انجمن

مشکل بعد از ورود به محیط کاربری  (۴ نوشته)

• marizad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷

با سلام
    بنده یک مشکلی داشتم و آن اینکه بعد از صفحه ورود وردپرس میخواهم وارد پنل کاربری بشم ابتدا وارد صفحه اول سایت میشم و بعد با زدن گزینه پیشخوان به پنل وارد میشم.چطور میتوانم این وضعیت را اصلاح کنم تا بعد از ورود اول به سایت وارد نشوم؟

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۰

marizad گفت:
    با سلام
    بنده یک مشکلی داشتم و آن اینکه بعد از صفحه ورود وردپرس میخواهم وارد پنل کاربری بشم ابتدا وارد صفحه اول سایت میشم و بعد با زدن گزینه پیشخوان به پنل وارد میشم.چطور میتوانم این وضعیت را اصلاح کنم تا بعد از ورود اول به سایت وارد نشوم؟

به نام خدا با لاگین شدن به صورت پیشفرض باید به پنل ادمین منتقل بشید ! افزونه ها رو کلا غیر فعال کنید و تست کنید مشکل حل میشه یا نه اگر مشکل حل نشد یا در هر صورت مشکل حل شد دوباره پلاگین ها رو تکی تکی فعال کنید و ببینید فعال کردن کدومشون مشکل ایجاد می کنه و بعد دوباره همون رو فعال کنید و حالا تنظیمات رو بررسی کنید که کدوم تنظیم باعث میشه این مشکل به وجود بیاد بعد از حل شدن مشکل هم اطلاع بدین تا دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    marizad
  • marizad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۵

با سلام مجدد ، از راهنماییتون خیلی ممنونم
    کاری که فرمودید را انجام دادم و متوجه شدم که افزونه bbpress وقتی فعال هستش این مشکل رو ایجاد میکنه ولی وقتی غیرفعال میشود.بعد از ورود وارد پنل میشوم و دیگر وارد سایت نمیشوم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۵

بیشتر توصیح بده عزیز یعنی با غیر فعال کردن این افزونه مشکلت حل میشه و بعد از غیر فعال کردن و لاگین شدن به پنل ادمین دیگه به صفحه اصلی سایت بر نمی گردی و داخل پنل ادمین باقی می مونی ؟ اگر اره که عزیزم وقتی لاگین شدی داخل پنل ادمین تا زمانی که خودت صفحه اصلی سایت رو باز نکنی که مشخصه بر نمی گرده صفحه اصلی سایت ! اگر مسئله برات تفهیم شده و مشکلت حل شده لطفا تاپیک رو حل شده اعلام کن تا دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه منتهی اگر مشکلت برات تفهیم نشده و نتونستی خوب به من برسونی مطلب رو بیشتر توضیح بده تا راهنمایی بیشتری کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع