انجمن

ارسال ایمیل بعد از تایید دیدگاه کاربر در وردپرس  (۸ نوشته)

• 8theme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱

بررسی دیدگاه ها توسط مدیر قبل از قرارگیری روی سایت ، یک روش مطمئن برای جلوگیری از شلوغ شدن گفتگوها و رهایی از دست اسپمرهای عزیز ! محسوب می شود . با این حال ، وقتی یک کاربر دیدگاه خود را روی یکی از مطالب سایت قرار می دهد هیچ راهی (به صورت پیشفرض) برای آگاهی وی از تایید شدن دیدگاه توسط مدیر وجود ندارد . در واقع وقتی که یک کاربر روی یکی از مطالب سایت شما دیدگاهی می نویسد به این معناست که به مطلب شما علاقه دارد ، در این گونه موارد می توان پس از تایید دیدگاه و ارسال ایمیل اطلاع رسانی این موضوع به او باعث بازگشت کاربر به سایت شما شد . این موضوع علاوه بر تشویق کاربران به شرکت در گفتگوها سبب می شود که ضریب بازگشت کاربران به سایت شما افزایش یابد .

در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که با فعال سازی آن ، پس از تایید هر دیدگاه توسط شما در وردپرس یک ایمیل خودکار به کاربر ارسال خواهد شد . در ادامه مطلب همراه ما باشید .

ادامه آموزش : ارسال ایمیل بعد از تایید دیدگاه کاربر در وردپرس
    لینک افزونه : https://wordpress.org/plugins/comment-approved/

• مقوا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۷

بنازم سرعت معرفی رو :)

• hossein1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱

سلام من این افزونه رو نصب کردم اما وقتی کسی نظر میده منم به عنوان مدیر سایت جوابشو میدم هیچ ایمیلی براش ارسال نمیشه تا از جواب نظرش مطلع بشه کسی هست راهنمایی کنه یا افزونه دیگه ای رو پیشنهاد بده ؟

افزونه فعلیم اینه

Send email only on Reply to My Comment

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹

hossein1369 گفت:
    سلام من این افزونه رو نصب کردم اما وقتی کسی نظر میده منم به عنوان مدیر سایت جوابشو میدم هیچ ایمیلی براش ارسال نمیشه تا از جواب نظرش مطلع بشه کسی هست راهنمایی کنه یا افزونه دیگه ای رو پیشنهاد بده ؟

افزونه فعلیم اینه

Send email only on Reply to My Comment

مطمنی از سمت سرور مشکل ارسال ایمیل رو نداری ؟ موقع ثبت نام ایمیل ارسال میشه به کاربر ؟ یا اصلا ثبت نامی نیست سایتت ؟ با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

hossein1369
  • hossein1369

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵

amoozesh98com گفت:

مطمنی از سمت سرور مشکل ارسال ایمیل رو نداری ؟ موقع ثبت نام ایمیل ارسال میشه به کاربر ؟ یا اصلا ثبت نامی نیست سایتت ؟ با تشکر

ثبت نامی نیست یه تیک هست بازدیدکننده تیکش رو میزنه و باید وقتی که من جواب نظرش رو بدم براش ایمیل بره اما هیچ ایمیلی ارسال نمیشه

این سایتم این امکانو داره زیر فرستادن نوشتن رو نگاه کنید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸

می دونم فقط به نظرم داریم اشتباه می کنیم که داخل تاپیک دیگران پرسشو پاسخ انجام میدیم تاپیک جدید ایجاد کن با عنوان مناسب تا من پیگیری کنم ببینم میشه مشکلت رو حل کرد. با تشکر

• hossein1369

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵

amoozesh98com گفت:
    می دونم فقط به نظرم داریم اشتباه می کنیم که داخل تاپیک دیگران پرسشو پاسخ انجام میدیم تاپیک جدید ایجاد کن با عنوان مناسب تا من پیگیری کنم ببینم میشه مشکلت رو حل کرد. با تشکر

خودمم خواستم همینکارو بکنم اما گفتم شاید اینجوری بهتر باشه که هم تعداد تاپیک های مشابه زیاد نشه هم کاربر بتونه مشکلشو زودتر حل کنه

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰

نه اقدام کنید در حال حاظر قوانین که این رو میگه در آینده شاید تغییر کنه.

درباره‌ی این موضوع