انجمن

آدرس عضویت در انجمن  (۱۰ نوشته)

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

سلام
    من از انجمن ساز bbpress استفاده کردم، موقع راه اندازی روی لوکال راه اندازی کردم حالا آدرس عضویت و فراموشی رمز لوکال گرفته نمیدونم از کجا باید درست کنم. کسی میدونه؟؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲

ali_fyz گفت:
    سلام
    من از انجمن ساز bbpress استفاده کردم، موقع راه اندازی روی لوکال راه اندازی کردم حالا آدرس عضویت و فراموشی رمز لوکال گرفته نمیدونم از کجا باید درست کنم. کسی میدونه؟؟

به نام خدا

عرض سلامو خسته نبایشد به نظر من راحت ترین راه خروجی گرفتن از دیتا بیس هست و بعدش هم با نرم افزار نوت پد پلاس پلاس بازش کنید دیتا بیس رو CTRL + H بزنید سربرگ replace که باز شد تو باکس اول عبارت localhost تو باکس دوم دامین example.com و بعد هم روزی گزینه replcae all سمت راست کلیک کنید ! تمام و ذخیره سازی و بعدشم import کردن رو سایت قبلا هم در این باره زیاد توضیح دادم داخل انجمن تو این ماه اخیر به نظرم 10 بار به بچه ها گفتم برای اون طرفش رو هاست قبل انجام هر اقدامی یه بکاپ فول بگیر که به مشکلی نخوری بعدش برو تو phpmyadmin دیتا بیس مورد نظرتو انتخا کن از پایین تیک گزینه cehck all رو بزن از لیست گزینه drop رو انتخاب کن و بعدش گزینه go رو بزن تو صفحه جدیدی که باز میشه بعدشم تمام ! و حالا از بالا روی گزینه import کلیک کنید و دیتا بیسی که روی لوکال هاست رو import کن همونی که ویرایش کردیو آدرساشو .

در پایان امید وارم توضیحاتم مفید واقع بشه و مشکلتون حل پش لذا خواهشمندم به بنده احترام بزارید و طبق قوانین انجمن پس از حل شدن مشکلتان از منو سمت چپ بالا تاپیک را روزی گزینه حل شده قرار دهید تا هم از به زحمت افتادن دوستان و همکاران جلوگیری بشه هم از اسپم شدن تاپیک و امید وارم که اگر توضیحات من مفید بود روی گزینه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳

amoozesh98com گفت:

به نام خدا

عرض سلامو خسته نبایشد به نظر من راحت ترین راه خروجی گرفتن از دیتا بیس هست و بعدش هم با نرم افزار نوت پد پلاس پلاس بازش کنید دیتا بیس رو CTRL + H بزنید سربرگ replace که باز شد تو باکس اول عبارت localhost تو باکس دوم دامین example.com و بعد هم روزی گزینه replcae all سمت راست کلیک کنید ! تمام و ذخیره سازی و بعدشم import کردن رو سایت قبلا هم در این باره زیاد توضیح دادم داخل انجمن تو این ماه اخیر به نظرم 10 بار به بچه ها گفتم برای اون طرفش رو هاست قبل انجام هر اقدامی یه بکاپ فول بگیر که به مشکلی نخوری بعدش برو تو phpmyadmin دیتا بیس مورد نظرتو انتخا کن از پایین تیک گزینه cehck all رو بزن از لیست گزینه drop رو انتخاب کن و بعدش گزینه go رو بزن تو صفحه جدیدی که باز میشه بعدشم تمام ! و حالا از بالا روی گزینه import کلیک کنید و دیتا بیسی که روی لوکال هاست رو import کن همونی که ویرایش کردیو آدرساشو .

