انجمن

عنوان در موقیت کاربران  (۱۷ نوشته)

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۲

سلام
    من از کد زیر برای موقعیت کاربر استفاده کردم بعد خواستم هر لینک عنوان هم داشته باشه تا تولتیپ باز بشه ولی کار نمیکنه(یعنی عنوان نمیاد)

function dimox_breadcrumbs() {

$delimiter = '/';
    $home = 'خانه'; // text for the 'Home' link
    $before = '<span>'; // tag before the current crumb
    $after = '</span>'; // tag after the current crumb

if ( !is_home() && !is_front_page() || is_paged() ) {

echo '<div id="crumbs">';

global $post;
    $homeLink = get_bloginfo('url');
    echo '<a title="' . $home . '" href="' . $homeLink . '">' . $home . '</a> ' . $delimiter . ' ';

if ( is_category() ) {
    global $wp_query;
    $cat_obj = $wp_query->get_queried_object();
    $thisCat = $cat_obj->term_id;
    $thisCat = get_category($thisCat);
    $parentCat = get_category($thisCat->parent);
    if ($thisCat->parent != 0) echo(get_category_parents($parentCat, TRUE, ' ' . $delimiter . ' '));
    echo $before . '"' . single_cat_title('', false) . '"' . $after;

} elseif ( is_day() ) {
    echo '<a href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a> ' . $delimiter . ' ';
    echo '<a href="' . get_month_link(get_the_time('Y'),get_the_time('m')) . '">' . get_the_time('F') . '</a> ' . $delimiter . ' ';
    echo $before . get_the_time('d') . $after;

} elseif ( is_month() ) {
    echo '<a href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a> ' . $delimiter . ' ';
    echo $before . get_the_time('F') . $after;

} elseif ( is_year() ) {
    echo $before . get_the_time('Y') . $after;

} elseif ( is_single() && !is_attachment() ) {
    if ( get_post_type() != 'post' ) {
    $post_type = get_post_type_object(get_post_type());
    $slug = $post_type->rewrite;
    echo '<a title="'.  $post_type->labels->singular_name . '" href="' . $homeLink . '/' . $slug['slug'] . '/">' . $post_type->labels->singular_name . '</a> ' . $delimiter . ' ';
    echo $before . get_the_title() . $after;
    } else {
    $cat = get_the_category(); $cat = $cat[0];
    echo get_category_parents($cat, TRUE, ' ' . $delimiter . ' ');
    }

} elseif ( !is_single() && !is_page() && get_post_type() != 'post' ) {
    $post_type = get_post_type_object(get_post_type());
    echo $before . $post_type->labels->singular_name . $after;

} elseif ( is_attachment() ) {
    $parent = get_post($post->post_parent);
    $cat = get_the_category($parent->ID); $cat = $cat[0];
    echo get_category_parents($cat, TRUE, ' ' . $delimiter . ' ');
    echo '<a title="'. $parent->post_title . '" href="' . get_permalink($parent) . '">' . $parent->post_title . '</a> ' . $delimiter . ' ';

} elseif ( is_page() && !$post->post_parent ) {

} elseif ( is_page() && $post->post_parent ) {
    $parent_id  = $post->post_parent;
    $breadcrumbs = array();
    while ($parent_id) {
    $page = get_page($parent_id);
    $breadcrumbs[] = '<a title="' . get_the_title($page->ID) . '" href="' . get_permalink($page->ID) . '">' . get_the_title($page->ID) . '</a>';
    $parent_id  = $page->post_parent;
    }
    $breadcrumbs = array_reverse($breadcrumbs);
    foreach ($breadcrumbs as $crumb) echo $crumb . ' ' . $delimiter . ' ';

} elseif ( is_search() ) {
    echo $before . 'Search results for "' . get_search_query() . '"' . $after;

} elseif ( is_tag() ) {
    echo $before . 'Posts tagged "' . single_tag_title('', false) . '"' . $after;

} elseif ( is_author() ) {
    global $author;
    $userdata = get_userdata($author);
    echo $before . 'Articles posted by ' . $userdata->display_name . $after;

} elseif ( is_404() ) {
    echo $before . 'Error 404' . $after;
    }

if ( get_query_var('paged') ) {
    if ( is_category() || is_day() || is_month() || is_year() || is_search() || is_tag() || is_author() ) echo ' (';
    echo __('Page') . ' ' . get_query_var('paged');
    if ( is_category() || is_day() || is_month() || is_year() || is_search() || is_tag() || is_author() ) echo ')';
    }

echo '</div>';

