انجمن

مشکل کلمات کلیدی سایت برای پیداشدن در گوگل  (۸ نوشته)

• mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹

باسلام
    من یه سایت موزیک دارم . جدیدا کلمات کلیدی هر پست رو تو گوگل سرچ میکنم سایتم رو پیدا میکنه ولی بعد از ورود به سایت صفحه اول سایت باز میشه و مستقیم همون پستی که چیزی از توش سرچ شده رو باز نمیکنه و باید کاربر تو سایت بگرده تا اون پست رو پیدا کنه و ممکنه اصلا اون پست اون موقع صفحه 4 - 5 باشه که کسی تا اونجا نگاه نمیکنه .
    میخواستم بدونم عیب کار از کجاست که گوگل بعد از پیدا کردن سایت براساس کلمات خاص وارد اون پست نمیشه و فقط صفحه اول سایتو باز میکنه ؟ باید چکارکنم تا پستی بازبشه که اون کلمه داخل اون پست بوده که گوگل پیداش کرده ؟
    http://www.mohammadmelody.ir

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳

سلام دوست عزیز
    متاسفانه اینجا انجمن سئو نیست و دوستانی که اینجا فعالیت دارند تخصص زیادی در زمینه سئو ندارند.
    پیشنهاد میکنم سوالتون رو در انجمن‌های سئو مطرح کنید تا پاسخ مورد نظرتون رو دریافت کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad_abi70 - مقوا - آموزش وردپرس
  • mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴

masoudin گفت:
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه اینجا انجمن سئو نیست و دوستانی که اینجا فعالیت دارند تخصص زیادی در زمینه سئو ندارند.
    پیشنهاد میکنم سوالتون رو در انجمن‌های سئو مطرح کنید تا پاسخ مورد نظرتون رو دریافت کنید.

ممنون دوست عزیز. خودتون یک انجمن سئو حضور ذهن ندارین معرفی کنین

• مقوا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    ۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۱

گوگل همیشه در حال بروزرسانی متاهای برگه های سایت شما هست، اگه کلمات شما در برگه نخست هستند و گوگل اونها رو میخونه خب این موضوع طبیعی هست ولی اگه منظور شما از کلمات کلیدی برچسب ها هستند و کابران با کلیک روی برچسب به برگه ی اصلی منتقل میشند وردپرس شما مشکل دار هست و باید این مشکل برای اجرای درخواست شما حل بشه

انجمن سئو رو تو گوگل جستجو کنید

• mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۷

conex گفت:
    گوگل همیشه در حال بروزرسانی متاهای برگه های سایت شما هست، اگه کلمات شما در برگه نخست هستند و گوگل اونها رو میخونه خب این موضوع طبیعی هست ولی اگه منظور شما از کلمات کلیدی برچسب ها هستند و کابران با کلیک روی برچسب به برگه ی اصلی منتقل میشند وردپرس شما مشکل دار هست و باید این مشکل برای اجرای درخواست شما حل بشه

انجمن سئو رو تو گوگل جستجو کنید

آره با سرچ کلمات کلیدی پست ها وارد صفحه اصلی سایت میشه

• مقوا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

با پوسته پیش فرض تست بگیرید
    2 افزونه ها رو غیرفعال کنید و تست بگیرید
    در آخر وردپرس رو بصورت دستی بروز کنید

• archline

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵

سلام. دوستان نیاز به کمک دارم. من یه تگ canonial توی وب سایت استفاده کردم که در موردش خونده بودم که که ایندکسای تکراری رو از گوگل پاک میکنه. اما متاسفانه تمام ایندکسای من رو از گوگل پاک کرد. الان واقعا نیاز به راهنمایی و کمک دارم در مورد این تگ caninial. اینم وب سایتم: http://archline.ir

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸

archline گفت:
    سلام. دوستان نیاز به کمک دارم. من یه تگ canonial توی وب سایت استفاده کردم که در موردش خونده بودم که که ایندکسای تکراری رو از گوگل پاک میکنه. اما متاسفانه تمام ایندکسای من رو از گوگل پاک کرد. الان واقعا نیاز به راهنمایی و کمک دارم در مورد این تگ caninial. اینم وب سایتم: http://archline.ir

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید کاربر محترم محبت بفرمایید برای سوالات خود تاپیک جدید ایجاد کرده و داخل تاپیک های دیگران سوال نپرسید ضمنا این تاپیک برای یک سال قبل می باشد باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع