انجمن

آیا وردپرس فارسی متروکه شده؟  (۶ نوشته)

• mehdix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷

من به دفعات باگ‌های مختلف در وردپرس فارسی می‌بینم تا جایی که مدتهاست که تصمیم گرفتم از وردپرس فارسی استفاده نکنم. بعضی وقت‌ها که مشکل رو پیدا می‌کنم می‌خوام در وردپرس فارسی درستش کنم اما کد وردپرس فارسی کجاست؟ میلینگ لیست برنامه‌نویسان کجاست؟ باگ‌تراکر کجاست؟ اگر هیچ‌کدام از اینها رو ندارید من حاضرم برای راه‌اندازش کمک کنم. اگر این پیام رو نخوندید هم که هیچ.

در ضمن پیدا کردن لینک پست جدید توی فروم واقعا مصیبت عظیمی بود. لااقل یک لینک بزرگ و خوانا در صفحه اصلی فروم قرار بدید. خود سایت وردپرس فارسی هم مشکل داره، بیراه نگفته باشم به نظر می‌رسه وردپرس فارسی متروکه شده.

حتی برای پست کردن این پست هم کلی وقت من گرفت شد. آخر فهمیدم در مرورگر کروم لینک ارسال پست کار نمی‌کنه و با فایرفاکس ارسال کردم. اینها مشکلات واقعا پیش پا افتاده‌ای هستند ولی وقتی به دفعات مشاهده می‌شه آدم فکر می‌کنه که برنامه‌نویسان اصلی هم بی خیال قضیه شده‌اند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    کوچی - radarz
  • mehdix

آفلاین
    عضو
    ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵

به نظر می‌رسه که شده.

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵

سلام،
    وردپرس فارسی متروکه نشده دوست عزیز :)
    مدتی است در حال ارتقا انجمن و اضافه کردن امکانات جدید هستیم.
    برای همین فعلا زمان کمتری رو میتونیم به پاسخ‌گویی در انجمن قرار بدیم. البته وظیفه پاسخ‌گویی بر عهده مدیران نیست و مانند انجمن wordpress.org تاپیک‌ها به کمک سایر کاربران پاسخ داده می‌شوند.

برای گزارش باگ‌های پلاگین فارسی‌ساز می‌تونید در قسمت مربوط به این افزونه در همین انجمن گزارشتون رو ارسال کنید تا توسعه‌دهندگان افزونه بتونند پیام شما رو مشاهده و در صورت امکان پاسخ بدن .

برای ارتباط با وردپرس فارسی می تونید از ایمیل زیر استفاده کنید:
    info[at]wp-persian.com

موفق باشید

مجله اینترنتی - radarz - آموزش وردپرس
  • کوچی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۹
    ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۸

به کجا چنین شتابان! عزیز ما مبتدی ها تازه دوباره برگشتیم اگر چهارتا استاد مثل شما قهر کنند که چیزی درست نمیشه کمی خلوت شده ولی متروکه نمیشه لامصب وردپرس طعمش لای دندان هرکه رفت دیگه ترکش سخته
    خوش آمدید وجود شما دلگرمی و قوت قلب ماست

Masoud
  • mehdix

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۰

masoudin گفت:

برای ارتباط با وردپرس فارسی می تونید از ایمیل زیر استفاده کنید:
    info[at]wp-persian.com

من ایمیل زدم ولی پاسخی دریافت نکردم. خلاصه دو تا سوال من هنوز پابرجاست:
    ۱. سورس کد این پروژه کجاست؟
    ۲. باگ تراکر کجاست؟

روش کار پروژه‌های اوپن‌سورس مبتنی بر همین موارده دیگه، غیر از اینه؟ اگر ندارید باید به فکر ایجادش باشید وگرنه اسمش می‌شه پروژه‌ی شخصی و فردی.

پی‌نوشت: دوباره سر ارسال این پست به مشکل خوردم. توی کروم کار نمی‌کنه (کو باگ تراکر که برم همین الان اینو با ذکر جزئیات ثبت کنم؟)

• mehdix

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۱

kouchi گفت:
    به کجا چنین شتابان! عزیز ما مبتدی ها تازه دوباره برگشتیم اگر چهارتا استاد مثل شما قهر کنند که چیزی درست نمیشه کمی خلوت شده ولی متروکه نمیشه لامصب وردپرس طعمش لای دندان هرکه رفت دیگه ترکش سخته
    خوش آمدید وجود شما دلگرمی و قوت قلب ماست

ممنون رفیق ولی کی گفته من استادم؟ :) من فقط یه کاربر هستم که از قضا برنامه‌نویس هم هست.

درباره‌ی این موضوع