انجمن

اموزش easy php  (۸ نوشته)

• RRAMEZANI

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷

سلام من یه سایت با easy php طراحی کردم حالا میخام ببرم روی هاست باید چکار کنم؟!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - Masoud
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۷

RRAMEZANI گفت:
    سلام من یه سایت با easy php طراحی کردم حالا میخام ببرم روی هاست باید چکار کنم؟!

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز از دیتا بیس سایت export بگیرید و بعد داخل سیستم شخصی خودتون نرم افزار نوت پد پلاس پلاس رو نصب کنید و بعدش فایل دیتا بیسی که خروجی گرفتین ازش رو با اون نرم افزار باز کنید و با زدن کلید های ترکیبی ctrl + h پنجره replace رو باز کنید و بعد در باکس اول عبارت localhost رو بنویس و در باکس دوم نام دامینتو example.com و بعد از دکمه سمت راست روی گزینه replace all کلیک کن و فایل رو ذخیره کن ! و بعد فایل های وردپرس رو فشرده کن و ببر داخل هاست سایتت آپلود کن و اکسترکت کن و بعدش فایل wp-config.php رو ویرایش کن و مقادیر مربوط به db name - db user - db pass - localhost و ... رو بسته به اطلاعات دیتا بیست رو سایت اصلاح کن در ضمن در پایان اگر دیدی بعد از همه این کار ها سایت بالا میاد ولی به ادامه مطلب نمیره ! به پنل ادمین لاگین شو و برو تو تنظیمات - پیوند های یکتا یه مرتبه بزار تو حالت پیشفرض و ذخیره کن اگر پیغامی مبنی برا ذخیره این کد ها داخل htaccess بهت داده شد اقدام به ذخیره کد های داده شده کن و اگر نداد هم که هیچ و سایت رو باز کن می بینی که به ادامه مطلب میره و دوباره برای سئو بهتر پیوند های یکتا رو بزار تو حالت 5 یعنی نام نوشته .

در پایان دوست عزیز بار ها در انجمن در این رابطه صحبت شده با یک سرچ ساده سریع تر به نتیجه میرسید به شخصه خودم طی ده روز گذشته برای چند نفر از دوستان همین مسئله به صورت کامل توضیح دادم و همچنین گوگل هم ابزار خوبی هست در واقع شما با احترام به قوانین و رعایت قوانین کم کم و به مرور زمان از یک کاربر عادی به یک کاربر حرفه ای بدل خواهید شد و لذا از شما توقع احترام به قوانین را داریم و با توجه به تمام توضیحاتی که دادم مشکل شما قطعا حل شده محسوب میشود خواهش می کنم با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا تاپیک را حل شده مطرح کنید و اگر مشکلی در این رابطه بود دوباره در همین تاپیک مطرح کنید تا هم از اسپم جلوگیری شود هم سایر دوستان و همکاران به زحمت نیفتن در ضمن اگر جواب بنده به درد شما خورد ممنون میشم روی تمام دکمه های تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

Masoud - RRAMEZANI
  • RRAMEZANI

آفلاین
    عضو
    ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷

سلام شرمنده توی فایلی که export کردم کلمه localhost وجود نداره

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۱

RRAMEZANI گفت:
    سلام شرمنده توی فایلی که export کردم کلمه localhost وجود نداره

مگر نمی گید روی لوکال هاست easyphp رو نصب کردین پس وقتی روی لوکال هاست باشه باید عبارت localhost داخل دیتا بیسی که خروجی گرفتین باشه دیگه !

RRAMEZANI
  • RRAMEZANI

آفلاین
    عضو
    ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۲

اوکی شد!مرسی

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱

پس با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا تاپیک را حل شده مطرح کنید و اگر مشکلی در این رابطه بود دوباره در همین تاپیک مطرح کنید تا هم از اسپم جلوگیری شود هم سایر دوستان و همکاران به زحمت نیفتن

RRAMEZANI
  • RRAMEZANI

آفلاین
    عضو
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹

سلام اگر رمز ورود به وردپرس در easy php رو فراموش کردم چکار کنم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵

RRAMEZANI گفت:
    سلام اگر رمز ورود به وردپرس در easy php رو فراموش کردم چکار کنم؟

در این باره قبلا در انجمن زیاد صحبت شده اما آموزش ها مشابه هم هست و برای حل مشکل در نهایت باید یک کارو انجام بدین برای همین به شما توصیه می کنم با یک مروگر که همیش کشش خالی هست ! سرچ های مهمتون رو انجام بدین و عبارت زیر رو در گوگل سرچ کنید :

فیلم آموزشی تغییر پسورد وردپرس از phpmyadmin

بعد روی لینک سوم کلیک کنید و پی آموزش رو بگیرید در نهایت با دیدن این آموزش مشکلتون حل میشه و بعدش لطف کنید با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا تاپیک رو در حالت حل شده قرار بدین تا هم از به زحمت افتادن سایر همکاران و دوستان جلوگیری بشه هم از اسپم شدن تاپیک در ضمن اگر در این باره به مشکلی خوردین یا سوالی بود دوباره همین جا بپرسید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

RRAMEZANI

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.