انجمن

مشکل با افزونه FeedWordPress و اشتراک گذاری و...  (۶ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۸

سلام - در مطالبی که خودم نوشتم افزونه های اشتراک گذاری کار می کنند و نشان داده میشوند و کامنت هم می توان گذاشت ولی در مطالبی که افزونه FeedWordPress بر روی سایت قرار میدهد ایکون های اشتراک گذاری نشان داده نمی شود و اثری از افزونه اشتراک گذاری در آن جا نیست و روی مطلب نمیتوان کامنت گذاشت و باید به سایت منبع رفت تا کامنت را قرار داد.
    من از چندین افزونه اشتراک گذاری که با سیستم سازگار بودند کار کردم ولی این مشکل برای مطالبی که افزونه FeedWordPress بر روی سایت قرار میدهد حل نشد.
    لطفا کمک کنید...

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳

به نام خدا
    عرض سلام خسته نباشید دوست خوب من لطفا آدرس وب سایت خودتون رو با درج توضیحات بیشتری قرار بدین تا بررسی و راهنمایی بشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rz76900
  • rz76900

آفلاین
    عضو
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۸

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلام خسته نباشید دوست خوب من لطفا آدرس وب سایت خودتون رو با درج توضیحات بیشتری قرار بدین تا بررسی و راهنمایی بشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

مثلا این مطلب را من نوشتم - در این مطلب میشه اشتراک گذاری کرد و کامنت گذاشت ولی در سایر مطالب که افزونه بصورت خودکار ارسال کرده نمیتوان اشتراک گذاریی کرد و برای کامنت گذاشتن باید به منبع مطالب مراجعه کرد و روی سایت نمیشه در این موارد کامنت گذاشت - افزونه اشتراک گذاری فقط بر روی مطالبی که بصورت دستی نوشتم کار می کند - از چندین افزونه اشتراک گذاری که با سیستم سازگار بودند کار کردم ولی این مشکل حل نشد.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز خطای Service Temporarily Unavailable میده و باز نمی کنه ! بررسی کنید

• rz76900

آفلاین
    عضو
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز خطای Service Temporarily Unavailable میده و باز نمی کنه ! بررسی کنید

چون هاست و دامین رایگان است این مشکل گاهی اوقات رخ میدهد شما باید پس از برخورد با این مشکل چند بار اینتر را بزنید و دوباره وارد شوید و اگر نشد دوباره تکرار کنید تا سایت باز شود.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۳

عزیزم همین کارو هم کردم چندین بار با مرورگر های مختلف همین الان هم باز نمیشه !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.