انجمن

کلیدواژه‌  (۷ نوشته)

• abed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۴

کلیدواژه‌ی کانونی میخواستم بدونم چیه ممنون میشم توضیح بدید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۳

abed گفت:
    کلیدواژه‌ی کانونی میخواستم بدونم چیه ممنون میشم توضیح بدید

دوست عزیز در این رابطه بارها در انجمن و گوگل نیز مطالب بسیار هست منتهی این کلید واژه کانونی بیشتر در افزونه وردپرس سئو مرسوم می باشد یعنی کلمه کلیدی که در کل پست شما از اهمییت بالای برخوردار می باشد و بیس مطلب شما بر پایه آن محور هست ( یعنی همون مطلب و کلمه کلیدی که برای اون مطلب قرار دادین ) امید وارم متوجه منظورم شده باشید اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم روی دکمه حل شده در ستون سمت چپ بالا کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه در ضمن اگر جواب من نظرتون رو جلب کرد خوشحال میشم روی دکمه تشکر کلیک کنید مثل من :D با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

abed
  • abed

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۰

amoozesh98com گفت:

دوست عزیز در این رابطه بارها در انجمن و گوگل نیز مطالب بسیار هست منتهی این کلید واژه کانونی بیشتر در افزونه وردپرس سئو مرسوم می باشد یعنی کلمه کلیدی که در کل پست شما از اهمییت بالای برخوردار می باشد و بیس مطلب شما بر پایه آن محور هست ( یعنی همون مطلب و کلمه کلیدی که برای اون مطلب قرار دادین ) امید وارم متوجه منظورم شده باشید اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم روی دکمه حل شده در ستون سمت چپ بالا کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه در ضمن اگر جواب من نظرتون رو جلب کرد خوشحال میشم روی دکمه تشکر کلیک کنید مثل من :D با تشکر

میخواستم بدون طرز استفادش چه جوریه

آموزش وردپرس
  • abed

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۱

abed گفت:

باید چگونه جدا بشن کلمات چند کلمه میتونم بزاریم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۴

از چه افزونه ای بابت سئو استفاده می کنید ؟

abed
  • abed

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۰

abed گفت:

yoast

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۹

خب دوست خوب من زمانی که دارید مطلب جدیدی ثبت می کنید یعنی افزونه نوشته رو می زنید زیر قسمت باکسی که نوشته خودتون رو می نویسید باکسی قرار میگیره که اولین گزینه کلید واژه کانونی هست که با وارد کردن مثلا عبارت وردپرس لیستی از کوئری های مهمی که در گوگل سرچ میشه باز میشه کوئری هم یعنی همان متونی که ما کاربران خودمان در گوگل سرچ می کنیم حالا بعد از این باکس عنوان سئو رو وارد می کنید مثلا فیلم آموزش نصب وردپرس روی ویندوز سرور این طوری عبارت وردپرس داخل عنوان سئو به کار برده شده در قسمت کلمات کلیدی هم به این صورت کلمات کلیدی رو از هم جدا می کنید
    آموزش وردپرس,وردپرس,و... در انجمن هم در باره این موارد قبلا صحبت شده در ضمن در تب دوم این افزونه بررسی کنید ببینید تعداد دایره های سبز دست کم به حدی برسد که تعداد دایر های قرمز به حد اقل رسیده و لا اقل دو یا سه دایر قرمز باقی باشد . تا بهترین رتبه را داشته باشید فقط دقت کنید که این رتبه ها صد در صد نیست ! و این یعنی ممکن هست باز مشکلاتی باشد که در پیشرفت سئو سایت شما نتیجه خوبی حاصل نشود سئو مسئله ای نیست که با یک افزونه قابل انجام باشد . در ضمن اگر با توضیحاتی که ارائه کردم به نتیجه مطلوبی رسیدین و جواب خودتون رو گرفتین ممنون میشم روی دکمه حل شده بالا ستون سمت چپ کلیک کنید تا دوستان دیگری به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه و از زدن دکمه های تشکر هم ممنونم با تشکر

abed

درباره‌ی این موضوع