انجمن

مشکل بعد از آپدیت وردپرس به آخرین نسخه  (۶ نوشته)

• m3hrdad1990

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰

سلام و خسته نباشید
    بنده بعد از آپدیت به آخرین نسخه از وردپرس از قسمت مدیریت
    متاسفانه دچار مشکل در نوشتن متن دارم
    وقتی متنی را مینویسم و میخواهم بر روی متن لینک قرار دهم دو گزینه مربوط به حذف لینک و درج لینک به هیچ عنوان کار نمیکنند و این را با همه مرورگرها تست کردم نشد
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵

m3hrdad1990 گفت:
    سلام و خسته نباشید
    بنده بعد از آپدیت به آخرین نسخه از وردپرس از قسمت مدیریت
    متاسفانه دچار مشکل در نوشتن متن دارم
    وقتی متنی را مینویسم و میخواهم بر روی متن لینک قرار دهم دو گزینه مربوط به حذف لینک و درج لینک به هیچ عنوان کار نمیکنند و این را با همه مرورگرها تست کردم نشد
    ممنون میشم راهنمایی کنید

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید
    تکته قبل از اقدام هر کاری یک فول بکاپ تهیه کنید
    وردپرس 4.0.1 رو از مرجع وردپرس فارسی یعنی اینجا ! دانلود کنید
    بعد اکسترکتش کنید داخل سیتسم خودتون منظورم هست
    غیر از فایل پوشه wp-contennt و فایل wp-config.php یا wp-samplec-config.php بقیه دایرکتوری ها و فایل ها رو دوباره فشرده کنید و بعد به هاستتون برید و یه دایرکتوری جدید بسازی و همه فایل ها و دایرکتوری ها رو غیر از پوشه
    wp-content و فایل wp-config.php به اون دایرکتوری که ساختین انتقال بدین و بعدش فایل فشرده ای که داخل سیستمتون ایجاد کرده بودین رو داخل روت هاستتون آپلود کنید ! و اکسترکت کنید بعد وارد سایتتون بشید ببینید اگر پیغام به روز رسانی جداول پایگاه داده رو گرفتین موافقت کنید مشکلی نیست ! و بعد اگر مشکل حل شده لطفا از ستون سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه ضمنا اگر از جواب بنده راضی هستین ممنون میشم روی دکمه تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

m3hrdad1990
  • mamadi87

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۸

سلام. بعد از بروزرسانی به نسخه 4.0.1 بیشتر قسمت های محیط ادمین وردپرس بهم ریخته و درگ دراپ های ساده ای که تنظیم فهرست و ابزارک ها و بخش های دیگه رو بسیار ساده می کرد همه قاطی و غیرقابل استفاده شده. ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم اوضاع به حالت قبل برگرده.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۸

mamadi87 گفت:
    سلام. بعد از بروزرسانی به نسخه 4.0.1 بیشتر قسمت های محیط ادمین وردپرس بهم ریخته و درگ دراپ های ساده ای که تنظیم فهرست و ابزارک ها و بخش های دیگه رو بسیار ساده می کرد همه قاطی و غیرقابل استفاده شده. ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم اوضاع به حالت قبل برگرده.

در این حالت می تونید downgrade کنید عملا یعنی یه وردپرس ورژن 4 رو دانلود کنید همین اقداماتی که در بالا تر گفته بودم رو انجام بدین یعنی غیر از پوشه wp-content و فایل wp-config.php بقیه فایل ها و فولدر ها رو بریزید تو هاست فقط قبلش اون فایل ها و فولدر های رو هاست رو غیر از پوشه و فایلی که گفتم یه پوشه جدید بسازید و بریزید داخل اون . و بعد سایت رو که باز کنید ممکنه بهتون پیغامی مبنی بر به روز رسانی جداول پایگاه داده نمایش داده بشه که اون رو تایید کنید و بعد از دان گرید لذت ببرید منتها قبل از دان گرید یه بکاپ بگیرید که خراب کاری نشه ! با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

mamadi87
  • mamadi87

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۰

فایلی بنام web.config وجود داره که توی روت وجود داره که توی پوشه وردپرس 4 نیست. اونو پاک نکنم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳

mamadi87 گفت:
    فایلی بنام web.config وجود داره که توی روت وجود داره که توی پوشه وردپرس 4 نیست. اونو پاک نکنم؟

دوست عزیز هاست شما ویندوزیه ؟

درباره‌ی این موضوع