انجمن

پلاگین برای ایجاد صفحه اختصاصی  (۲ نوشته)

• h.farkoush

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۸

با سلام . سایتی داریم که با محتوای پزشکی جهت انجام مشاوره برای بیماران که به سایت مراجعه می کنند . میخواهیم صفحه انجام مشاوره فقط برای کاربرانی دیده بشه که ثبت نام کردند و بعد از ثبت نام و تکمیل فرم مشاوره ، پرداخت آنلاین انجام بشه
    در مرحله دوم میخوایم یه صفحه اختصاصی هم برای هر کاربر ایجاد بشه که پس ورود با نام کاربریش بتونه زمان مشاوره و عکس و مطالب دکتر برایش گذاشته بصورت اختصاصی ببینه . طی جستجوها به پلاگین های theme my login و customer area رسیدم
    حالا یه خواهشی که داشتم این که اگه پلاگین بهتری در این زمینه میشناسید معرفی کنید . در صورت آشنایی با customer area یه مقدار آموزش قرار بدین
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷

h.farkoush گفت:
    با سلام . سایتی داریم که با محتوای پزشکی جهت انجام مشاوره برای بیماران که به سایت مراجعه می کنند . میخواهیم صفحه انجام مشاوره فقط برای کاربرانی دیده بشه که ثبت نام کردند و بعد از ثبت نام و تکمیل فرم مشاوره ، پرداخت آنلاین انجام بشه
    در مرحله دوم میخوایم یه صفحه اختصاصی هم برای هر کاربر ایجاد بشه که پس ورود با نام کاربریش بتونه زمان مشاوره و عکس و مطالب دکتر برایش گذاشته بصورت اختصاصی ببینه . طی جستجوها به پلاگین های theme my login و customer area رسیدم
    حالا یه خواهشی که داشتم این که اگه پلاگین بهتری در این زمینه میشناسید معرفی کنید . در صورت آشنایی با customer area یه مقدار آموزش قرار بدین
    ممنون

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من تحت شرایط خاصی بدون نوشتن افزونه میشه یه همچین کاری رو کرد فقط یه مقداری پیچیده میشه و زمان بر منتهی شما با نوشتن یه افزونه اختصاصی میتونید همه اینها رو خیلی راحت و بدون درد سر داشته باشید ولی باز من دارم بررسی می کنم ببینم راحت ترین راه و رایگان چیه تا راهنمایی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    h.farkoush - Masoud

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.