}
    }
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من از افزونه yoast breadcrumb استفاده کنید کافیه در گوگل مطلب زیر رو جستجو کنید فیلم آموزشی ایجاد مکان فعلی کاربر با افزونه هزاران لینک باز میشه با کلیک روی اولین لینک می تونید از این افزونه بهره مند بشید و استفاده کنید. ضمنا اگر مشکلتون حل شد لطف کنید تاپیک رو حل شده اعلام کنید تا دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه اما اگر قصدتون فقط ایجاد مکان نما به روش کد نویسی هست بگید تا راهنمایی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۱

ممنون از راهنماییت ولی همین کد رو میخوام اصلاح کنم به چیزی که میخوام...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲

ali_fyz گفت:
    ممنون از راهنماییت ولی همین کد رو میخوام اصلاح کنم به چیزی که میخوام...

سلام

ببخشید من روی این کد خیلی کار کردم مشکلات خاصی داره تو چند تا سایت خارجی هم بررسی کردم قبلا هم دیده بودم منتهی تو بعضی از سایت ها یه سری مشکلات مطرح کرده بودن که کارایی لازم رو نداره در ضمن من هم هر چقدر سعی کردم تگ تایتل رو اضافه کنم دیدم خرابکاری میشه و نیازمند زمان هست که دلیل و منطق می گه وقتی افزون های حرفه ای هستن چرا از کد نویسی استفاده کنیم. و الان تنها عنوانی که میشه بهش داد عنوان خانه هست ! ولی برای دسته ها و بقیه موارد خیلی وقت گیر میشه و اعصاب خورد کن چون باید تک به تک خطوط رو بررسی کنیم تک به تک حالت های مختلف permalink رو تست کنیم برای همین توصیه می کنم از افزونه ای yoast که بالا تر گفتم استفاده کنید که استاندارد تره ! تازه صرف بر اینکه مکان نما داشته باشید که کافی نیست شما باید مکان نمای استاندارد داشته باشید که از نظر سئو هم خوب باشه چون اگر دقت کرده باشید تو سرچ گوگل بعضی از سایت ها زیرشون ستاره داره ! یکی از دلایل نمایش اون ستاره ها موقیعت کنونی هست که از همچین پراپرتی هایی که در زیر گذاشتم استفاده می کنه :

<span typeof="v:Breadcrumb"><a property="v:title" rel="v:url"

حالا باز شما اگر اصرار به استفاده دستی دارید خودتون میدونید ولی مشکل اینجاست که این استاندارد نیست واقعا ! از من هم گفتن برای همین اگر بخوایم اون رو استاندارد کنیم خیلی زمان بره و من تو این مدت میتونم به ده نفر دیگه کمک کنم زمان باید صرفه جویی بشه امید وارم از من دلگیر نشید و من واقیعت رو گفتم باید با در نظر گرفتن تمام مسائل اقدام به کد نویسی کرد این کد نویسی غیر منطقیه در هر صورت امید وارم توضیحات من برای شما مفید بوده باشد در پایان هم متشکر می شم به قوانین انجمن احترام بزارید و اگر مشکلتون حل شد تاپیک رو حل شده اعلام کنید تا در دفعات بعدی هم بنده و سایر مدیران و کاربران به خاطر احترامتون به مشکلتون جوابگو باشیم تا به این شکل سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه با تشکر

Masoud
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷

ببخید این هم یه دونه از همین ولی ابدیت تر خود همینه ها ولی ابدیت ترشه الان پیداش کردم

http://sandbox.rhymeswithmilk.com/dimox_breadcrumbs/

و اما بازم سئو تعطیل ! داخلش خبری از استاندارد اینا نیست ! لازم به ذکره داداش اگر توضیحاتم به دردت خورد یه حال مشتی به ما بدی و آقاییتو برسونیو پشت سر هم دکمه های تشکر رو مثل من بزنی که دل گرمی بیشتر بشه برای جواب دادن با تشکر

Masoud - ali_fyz
  • ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۲

amoozesh98com گفت:

