انجمن

یک افزونه برای تماس که کپچا هم داشته باشه معرفی کنید  (۳ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۲

یک افزونه برای تماس که کپچا هم داشته باشه معرفی کنید - میخام افزونه لینک داشته باشه نه اینکه فرمش مستقیم در سایت نشان داده شود. یعنی طرف روی لینک یا صفحه مورد نظر کلیک کنه تا به فرم تماس برسه نه اینکه فرم گوشه سایت نشون داده بشه. حتما کپچا هم داشته باشه تا اسپم نکنن.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶

rz76900 گفت:
    یک افزونه برای تماس که کپچا هم داشته باشه معرفی کنید - میخام افزونه لینک داشته باشه نه اینکه فرمش مستقیم در سایت نشان داده شود. یعنی طرف روی لینک یا صفحه مورد نظر کلیک کنه تا به فرم تماس برسه نه اینکه فرم گوشه سایت نشون داده بشه. حتما کپچا هم داشته باشه تا اسپم نکنن.

به نام خدا عرض سلامو خسته نباشید

دوست خوب من از افزونه contact form 7 استفاده کن و بد از اون هم افزونه chapta رو نصب کن و هر قسمتی که می خوای کد امنیتی ایجاد بشه داخل افزونه chapta تیک بزن ضمنا با خود افزونه contact form 7 هم می تونید برای سابمیت فرم یعنی ارسال نظر سوال امنیتی تعریف کنید آسونه اگر مشکلی در این باره بود بگید تا راهنمایی کنم فقط در جریان باشید که بار ها در این مورد تو انجمن پرسش شده ممنون میمش قبل از ارسال پست حتما جستجو کنید چون زود تر به نتیجه میرسید فقط خواهش می کنم که در صورت حل شدن مشکل تاپیک رو حل شده اعلام کنید تا دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

rz76900
  • rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲

حل شد.

آموزش وردپرس