انجمن

وردپرس برروی هاستهای افرا سرور چگونه کار میکند؟  (۴ نوشته)

• ahmadreza20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴

سلام دوستان بنده چند ماهی هست از افرا سرور سرویس میگیرم ولی یه چیزی دارم نمیدونم مشکله یا چیزی دیگه
    موقع آپلود قالب با افزونه و ... از من وردپرس نام میزبان یوزر و پسورد ftp میخواد.
    به افرا سرور تیکت دادم گفتم آقا من این مشکلو دارم.
    درجواب گفتند که این مشکل نیست بلکه مربوط به کرنال سیستم عامل سرور هست ، سیستم عامل نصب شده برروی افرا سرور با بقیه سرویس دهندگان فرق داره صرفا برای امنیت کامل سایت های بخصوص وردپرس
    چون اگر درموقع آپلود یوزر و پسورد نخواهد اگر زمانی پسورد شما لو رفت نزد دوستان و ... اجازه دیفیس سایت رو از طریق هاست نمیده. و همچنین قالب
    حالا من موندم این خوبه برا وردپرس یا بد؟ مشکلی پیش نمیاره؟ خیلی درگیرشم خدایش تا الانم مشکلی نداشتم ، راحت استفاده کردم برا آینده رو میگم چون بنده روی یه سرویس دهنده ی دیگه بود هک شدم ولی از وقتیم اومدم این ور امنیت سایت واقعا بالاست میشه دوستانی که با این شرکت کار میکنند ما رو راهنمایی کنند؟مرسی

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۵

این مساله ربطی به سرور نداره . هر سروری باشه اطلاعات رو باید بدید برای آپلود افزونه و قالب.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۴

سلام،
    این مورد مشکل خاصی ایجاد نمیکنه و تنها مشکل این هست که برای هر بار نصب یا بروزرسانی افزونه،پوسته یا خود وردپرس باید اطلاعات هاست رو وارد کنید. البته برای جلوگیری از این کار هم ترفندهایی وجود داره با جستجو در انجمن می‌تونید با اونها آشنا بشید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • ahmadreza20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۸

خوب آقایون مهندس ، وردپرس ازم ftp میخواد اطلاعات هاستو که نمیخواد ، درضمن قبلا از یه جا دیگه داشتم اینجور نبود.
    من خیالم راحت باشه؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.