سلام

ببخشید من روی این کد خیلی کار کردم مشکلات خاصی داره تو چند تا سایت خارجی هم بررسی کردم قبلا هم دیده بودم منتهی تو بعضی از سایت ها یه سری مشکلات مطرح کرده بودن که کارایی لازم رو نداره در ضمن من هم هر چقدر سعی کردم تگ تایتل رو اضافه کنم دیدم خرابکاری میشه و نیازمند زمان هست که دلیل و منطق می گه وقتی افزون های حرفه ای هستن چرا از کد نویسی استفاده کنیم. و الان تنها عنوانی که میشه بهش داد عنوان خانه هست ! ولی برای دسته ها و بقیه موارد خیلی وقت گیر میشه و اعصاب خورد کن چون باید تک به تک خطوط رو بررسی کنیم تک به تک حالت های مختلف permalink رو تست کنیم برای همین توصیه می کنم از افزونه ای yoast که بالا تر گفتم استفاده کنید که استاندارد تره ! تازه صرف بر اینکه مکان نما داشته باشید که کافی نیست شما باید مکان نمای استاندارد داشته باشید که از نظر سئو هم خوب باشه چون اگر دقت کرده باشید تو سرچ گوگل بعضی از سایت ها زیرشون ستاره داره ! یکی از دلایل نمایش اون ستاره ها موقیعت کنونی هست که از همچین پراپرتی هایی که در زیر گذاشتم استفاده می کنه :

<span typeof="v:Breadcrumb"><a property="v:title" rel="v:url"

حالا باز شما اگر اصرار به استفاده دستی دارید خودتون میدونید ولی مشکل اینجاست که این استاندارد نیست واقعا ! از من هم گفتن برای همین اگر بخوایم اون رو استاندارد کنیم خیلی زمان بره و من تو این مدت میتونم به ده نفر دیگه کمک کنم زمان باید صرفه جویی بشه امید وارم از من دلگیر نشید و من واقیعت رو گفتم باید با در نظر گرفتن تمام مسائل اقدام به کد نویسی کرد این کد نویسی غیر منطقیه در هر صورت امید وارم توضیحات من برای شما مفید بوده باشد در پایان هم متشکر می شم به قوانین انجمن احترام بزارید و اگر مشکلتون حل شد تاپیک رو حل شده اعلام کنید تا در دفعات بعدی هم بنده و سایر مدیران و کاربران به خاطر احترامتون به مشکلتون جوابگو باشیم تا به این شکل سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه با تشکر

سلام
    ببین مهندس این کد فقط برای دسته بندی اول عنوان نمیگیره. یعنی برای خانه و نوشته های دیگه و زیر شاخه های دیگه میگیره... در هر صورت بازم ممنون از توضیحات..

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸

شما داری بر عکس حساب می کنی ؟ داداش دسته بندی اول اگر خانه باشه ! که میگیره ! اگر دسته بندی های بعد از خانه باشه بازم میگیره ! فقط مورد آخر که میشه اینجا! یعنی متن فعلی دیگه لینک نیست ! عنوان خالیه بدون لینک پستی هست که داخلشیم ! اگر از سمت چپ اول رو حساب می کنی اره اما عنوان لینک رو نمی بینی مگه داداش ؟ هست دیگه ولی اگر از سمت راست داری حساب می کنی من بهت گفتم ! تمام ساختار پرمالینک وردپرس رو تو این کد ها باید تغییرات بدی و اگر مشکلی نداشته باشه استفاده کنی اگر باز فکر می کنی من اشتباه می کنم مشکلی نیست حق با شما داداش قربونت برم با تشکر

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۹

amoozesh98com گفت:
    شما داری بر عکس حساب می کنی ؟ داداش دسته بندی اول اگر خانه باشه ! که میگیره ! اگر دسته بندی های بعد از خانه باشه بازم میگیره ! فقط مورد آخر که میشه اینجا! یعنی متن فعلی دیگه لینک نیست ! عنوان خالیه بدون لینک پستی هست که داخلشیم ! اگر از سمت چپ اول رو حساب می کنی اره اما عنوان لینک رو نمی بینی مگه داداش ؟ هست دیگه ولی اگر از سمت راست داری حساب می کنی من بهت گفتم ! تمام ساختار پرمالینک وردپرس رو تو این کد ها باید تغییرات بدی و اگر مشکلی نداشته باشه استفاده کنی اگر باز فکر می کنی من اشتباه می کنم مشکلی نیست حق با شما داداش قربونت برم با تشکر

اصلا بحث این نیست که من بگم شما اشتباه میکنی یا چیزی یاد نداری... این که شما میگی که بله در حالت کنونی که اصلا لینک نیست دیگه پس عنوان هم نداره منظور بنده اینه از راست به چپ مثلا
    خانه/تست/تست1/تست2
    خانه لینک داره تست1 هم داره تست2 هم که کلا لینک نیست که داشته باشه فقط مشکل اینجا خود "تست" که عنوان نداره. اوکی؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

