انجمن

عدم باز شدن صفحه مدیریت محتوا icphone.ir/wp-admin  (۲ نوشته)

• babak nuri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳

سلام عزیزان
    از حدود 2 هفته پیش سایت من مشکل دار شد
    در ابتدا فقط صفحه اول باز میشد ولی کم کم همونم دیگه باز نشد و الان صفحه اول سایت به صورت ناقص میاد...یعنی اولا که هیچگونه عکسی نمایش داده نمیشه و درثانی تمام نوشته ها و کادرها و پنجره ها به صورت بهم ریخته نمایش داده میشن
    مشکل اصلی من اینجاست که نمیتونم وارد سیستم مدیریت محتوا بشم...هنگامی که ادرس icphone.ir/wp-admin رو میزنم بعداز 2 دقیقه پیغام "This page can’t be displayed" میاید .....

به نظرتون آیا هک شدم و یا مشکل از کجاست و حالا باید چکار کنم؟
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵

babak nuri گفت:
    سلام عزیزان
    از حدود 2 هفته پیش سایت من مشکل دار شد
    در ابتدا فقط صفحه اول باز میشد ولی کم کم همونم دیگه باز نشد و الان صفحه اول سایت به صورت ناقص میاد...یعنی اولا که هیچگونه عکسی نمایش داده نمیشه و درثانی تمام نوشته ها و کادرها و پنجره ها به صورت بهم ریخته نمایش داده میشن
    مشکل اصلی من اینجاست که نمیتونم وارد سیستم مدیریت محتوا بشم...هنگامی که ادرس icphone.ir/wp-admin رو میزنم بعداز 2 دقیقه پیغام "This page can’t be displayed" میاید .....

به نظرتون آیا هک شدم و یا مشکل از کجاست و حالا باید چکار کنم؟
    ممنون

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من

لطفا با در نظر گرفتن مسائل امنیتی مقادیر ( نام دیتا بیس - نام کاربری دیتا بیس - پسورد - لوکال هاست و کلید ها را ) از داخل فایل wp-config برداشته و متون این فایل را کپی کرده و اینجا داخل ویرایشکر روی گزینه COde کلیک کرده و کد ها را پیست کنید و مجدد برای بستن تگ روی Code کلیک کنید و همچنین مقادیر داخل فایل htaccess که در مکانی که وردپرس را نصب کردین رو هم قرار بدین تا راهنمایی بشید در ضمن لطفا آدرس وب سایتتون رو هم قرار بدین با تشکر
    ارادتمند :مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.