انجمن

مشکل با سایت مپ ( بسیار فوری )  (۶ نوشته)

• emailer1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۰۳:۳۵

سلام به دوستان گلم
    چند ماهی هست که مشکل خاصی پیدا کردم که تعداد مطالب ایندکس من در گوگل وبمستر تولز از 100 به 10 رسیده ...!
    به گوگل وبمستر تولز مراجعه کردم و دیدم هر روز تعداد خطاهای سایت مپ داره زیاد میشه الان دیگه حدود 100 خطا شده. هرکاریم کردم رفع نشده فقط عاجزانه تقاضا دارم کمکم کنید.
    پیغام خطای گوگل اونطوری که متوجه شدم اینه که میگه توی ادرس سایت مپ تون ادرس ها به لینک های دیگری منقل میشن یعنی کد (301) اینم خود پیام گوگل:
    URLs not followed
    When we tested a sample of URLs from your Sitemap, we found that some URLs redirect to other locations. We recommend that your Sitemap contain URLs that point to the final destination (the redirect target) instead of redirecting to another URL.
    ولی من از هیچ ریدایرکتی استفاده نکردم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من لطف کنید آدرس وب سایتتون رو جهت بررسی قرار بدین و منتظر دریافت راهنمایی باشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• emailer1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

http://www.emailer1.ir
    باتشکر از شما ممنون میشم اگه کمکم کنید این مشکل حل کنم.
    من برنامه w3 total chach نصب کرده بودم که از مدتی قبل ارور های 301 در گوگل وبمستر ایجاد میکرد. بالاخره این برنامه را حذف کردم و این مشکل و حذف ایندکس پستهای سایت ( فقط سربرگ ها و برگه ها الان ایندکس هستن) بعد مدتی که این افزونه رو حذف کردم اتفاق افتاد.
    باتشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۹

emailer1 گفت:
    http://www.emailer1.ir
    باتشکر از شما ممنون میشم اگه کمکم کنید این مشکل حل کنم.
    من برنامه w3 total chach نصب کرده بودم که از مدتی قبل ارور های 301 در گوگل وبمستر ایجاد میکرد. بالاخره این برنامه را حذف کردم و این مشکل و حذف ایندکس پستهای سایت ( فقط سربرگ ها و برگه ها الان ایندکس هستن) بعد مدتی که این افزونه رو حذف کردم اتفاق افتاد.
    باتشکر

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من بنده این مورد رو بررسی کردم مقداری گنگ و نا مفهوم هست این مشکل به همین علت باید خودم باچشم خودم تنظیمات شما رو بررسی کنم ممنون میشم در صورتی که صلاح میدونید و مدیران مشکلی نمی بینن از طریق ایمیل info[at]amoozesh98[dot].com با من در ارتباط باشید تا بررسی کنم و بعد از حل شدن مشکل خودتون با زبون خودتون علت حل مشکل رو اینجا بیان کنید تا سایر دوستان نیز استفاده کنن اگر موافق هستین با ایمیل بنده در ارتباط باشید در پایان لازم به توضیح هست وضعیت لینک هاتون مناسب نیست ! و اینکه تایم اوت داره ! که باید بررسی بشه و نظر قطعی بدم با تشکر
    ارادتمند: مسلم فلاح نیت

• sundesigners

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹

با سلام خدمت دوست عزیز
    شما باید در گوگل وبمستر تولز یکبار آدرس سایت مپتتان را حذف و دوباره وارد نمایید و علامت های <> را از آدرس مپتتان حذف کنید مشکل شما حل خواهد شد.
    انجام پروژه

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳

sundesigners گفت:
    با سلام خدمت دوست عزیز
    شما باید در گوگل وبمستر تولز یکبار آدرس سایت مپتتان را حذف و دوباره وارد نمایید و علامت های <> را از آدرس مپتتان حذف کنید مشکل شما حل خواهد شد.
    انجام پروژه

دوست عزیز ایشون دارن با وردپرس سئو سایتشون رو سئو می کنن و مشکلی در این افزونه از بابت نقشه سایت وجود نداره خودم مدت 8 ماهی هست ازش استفاده می کنم ! ضمنا همان طور که گفتم وضیعت لینک وب سایت ایشون اصلا مساعد نیست ! وب سایت ایشون از لحاظ سرور ضعیفه و مشکلاتی وجود داره که به صورت تخصصی باید بررسی بشه که نیازمند وارد شدن به پنل ادمین و تست و آزمون هست اونم نه هر تست و ازمونی که دست به ساختار لینک ها بزنیم که بعد تا شش ماه گوگل مدام خطا بده ! ضمنا از قرار دادن لینکی که به موضوع هیچ ارتباطی نداره پرهیز کنید انجمن جای تبلیغات تجاری نیست به همین علت مثل خود بنده زیر اکانت شما ممکنه نوشته بشه اسپمر ! و به 10 تا پست کشیده نشده کارتون دیگه امکان ارسال مطلب رو نداشته باشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع