انجمن

افزونه یا کاری واسه درج خبر در سایت  (۱۶ نوشته)

• pardazandeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳

سلام به همه دوستان
    راستش میخوام در برگه های مختلف سایت یه افزونه ای یا با کار خاصی یه سری خبر درج کنم شبیه به اخبار خود وردپرس. که اخبار هر فرد رو جدا جدا در اون صفحه بزارم . یعنی وقتی خبر درج میشه شامل عنوان خبر باشه و متن خبر
    خیلی برام مهمه .
    ممنون میشم کمکم کنین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۹

pardazandeh گفت:
    سلام به همه دوستان
    راستش میخوام در برگه های مختلف سایت یه افزونه ای یا با کار خاصی یه سری خبر درج کنم شبیه به اخبار خود وردپرس. که اخبار هر فرد رو جدا جدا در اون صفحه بزارم . یعنی وقتی خبر درج میشه شامل عنوان خبر باشه و متن خبر
    خیلی برام مهمه .
    ممنون میشم کمکم کنین

مدیران محترم لطفا این تاپیک رو به علت عدم استفاده از عنوان حذف کنن تا ایشون دوباره ایجاد کنن این طوری ایندکس نمیشه این مطلب با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۵

کسی از اساتید و دوستانی که به وردپرس مسلط هستند نظری در این مورد ندارند ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴

اگر بیشتر توضیح بدین ممنون میشم اصلا متوجه منظورتون نشدم حتی اگر میتونید به صورت عکس توضیح بدین بهتر و قابل فهم تر تا شاید بتونم راهنمایی کنم با تشکر

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۳

سلام. ممنون از توجهتون
    ببینید من میخوام واسه سایت اطلاع رسانیم توی هربرگه ای که درست میکنم و مربوط به یه موضوع هستش یه چیزی مثل ( نوشته های صفحه اول ) که از قسمت افزودن نوشته اضافه میشن بزارم . یعنی توی یه برگه که مربوط به درج شعر هستش یه ابزاری بزارم که بشه دونه دونه شعرها رو وارد کرد و عکس هم بشه اضافه کرد
    واسه برگه بعد اخبار مختلف رو بصورت دستی تایپ کنم و نمایش بده . خلاصه کلا میخوام تو هر برگه ای اخبار و اطلاعات رو بصورت همون حالات نوشته های صفحه اول درج کنم ( ادامه مطلب داشته باشه )
    کل اون مطالب با مطالب صفحه اول فرق داره

امیدوارم تونسته باشم کاملا درخواستمو مطرح کنم .
    یاعلی

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۹

pardazandeh گفت:
    سلام. ممنون از توجهتون
    ببینید من میخوام واسه سایت اطلاع رسانیم توی هربرگه ای که درست میکنم و مربوط به یه موضوع هستش یه چیزی مثل ( نوشته های صفحه اول ) که از قسمت افزودن نوشته اضافه میشن بزارم . یعنی توی یه برگه که مربوط به درج شعر هستش یه ابزاری بزارم که بشه دونه دونه شعرها رو وارد کرد و عکس هم بشه اضافه کرد
    واسه برگه بعد اخبار مختلف رو بصورت دستی تایپ کنم و نمایش بده . خلاصه کلا میخوام تو هر برگه ای اخبار و اطلاعات رو بصورت همون حالات نوشته های صفحه اول درج کنم ( ادامه مطلب داشته باشه )
    کل اون مطالب با مطالب صفحه اول فرق داره

امیدوارم تونسته باشم کاملا درخواستمو مطرح کنم .
    یاعلی

شما در حال حاظر وب سایتی دارید ؟ فکر می کنم اگر طرح وب سایتتون رو ببینم بهتر بتونم راهنمایی کنم چون بعضی از وب سایت ها از قابلیت شخصی سازی یک برگه رو به صورت استاتیک برای صفحه اول وب سایت تنظیم می کنن اگر شما هم به همین شکل دارید استفاده می کنید توضیحش یه مقداری واسم پیچیده تر میشه اگر وب سایتی دارید لطفا لینکشو قرار بدین اما اگر در مورد وب سایتی که وجود نداره یا روی لوکال هست دست کم باید یک عکس از صفحه اصلی سایت و ادامه مطلب و دسته بندی ها و برگه ها قرار بدین تا ببینم چی به چیه با تشکر

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۹

ممنون دوست عزیز
    ببنید به اون صورت استاتیک برای صفحه اول وب سایت تنظیم نشده و مثل بقیه سایتها هستش
    من فقط میخوام توی هر برگه یا صفحه ای که میخوام یه جورایی خبر بنویسم .
    وب سایت خودتون رو در نظر بگیرین که بخواین برای هر صفحه یه سری مطالب خاص ( دسته بندی خاص برای هر برگه) درج کنین . همین

من مطالب سایت شما رو میبینم و کلی هم استفاده کردم . فقط این مطلب رو هنوز نتونستم بفهمم که چطور میشه برای هرصفحه خبرهایی رو درج کرد اینکارو کرد ؟؟؟ مثلا تو این صفحه وب سایت خودتون

http://www.amoozesh98.com/videos-educational/training-cms/wordpress-training/learning-wordpress-theme-design/

که غیر از صفحه اصلی وب سایت هست توی یه صفحه کلی مطلب درج کردین بصورت جداجدا و تازه پائینشم صفحه بندی داره
    دنبال هر قالبی هم گشتم که اینطور باشه نبود که نبود
    ممنون میشم راهنماییم بفرمائید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۳

pardazandeh گفت:
    ممنون دوست عزیز
    ببنید به اون صورت استاتیک برای صفحه اول وب سایت تنظیم نشده و مثل بقیه سایتها هستش
    من فقط میخوام توی هر برگه یا صفحه ای که میخوام یه جورایی خبر بنویسم .
    وب سایت خودتون رو در نظر بگیرین که بخواین برای هر صفحه یه سری مطالب خاص ( دسته بندی خاص برای هر برگه) درج کنین . همین

من مطالب سایت شما رو میبینم و کلی هم استفاده کردم . فقط این مطلب رو هنوز نتونستم بفهمم که چطور میشه برای هرصفحه خبرهایی رو درج کرد اینکارو کرد ؟؟؟ مثلا تو این صفحه وب سایت خودتون

این قابلیتی که شما دارید می فرمایید در وب سایت بنده چیز طبیعی هست و همه دارن ! این مربوط میشه به دسته ها یعنی category.php که در واقع الان شما دارید در این لینکی که دادین از سایت بنده سه تا دسته رو پشت سر میزارید تا به مطلب برسید ! یعنی این سه دسته رو

videos-educational/training-cms/wordpress-training/

و در پایین صفحه category.php هم صفحه بندی ها هست ! که داخل فایل قرار گرفته کلاسش ! و این امر چیز طبیعی هست و چون داره از حلقه وردپرس طبعیت می کنه و زمانی که گفتم در هر برگه فقط 8 مطلب باشه ! در ثانی 8 مطلب رو تو صفحه اول دسته نشون میده و بعد بقیه رو هم به همین روال تو صفحات بعدی !

اما بازم سوال شما گیج و نا مفهوم هست صلاح میدونم طی یک مکاتبه تلفنی از شما سوالاتی بپرسم در جهت رفع سو تفهام و عدم دریافت مفهوم کافی از توضیحات شما تا بعد در مورد اون اینجا صحبت کنم و بقیه هم استفاده کنن چون چند مرتبه اینجا پرسیدم و نتیجه مطلوب رو از پرسش نگرفتم برای همین جیمیل من amoozesh98 هست با من مکاتبه ایمیلی داشته باشید تا شمارمو بدم تماس بگیرید ببینم چی کار میشه واسه شما کرد با تشکر

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۹

ممنون دوست عزیز . چند روز پیش براتون ایمیل زدم ولی ظاهرا سرتون شلوغ بوده چک نکردین

ببینید منظور من اینه فقط میخوام نوشته های مختلفی در صفحات مختلف سایت بنویسم .
    یعنی مراحلش اینطور باشه که توی پیشخوان وردپرس توی بخش نوشته ها مطلب میزاریم و توی صفحه اول نمایش داده میشه . با این تفاوت که جدا از صفحه اول ( صفحه اصلی سایت ) بتونم تو هر برگه ای که میخوام به همین صورت مطلب بزارم . دقیقا با همون تم و حالت .
    حالا اگه بشه به فرموده شما از قابلیت دسته بندی و اینا در سایت استفاده کنم ممنون میشم بفرمائید چه کاری میتونم بکنم ؟
    سئوال بعدیم در تکمیل و حاشیه صحبت اولم اینه آیا افزونه یا ابزارکی هست که بشه در سایدبار یا فوتر یا هرجای دیگه که میخوام بتونم خبر یا مطلب بزارم بصورت دستی یعنی بشه مطلب رو مثل همین درج مطلب اصلی وردپرس در صفحات وارد کنم ؟
    اصلا اینطور چیزی وجود داره ؟
    ممنون و سپاسگزارم

