انجمن

مشکل فارسی شدن وردپرس  (۱۰ نوشته)

• komak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۷

سلام.امروز تاره وردپرس رو روی هاست رایگان نصب کردم ونصب شده و به اخرین نسخه ارتقاع دادم ولی در قسمت نام سایت و توضیحات و پست ها ،حروف فارسی رو به صورت ?????? نمایش میده.راه حلش چیه؟؟؟؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من لطفا قبل از ارسال پست در انجمن سرچ کنید این مطلب بیش از هزار بار در همه سال هایی که مرجع وردپرس فارسی راه اندازی شده بحث شده با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

komak
  • komak

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۲

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من لطفا قبل از ارسال پست در انجمن سرچ کنید این مطلب بیش از هزار بار در همه سال هایی که مرجع وردپرس فارسی راه اندازی شده بحث شده با تشکر

بهتر نبود بجای اینکه اخطار میدادید راه حلشو میگفتید؟؟؟
    میدونم باید به زبان فارسی تنطیم بشه.توی سایت قبلیمم همین مشکلو داشتم ولی چون کسی برام درست کرد نمیدونم چطور درست میشه.

خیلی ممنون اگه روش تنظیم کردنشو بهم بگید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۱

komak گفت:

بهتر نبود بجای اینکه اخطار میدادید راه حلشو میگفتید؟؟؟
    میدونم باید به زبان فارسی تنطیم بشه.توی سایت قبلیمم همین مشکلو داشتم ولی چون کسی برام درست کرد نمیدونم چطور درست میشه.

خیلی ممنون اگه روش تنظیم کردنشو بهم بگید

عزیزم برادر دوست داشتنی من قربونت برم من با شما دشمنم ! ؟ ضرف کمتر از یک دقیقه به شما به صورت کامل توضیح میدم ! اما با توجه به برداشتی که از شخص شما کردم اللخصوص در این تیکت بالایی ! توصیه می کنم بگردین و یاد بگیرید ! مصرف کننده نباشید ! تولید کننده باشید به همین علت تنها توصیه ای که می کنم سرچ کنید و خودتون یاد بگیرید ! هست هزاران بار گفته شده هم در اینجا هم در گوگل ! والله اگر حرف آخرین تیکت رو نمیزدین که کسی انجام داده واسم ! الان راهنمایی کرده بودم اما چون فقط به این نتیجه رسیدم که این طوری فایده نداره راهنمایی تصمیم گرفتم فقط خودتون مقالات رو بخونید مثل ما و بقیه مدیران محترم که همه این راه رو رفتیم و با سختی به نتیجه رسیدیم شما هم یه نرمه برای یاد گیری وقت بزارید و بعد اگر مشکلی بود ما در خدمتیم فقط بدونید که وقتی شما صحبت می کنید یک فرد با تجربه میدونه که شما تا چه سطحی در اون مشکل اطلاعات داری ! به قول طرف شما برو تا بگم چند ساعته میرسی !!! اوه اوه اوه این طوری که میری تا یه سال دیگه هم نمی رسی ! پس لطفا به توضیحات من احترام بزار و به جای ناراحتی فکر کن من برادر شما هستم و از صمیم قلب بهترین راهنمایی رو کردم ! بعدا که به شیرینی یاد گیری دست پیدا کنی میگی خدا پدرشو بیامرزه اون برای من کافیه زدن دکمه تشکر اینجا و ناراحت شدن شما هم پیش کش ! دیگه واقعا نمیدونم چی بگم .

komak
  • komak

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۶

amoozesh98com گفت:

عزیزم برادر دوست داشتنی من قربونت برم من با شما دشمنم ! ؟ ضرف کمتر از یک دقیقه به شما به صورت کامل توضیح میدم ! اما با توجه به برداشتی که از شخص شما کردم اللخصوص در این تیکت بالایی ! توصیه می کنم بگردین و یاد بگیرید ! مصرف کننده نباشید ! تولید کننده باشید به همین علت تنها توصیه ای که می کنم سرچ کنید و خودتون یاد بگیرید ! هست هزاران بار گفته شده هم در اینجا هم در گوگل ! والله اگر حرف آخرین تیکت رو نمیزدین که کسی انجام داده واسم ! الان راهنمایی کرده بودم اما چون فقط به این نتیجه رسیدم که این طوری فایده نداره راهنمایی تصمیم گرفتم فقط خودتون مقالات رو بخونید مثل ما و بقیه مدیران محترم که همه این راه رو رفتیم و با سختی به نتیجه رسیدیم شما هم یه نرمه برای یاد گیری وقت بزارید و بعد اگر مشکلی بود ما در خدمتیم فقط بدونید که وقتی شما صحبت می کنید یک فرد با تجربه میدونه که شما تا چه سطحی در اون مشکل اطلاعات داری ! به قول طرف شما برو تا بگم چند ساعته میرسی !!! اوه اوه اوه این طوری که میری تا یه سال دیگه هم نمی رسی ! پس لطفا به توضیحات من احترام بزار و به جای ناراحتی فکر کن من برادر شما هستم و از صمیم قلب بهترین راهنمایی رو کردم ! بعدا که به شیرینی یاد گیری دست پیدا کنی میگی خدا پدرشو بیامرزه اون برای من کافیه زدن دکمه تشکر اینجا و ناراحت شدن شما هم پیش کش ! دیگه واقعا نمیدونم چی بگم .

شرمنده،امیدوارم حلال کنید و باعث ناراحتی شما نشده باشم

آموزش وردپرس
  • komak

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۸

دوست عزیزم اگه بنده رو حلال کردین لطف کنید این آموزش رو برام بزارید و هم چنین اگه حلال نکردین بگین چطور میتونم ار خجالتتون درآم؟

آموزش وردپرس
  • komak

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۹

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۴

بازم میگم لطفا به قوانین انجمن احترام بزارید عزیز مطلبی که هزاران بار تکرار شده دیگه نیازی به توضیح مجدد نداره ! این طوری دارم اسپم میدم شما که نمی خوای با بنده برخورد بشه طبق قوانین انجمن ؟

پس لطفا این لینک رو بررسی کنید بخونید تا مشکلتون حل بشه

http://forum.wp-persian.com/search.php?search=%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA+%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84&forum_id=0

و مطمنم با این پاسخ ممکنه حتی به من فوش بدین ! اما مشکلی نیست بدین ! خوبی و بدی قد ارزن پیش خدا محفوظ هست با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نت

komak
  • komak

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۱

بخاطر راهنمایی تون ممنون ولی مشکلم حل نشد

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱

1 بررسی کنید دیتا بیس شما از فرمت متنی utf8 - genral ci باشه
    2 فایل های قالبتون رو با نرم افزاری مثل notepdad ++ باز کنید و نوع فرمتشو بزارید روی utf8
    3 دقت کنید عبارت utf8 داخل فایل wp-config.php نوشته شده باشه
    4 به phpMyAdmin برید و ببینید مطالبی که نوشته شده تو جدول post هاتون آیا آخرین مطالب به صورت ؟؟؟؟ ثبت شدن ؟ اگر این شکل بوده و چون بعد از ارتقا به ورژن جدید مشکلی مشابه مشاهده نشده و این مشکل یا مربوط به هاست شماست که رایگانه یا تنظیماتتون مواردی که ذکر کردمو بررسی کنید اگر حل نشد یک ایمیل به هاستتون بزنید ببینید چه نتیجه ای در بر داره نشد دیگه راه چاره ای که می مونه خودم بررسی کنم و نتیجه رو تو انجمن مطرح کنم با تشکر

komak

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها