انجمن

• tahmtan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۶

سلام دوستان عزیز
    من تازه کار با وردپرس رو شروع کردم و خدا رو شکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم جز امروز!!
    من یه سایت دارم که یوسته و قالب اون رو توسط نرم افزار Artister تهیه کردم حالا قصد دارم که یک فروشگاه اینترنی رو هم برای سایتم تهیه کنم ولی با یه قالب متفاوت!!
    دوباره سراغ نرم افزار Artister رفتم و قالب دلخواهم رو برای فروشگاه انتخاب کردم!!
    حالا میخوام که وقتی کاربر روی لینک فروشگاه اینترنتیم کلیک کرد به اون صفحه با قالب جدید هدایت بشه!
    تو وب خیلی گشتم چیزی هم مثه وردپرس شبکه پیدا کردم ولی به نظرم این به کاره من نمیاد!!
    یه قسمت دیگه هس که یه Template جدید تعریف میکنیم این بد نیس ولی خیلی باش ور رفتم متاسفانه نتیجه ایی حاصل نشد!
    حالا ازتون میخوام که کمکم کنین لطفاً
    با سپاس فراوان

• karimi2409

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۰

شما می تونید روی وردپرستون افزونه ووکامرس رو نصب کنید.
    هم فروشگاه داشته باشید و هم سایت اصلی رو.
    یعنی به طور مثال قسمتی برای فروشگاه و قسمتی برای اخبار

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    tahmtan
  • tahmtan

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۰

karimi2409 گفت:
    شما می تونید روی وردپرستون افزونه ووکامرس رو نصب کنید.
    هم فروشگاه داشته باشید و هم سایت اصلی رو.
    یعنی به طور مثال قسمتی برای فروشگاه و قسمتی برای اخبار

دوست من Karimi2409 عزیز سلام
    منم قصد دارم که از افزونه ووکامرس استفاده کنم ،مشکل من قالب استفاده شده در فروشگاهمه!
    به عبارتی دیگه من میخوام قالب فروشگاهم با قالب اصلی سایت متفاوت باشه!
    مثلاً یک لینک دارم به نام فروشگاه می خوام هر کاربر روی این لینک کلیک کرد وارد یه فضای دیگه با طرح و قالب دیگه ای بشه که با سایت اصلی فرق داره!
    همونطور که بالا هم خدمتت عرض کردم فروشگاهی که قصد دارم تهیه کنم هم با استفاده از افزونه ووکامرس است...
    ممنونم ازت اگه راهنماییم کنی....

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۳

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز این مورد رو میشه با خود همون وردپرس پیاده سازی کرد که پوسته فروشگاه شما متمایز باشه با سایت اصلی منتهی کار تخصصیه مقداری به نظرم اگر امکان هزینه ندارید از یه اسکریپت رایگان فروشگاه ساز استفاده کنید یه سرچی تو گوگل بزنید اسکریپت فروشگاه ساز رایگان زیاده ! با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

tahmtan
  • tahmtan

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۷

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز این مورد رو میشه با خود همون وردپرس پیاده سازی کرد که پوسته فروشگاه شما متمایز باشه با سایت اصلی منتهی کار تخصصیه مقداری به نظرم اگر امکان هزینه ندارید از یه اسکریپت رایگان فروشگاه ساز استفاده کنید یه سرچی تو گوگل بزنید اسکریپت فروشگاه ساز رایگان زیاده ! با تشکر

سلام مسلم جان ممنونم از پاسختون
    میتونم از یک قالب دیگه استفاده کنم؟
    منطورم اینه که میشه روی یک وب سایت با یک هاست و دامین دو تا قالب داشت که بعضی صفحات با یک قالب و بعضی صفحات با قالب دیگر به کاربر نمایش داده شوند؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۵

tahmtan گفت:

سلام مسلم جان ممنونم از پاسختون
    میتونم از یک قالب دیگه استفاده کنم؟
    منطورم اینه که میشه روی یک وب سایت با یک هاست و دامین دو تا قالب داشت که بعضی صفحات با یک قالب و بعضی صفحات با قالب دیگر به کاربر نمایش داده شوند؟

به نام خدا عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من وردپرس به نظرم خداست ! شما برای هر مطلب می تونید یه ظاهر کاملا متفاوت نسبت به کل سایت طراحی کنید ! منتهی باید دانش و توانایی کافی در این مورد رو داشته باشید اگر خودتون در این مورد اطلاعاتی ندارید برای راهنمایی و دریافت بهتر توضیحاتتون با ایمیل من در تماس باشید با تشکر
    My Email : info@amoozesh98.com

درباره‌ی این موضوع