انجمن

چه جوری آمارگیر وبگذر و سایر موارد را اضافه کنم؟  (۴ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵

سلام - چه جوری آمارگیر وبگذر و سایر موارد را اضافه کنم؟ - مثلا داخل وبلاگ یا به قسمت قالب میرویم و یا به فسمت کد های اختصاصی حالا در ورد پرس من جایی را ندیدم که بتونم کد اضافه کنم - میخام آمار گیر و... در سر جای خودش قرار بگیرد نه در هر جایی. به سیستم هم آسیبی نرسد

• _____ _____

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱

میتونی از ابزارک استفاده کنی
    اگر میخووای کد وب گذرت زیاد توی دید نباشه بذارش توی فوتر:
    نمایش > ویرایشگر > footer.php > کد وبگذر رو قبل از </body> بذار

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۶

به نام خدا

در هر صورت شما زمانی که از آمار گیری استفاده می کنید چون دارید یه فایل رو از رو آدرس دیگری در سایتتون قرار میدین هیچ بهینه سازی نمی تونید روش انجام بدین حتی آمار گیر خود گوگل هم از نظر ابزار تست سرعت سایت یعنی gtmetrix مشکل داره و من هر چقدر به این درو اون در زدم نشد که مشکل فایل های external رو حل کنم البته این توضیحات رو در مورد آسیب نزدن به سیتسم گفتم گرچه که آمار گیر باعث آسیب زدن نمیشه البته آمار گیر های استانداردی به قول دوستان که در بالا گفته شده ! مثل گوگل آنالیتیک و همین وب گذر یا وب شمار چون امتحانشون رو پس دادن در مورد قرار دادن تو کدوم محل هم دوست خوبمون در بالا توضیح دادن و اگر مشکلتون حل شده تاپیک رو حل شده اعلام کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• mikhak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۳

میتونید در فوتر سایتتون بذارید که به نظر من بهتره و به سایتت هم آسیب نمی زنه .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها