسمت مرتبط تنظیم کنید تا صفحه ی اصلیتون از یک نوشته تشکیل بشه، مثلاً میتونید یک برگه رو انتخاب کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    z85510

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.