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۸

pardazandeh گفت:
    ممنون دوست عزیز . چند روز پیش براتون ایمیل زدم ولی ظاهرا سرتون شلوغ بوده چک نکردین

ببینید منظور من اینه فقط میخوام نوشته های مختلفی در صفحات مختلف سایت بنویسم .
    یعنی مراحلش اینطور باشه که توی پیشخوان وردپرس توی بخش نوشته ها مطلب میزاریم و توی صفحه اول نمایش داده میشه . با این تفاوت که جدا از صفحه اول ( صفحه اصلی سایت ) بتونم تو هر برگه ای که میخوام به همین صورت مطلب بزارم . دقیقا با همون تم و حالت .
    حالا اگه بشه به فرموده شما از قابلیت دسته بندی و اینا در سایت استفاده کنم ممنون میشم بفرمائید چه کاری میتونم بکنم ؟
    سئوال بعدیم در تکمیل و حاشیه صحبت اولم اینه آیا افزونه یا ابزارکی هست که بشه در سایدبار یا فوتر یا هرجای دیگه که میخوام بتونم خبر یا مطلب بزارم بصورت دستی یعنی بشه مطلب رو مثل همین درج مطلب اصلی وردپرس در صفحات وارد کنم ؟
    اصلا اینطور چیزی وجود داره ؟
    ممنون و سپاسگزارم

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید پس از همه صحبت هایی که صورت گرفت بنده به این باور رسیدم که شما در مورد طراحی قالب وردپرس اطلاعات کافی ندارید به همین علت راهنمایی در این باره ابهامات و مشکلاتی را به وجود خواهد آورد که از وقت بنده خارج می باشد و همچنین سایر دوستان هم نمی توانند در حد طراحی قالب به شما کمک کنن به همین علت توصیه من به شما اینکه در گوگل سرچ کنید آموزش طراحی قالب وردپرس یک ماه برای این مورد وقت بزارید و یاد بگیرید و بعد اگر بازم سوال و ابهامی در رابطه با درخواست شما باقی مونده بود بفرمایید تا راهنمایی بشید چون به این شکل این مورد خیلی زمان بر هست راهنمایی در بارش برای همین توصیه من رو از همین الان عملی کنید در مورد افزونه هم بنده افزونه ای رو نمی شناسم که معرفی کنم با تشکر

pardazandeh - Seryaliha
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۵

ممنون که وقت گذاشتین و تو این مدت مشکل من رو مطالعه کردین . بله من آشنایی زیادی با قالب وردپرس ندارم و حتما توصیه شما رو عملی میکنم
    بازم ممنون
    فقط چون کار فعلیم برام خیلی مهمه اگه ممکنه بهم بگین اگه بخوام هر دسته رو توی هر برگه پیاده کنم که مطالب بره توی اون برگه باید کدم فایل های پوسته رو اصلاح کنم ؟ یا به اصطلاح توابع و کدهای مربوط به این موضوع تو کدوم فایلهای پوسته هستش ؟ بصورت استاندارد

سپاس

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲

pardazandeh گفت:
    ممنون که وقت گذاشتین و تو این مدت مشکل من رو مطالعه کردین . بله من آشنایی زیادی با قالب وردپرس ندارم و حتما توصیه شما رو عملی میکنم
    بازم ممنون
    فقط چون کار فعلیم برام خیلی مهمه اگه ممکنه بهم بگین اگه بخوام هر دسته رو توی هر برگه پیاده کنم که مطالب بره توی اون برگه باید کدم فایل های پوسته رو اصلاح کنم ؟ یا به اصطلاح توابع و کدهای مربوط به این موضوع تو کدوم فایلهای پوسته هستش ؟ بصورت استاندارد

سپاس

عزیز به خدا مشکل رو شما می پیچونی چون اطلاعات نداری قبلش خواهش می کن یه مقدار مطالعه کن طرز پرسش شما مشخصه که واقعا اطلاعاتی ندارید تحت هر شرایطی خوندم که بتونم راهنمایی کنم واقعا نمیدونم چیو بگم لا اقل یه نرمه باید آشنا باشید برای همین توصیه می کنم اولین کاری که می کنید طی یک هفته ! فقط کتاب آموزش وردپرس رو بخونید یه کتاب هست نزدیک به 300 صفحه هست فارسیه ! تمام مسائل گفته شده داخلش حتی طراحی قالب ! برای عرض تشکر هم نیاز به ارسال پست جدید نیست داداش با تشکر

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۱

شما بالا گفتین:

این مربوط میشه به دسته ها یعنی category.php که در واقع الان شما دارید در این لینکی که دادین از سایت بنده سه تا دسته رو پشت سر میزارید تا به مطلب برسید !

