انجمن

نحوه رستور کردن فول بک اپ تهیه شده از افزونه هایی مثل back  (۲ نوشته)

• TheGladiator

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵

سلام روز به خیر

دوستان من یه سوالی دارم من میخوام چند تا افزونه امنیتی روامتحان کنم روی سایتم ... چون خیلی تاکید شده که قبل از هر کاری حتما از سایتم بک اپ بگیرم
    میخوام یه افزونه کامل و خوب برای بک اپ پیدا کنم
    اکثر افزونه هایی که برای بک اپ وردپرس در نظر گرفته شده اند یه بک اپ روی هاست یا روی دراپ باکس یا این جورجاها میگیرند.
    منتها برای رستور کردنشون هیچ گزینه ای نمیبینم داخلشون....
    من مثلا backwp up رو انتخاب کردم

من چجوری میتونم این یک اپ ها علی الخصوص فول بک اپ هایی رو که تهیه میکنم رو روی سایت خودم اگه خرابی احیانا به وجود اومد رستور کنم؟
    چون هیچ گزینه ای برای رستور توش نمیبینم

ممنون میشم

• فیلم آموزش کامل وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز معمولا افزونه های بکاپ وردپرس بعد از تهیه بکاپ دیتا بیس رو به صورت جدا و فایل ها رو به صورت جدا بکاپ می گیرن که در صورت نیاز هم باید دستی اقدام ریستور صورت بگیره در واقع وقتی بکاپ تهیه میشه از دیتا بیس بعدش شما می تونید تو گوگل سرچ کنید آموزش ریستور کردن دیتا بیس در پی اچ پی مای ادمین که کار ساده ای هست وارد هاست خودتون میشید میرید به قسمت پی اچ پی مای ادمین و بعدشم دیتا بیس مورد نظر خودتون از سمت راست رو انتخاب می کنید و چون بکاپ دارید سریع تمام تیبل های اون دیتا بیس رو انتخاب می کنید و از پایین لیست تیبل ها روی گزینه چک آل کلیک می کنید جهت انتخاب همه و بعد از لیست همون پایین گزینه دراپ تیبل رو انتخاب می کنید و در نهایت موافقت می کنید تا تیبل ها حذف بشه و بعدش برای بازگردانی بکاپ دیتا بیس روی گزینه import کلیک کنید و فایل رو به این صفحه بدین و بعد هم go در نهایت سالم دیتا بیس فراخوانی میشه و تمام !! برای فایل ها هم از فایل هایی که دستور بکاپ دادین و بکاپ گرفته از حالت فشرده خارج می کنید و به روت هاست یا محل مورد نظرتون انتقال میدین در هر صورت اگر مشکل حل نشد یا از نظرات سایت من یا از طریق ایمیل اقدام به درخواست توضیح بیشتر کنید یا همین جا دوباره مطرح کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.