انجمن

دادن چند برگه شخصی به چند عضو  (۴ نوشته)

• stereo1991

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۲

سلام

من میخوام به چند نفر جدا از هم، به هر کدوم یک برگه بدم که خودشون پرش کنند مصلا خاطراتشون زندگی نامه شون تصاوییرشون و ... رو اضافه کنند و فقط دسترسی به همون برگه رو داشته باشن و بعد از تایید مدیر مطالبی که داخل برگه های شخصیشون نوشن نمایش داده بشه

به نظرتون بهترین روش برای این کار چیست ؟

ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - gallery-photo - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۹

stereo1991 گفت:
    سلام

من میخوام به چند نفر جدا از هم، به هر کدوم یک برگه بدم که خودشون پرش کنند مصلا خاطراتشون زندگی نامه شون تصاوییرشون و ... رو اضافه کنند و فقط دسترسی به همون برگه رو داشته باشن و بعد از تایید مدیر مطالبی که داخل برگه های شخصیشون نوشن نمایش داده بشه

به نظرتون بهترین روش برای این کار چیست ؟

ممنون

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من وردپرس به خودی خود این قابلیت رو داره وقتی شما یک کاربر جدید اینجاد کنید و نقش کاربری اون رو در حالت مشترک قرار بدین به این صورت اون فرد قادر به ارسال مطلب هست منتهی برای انتشار مطلب شما باید اقدام کنید ولو اگر می خواید مطالب منتشر شده توسط اون شخص رو فقط و فقط شما ببینید باید به نظر من کوئری نوشته بشه که با شرط بررسی بشه کاربری که لاگین هست کیه ! و کاربر اگر لاگین نبود هم چیزی نشون داده نشه که در غیر این صورت حتی شما هم که مهمان باشید نمی بینید حال اگر متوجه منظور من شدین بگید تا با هم مرحله به مرحله بریم جلو تا تمیز متوجه بشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

Masoud - stereo1991
  • stereo1991

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۸

سلام
    ممنون از پاسختون، بله متوجه شدم

فقط یک نکته، من نمیخوام که فقط برای من نماش داده بشه
    من میخوام اون مشترک فقط به یک برگه دسترسی داشته باشه، و همون برگه رو بتونه ویرایش و منتشر کنه

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷

خب این کار ساده ای هست به نظر من فقط کافیه از قابلیت شیرین ساخت برگه های اختصاصی وردپرس استفاده کنید و داخل اون برگه شرطی مبنی بر اینکه به غیر از شما و اون شخص کسی نمی تونه این برگه رو مشاهده کنه قرار بدین ! این طوری فقط اون شخص میتونه برگه رو ببین و ویرایشی روش انجام بده و شما ! فقط یه مقداری این منطق اشتباه هست باید با دید باز تری به قضیه نگاه کرد یعنی اون شخص می خواد داخل یک برگه خاطراتش رو بنویسه ! فقط یک برگه ؟ آیا اون شخص نمی تونه خاطرات متعددی داشته باشیه و در صفحات جدا گانه ای خاطره هاشو بنویسه ؟ و اینکه صفحه با برگه با هم فرق دارن تو وردپرس هواستون باشه ! page با Page فرق می کنه ! متوجه عرایض من میشید ؟

Masoud - stereo1991

درباره‌ی این موضوع