وا !!!!! عجیبا قریبا ! لطفا وب سایتی که دارید از این استفاده می کنید رو بزارید لینکش رو منم با چش خودم ببینم ! من از این تابع استفاده کردم قبلا ! همچین مشکلی نداشتم ! از تابع های مشابه این هم استفاده کردم بازم مشکلی نداشتم ! واقعا عجیب شد ! تازه من فهمیدم منظور شما چیه ! من فکر می کردم شما می خوای عبارت پراپرتی title رو به a اضافه کنی ! ولی لینک رو قرار بده خودمم ببینم ؟ اما بازم میگم در هر صورت این تابع مشکل داره استفاده ازش اصلا به صلاح نیست ! اما لینک رو بزار داداش چک کنیم با تشکر

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴

amoozesh98com گفت:
    وا !!!!! عجیبا قریبا ! لطفا وب سایتی که دارید از این استفاده می کنید رو بزارید لینکش رو منم با چش خودم ببینم ! من از این تابع استفاده کردم قبلا ! همچین مشکلی نداشتم ! از تابع های مشابه این هم استفاده کردم بازم مشکلی نداشتم ! واقعا عجیب شد ! تازه من فهمیدم منظور شما چیه ! من فکر می کردم شما می خوای عبارت پراپرتی title رو به a اضافه کنی ! ولی لینک رو قرار بده خودمم ببینم ؟ اما بازم میگم در هر صورت این تابع مشکل داره استفاده ازش اصلا به صلاح نیست ! اما لینک رو بزار داداش چک کنیم با تشکر

دوست عززززیییییز
    یکم توجه کنی به نوشته بنده میبینی که گفتم "تست" عنوان نداره، یعنی پراپرتی title به a اضافه نمیشه یعنی همون چیزی که شما فهمیدی، یعنی همه لینک هستن(بغیر از حالت کنونی) و عنوان دارن فقط "تست" نداره.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸

لطفا آدرس وب سایتی که دارید استفاده می کنید رو قرار بدین بی زحمت!

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰

amoozesh98com گفت:
    لطفا آدرس وب سایتی که دارید استفاده می کنید رو قرار بدین بی زحمت!

لوکال دارم کار میکنم

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

از چه نرم افزاری استفاده می کنید وپ یا زمپ و...؟ اینترنت شما در حالت بریج هست یا اتوماتیک وصل میشید منظورم اینه که دستی وصل میشید یا مودم اتوماتیک به اینترنت وصله ؟

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸

xampp و اتومات وصلم..

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳

اکر بتونی کانکشنی کنی نتت رو و تغییر ریزی که بهت میگم داخل زمپ انجام بدی من میتونم از رو سیستم خودت پروژتو ببینم ! می تونی من قبلا در این رابطه آموزشی تولید کرده بودم با عنوان نمایش پروژه ها از سیستم شخصی خودتون به کاربران و مشتریران خودتون در اینترنت بدون خرید آی پی ثابت از مخابرات ! که دیگه نیازی به آپلود رو اینترنت نداشته باشید ! اگر می خواید توضیح بدم تا در این مورد بتونم خودم مشاهده کنم .

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸

amoozesh98com گفت:
    اکر بتونی کانکشنی کنی نتت رو و تغییر ریزی که بهت میگم داخل زمپ انجام بدی من میتونم از رو سیستم خودت پروژتو ببینم ! می تونی من قبلا در این رابطه آموزشی تولید کرده بودم با عنوان نمایش پروژه ها از سیستم شخصی خودتون به کاربران و مشتریران خودتون در اینترنت بدون خرید آی پی ثابت از مخابرات ! که دیگه نیازی به آپلود رو اینترنت نداشته باشید ! اگر می خواید توضیح بدم تا در این مورد بتونم خودم مشاهده کنم .

ممنون میدونم منظورت چیه مثلا با نرم افزار تیم ویور وصل بشی...مرسی از وقتی که گذاشتی خودم سعی میکنم درست کنم.. متشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲

نه تیم ویور نیست ! سیستم شما به یک سرور واقعی بدل میشه ! فقط تا بدل شدنش به یک سرور واقعی واقعا باید آی پی ثابت بخرید تا همیشه اون آی پی باشه و تغییر نکنه ! انگار شما سیستم خودتون رو تبدیل به یه سرور واقعی کردین و روش دارید هاست میدین به کاربرا ! این طوری من می تونم با استفاده از آی پی شما ! بررسی کنم و بعد که یه بار مودم رو خاموش روشن کنید دیگه اون آی پی نیست که خدایی نکرده از نظر امنیتی هم برای شما مشکلی داشته باشه ! این خیلی خوبه و به درد بخور ! چون من تا این مورد رو نبینم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه شرمنده خلاصه ...

Masoud

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.