انجمن

مشکل در افزونه آماره WP Statistics  (۳ نوشته)

• hadi70333

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۸

سلام. من در سایتم از این افزونه برای امار سایتم استفاده میکنم اما مشکل داره الکی ای پی میاره از کشورای دیگه بعد من روزانه سایتم 1000 بازدید داره امروز شد هشت هزار تاحالا یعنی هر کلیکو حدود 10 تا حساب میکنه این در حالیه که تنظیمات کاملا درسته و از اخرین نسخه استفاده میکنم این مشکلو هفته ای 2 3 روزدارم .لطفا کمکم کنید یا یه افزونه خوب معرفی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۰

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من بهترین ابزار همون گوگل آنالیتیک هست سعی کنید خودتون رو با اون همگام کنید و در گوگل نسبت به یادگیری اون تحقیق کنید در ضمن با استفاده از این وب سایت هم میتونید بررسی کنید واقعا وب سایت شما از چه بازدیدی برخوردار هست myip.ms مثلا الان وب سایت من 4110 visitor per day داره که این سایت نشون میده روزی که شروع کردم زده بود 0 الان داره این عدد رو میزینه البته ابزار گوگل آنالیتیک هم وقتی شروع به استفاده کردم با بالا رفتن بازدید آبدیت میشد با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• mikhak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۵

بهتره سعی کنید زیاد از افزونه استفاده نکنید و به حرف دوست عزیزمون گوش بدید و برید سراغ ابزارها مگر اینکه سرور قوی و پر سرعتی داشته باشین و اصرار بر آمارگیرهای نه چندان دقیق وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.