و در پایین صفحه category.php هم صفحه بندی ها هست ! که داخل فایل قرار گرفته کلاسش ! و این امر چیز طبیعی هست و چون داره از حلقه وردپرس طبعیت می کنه و زمانی که گفتم در هر برگه فقط 8 مطلب باشه ! در ثانی 8 مطلب رو تو صفحه اول دسته نشون میده و بعد بقیه رو هم به همین روال تو صفحات بعدی !

فقط این موضوع رو به عنوان یه آموزش بهم بگین که توی وردپرس توی فایل category.php باید مشخص کنم که اطلاعات مربوط به هر دسته بندی رو بریزه تو چه برگه ای ؟ که وقتی مطلبی مینویسم دسته بندیش رو مشخص کنم تا به اون برگه بره ؟ آیا تا اینجاش رو فهمیدم ؟

اگه درسته بهم بگین فایل category.php رو کجا پیدا کنم چون داخل وردپرسم نیست . باید خودم بسازم ؟

ممنون میشم بازم راهنمایی بفرمائید .

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵

pardazandeh گفت:
    شما بالا گفتین:

فقط این موضوع رو به عنوان یه آموزش بهم بگین که توی وردپرس توی فایل category.php باید مشخص کنم که اطلاعات مربوط به هر دسته بندی رو بریزه تو چه برگه ای ؟ که وقتی مطلبی مینویسم دسته بندیش رو مشخص کنم تا به اون برگه بره ؟ آیا تا اینجاش رو فهمیدم ؟

اگه درسته بهم بگین فایل category.php رو کجا پیدا کنم چون داخل وردپرسم نیست . باید خودم بسازم ؟

ممنون میشم بازم راهنمایی بفرمائید .

از شما خواهش کردم فقط به توصیه من سریع تر اقدام کنید به قران اصلا طرز پرسش شما و جواب به شما بازم پرسش های متعددی رو پیش میاره لطف بفرمایید عبارت زیر رو در گوگل سرچ کنید

کتاب 370 صفحه آموزش وردپرس به زبان فارسی
    کتاب رو دانلود کنید بخونید و بر اساس این کتاب اگر سوالی بود در خدمتم به قران قصد اذییت شما رو ندارم اصلا هرچقدر توضیح شما رو می خونم غیر از گیج شدن چیزی رو در بر نداره برای همین دارم اصرار می کنم به حرف من احترام بزارید به خدا این کتاب خوندنش یه هفته کار میبره ! با تشکر

pardazandeh
  • pardazandeh

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۶

ممنون آقای فلاح نیت
    راستش چندین بار کتاب رو خوندم و مخصوصا بخش طراحی قالب و دسته ها
    کلا مفید بود و با توابع معرفی شده آشنایی پیدا کردم
    ولی چند تا نکته :
    برای اینکه بتونم سایتی مثل سایت شما داشته باشم و بتونم مطالب در دسته بندی های مختلف رو بصورتی که شما نشون دادین رو داشته باشم چکار باید بکنم ؟
    آیا شما به قالبی برخوردین که حداقل بخشی از خصوصیات سایت شما در این زمینه رو داشته باشه ؟
    واسه این مطلب شما من گیج شدم

این قابلیتی که شما دارید می فرمایید در وب سایت بنده چیز طبیعی هست و همه دارن ! این مربوط میشه به دسته ها یعنی category.php که در واقع الان شما دارید در این لینکی که دادین از سایت بنده سه تا دسته رو پشت سر میزارید تا به مطلب برسید ! یعنی این سه دسته رو

videos-educational/training-cms/wordpress-training/

من حالت دسته بندی ها رو که گفتین در کدوم فایل های قالب باید بزارم ؟ و چند تا فایل قالب درگیر این مسئله میشن ؟

ممنون میشم بازم راهنمایی بفرمائید

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲

به خدا مطمنم عزیزم کتاب رو نخوندی کامل index.php در بر گیرنده تمام فایل ها هست و عملا شما با نوشتن درست همین یه فایل نیاز به نوشتن بقیه فایل ها نخواهید داشت در این باره هیچ توضیحی نمیدم چون من ساربون هستم میدونم کی نیاز به توضیح داره که به توصیه گوش کرده کی نکرده داداش برو کاری که گفتم رو انجام بده با تشکر

درباره‌ی این موضوع