در پایان امید وارم توضیحاتم مفید واقع بشه و مشکلتون حل پش لذا خواهشمندم به بنده احترام بزارید و طبق قوانین انجمن پس از حل شدن مشکلتان از منو سمت چپ بالا تاپیک را روزی گزینه حل شده قرار دهید تا هم از به زحمت افتادن دوستان و همکاران جلوگیری بشه هم از اسپم شدن تاپیک و امید وارم که اگر توضیحات من مفید بود روی گزینه تشکر کلیک کنید با تشکر

ممنون درست شد. داخل ابزارک ها باید آدرس لوکال را عوض میکردم...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲

ali_fyz گفت:

ممنون درست شد. داخل ابزارک ها باید آدرس لوکال را عوض میکردم...

داخل ابزارک ها ؟ میشه بگید این مشکل چه ارتباطی به ابزارک ها داشت ؟ با جزئیات کامل تا اگر دوستانی به مشکل خوردن حل کنن ! و اینکه ممنون میشم به حرفای من احترام بزارید و تاپیک رو با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا در حالت حل شده قرار بدین تا سایر دوستان و همکاران به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه و اینکه اگر زدن دکمه تشکر برای شما سخت هست بعد از این به تاپیک های شما سر نزنم چون احساس کردم بی احترامی بدی بهم شد و قوانین انجمن رو هم دارید نقص می کنید البته قوانین انجمن زدن دکمه تشکر نیست ! اینکه که اگر مشکلی حل شد تاپیک رو با زدن گزینه حل شده به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین با تشکر

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۵

قصد بی احترامی نداشتم. ببخشید. هیچی دیگه مشکل همین بود که گفتم آدرس لوکال روی کلمه عضویت بود یادم رفته بود که موقع ساختن آدرس لوکال وارد کردم، بعد رفتم و درست کردم.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۲

عزیز هیچی دیگه مشکل همین بود یعنی چی ؟ آدرس لوکال تو ابزارک چی کار می کرد میشه بگید واضح تر تا اگر کسی به مشکل خورد استفاده کنه ؟ در ضمن شما مثل اینکه از من روی خوشی ندارید به همین علت سعی می کنم که از این به بعد به تاپیک های شما سر نزنم تا به این شیوه مورد توهینو تحقیر قرار نگیرم خدانگهدار.

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰

اولا شما مثل اینکه کلا مشکل داری. بنده از شما عذر خواهی کردم...! دوما اگر این افزونه رو نصب کرده باشی متوجه منظورم میشی. این افزونه آدرس ثبت نام و رمز را از داخل ابزراک ها میگیره. اگر براتون کمک شد به بقیه هم یاد بدید. خدا نگه دار...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

حق با شماست لطفا مجدادا تاپیک رو بالا نیارید از وجنات شما پیداست و مبحت می بارد و اصلا از غرور و تکبر خبری نیست با تشکر از محبت شما پس لطف بفرمایید مجدد تاپیک رو بالا نیارید در غیر این صورت غیر از اسپم دادن و گرفتن اخطار نتیجه ای نخواهد داشت والا منم این افزونه رو نصب کردم از تو ابزارک پسورد میگیره یعنی چی رو نمیدونم بچه امروزم نیستم 11 ساله که کارم اینه ! این موردیم که حضرتعالی دارید می فرمایید رو واقعا تا به حال ندیدم مگر اینکه یه مورد جدید باشه به علی ابن موسی الرضا علیه السلام قسم می خورم که قسم راست کفاره داره چه برسه به دروغش ! اتفاقا همین دو روز پیش از این افزونه استفاده کردم ( نصب و استفاده ) مشکلی هم نبود ! خبری در این باره نبود ! مگر اینکه شما کار غیر منطقی کرده باشید و به صورت دستی با ابزارک ها لینک ثبت نام گذاشته باشید چه به صورت لینک دستی ! چه به صورت لینک با ابزارک فهرست ها که از داخل فهرست ها که بعد میشه پیوند تعریف کردو عنوان بهش داد !! که در این باره حق با شماست ولی بنده بازم توهینی به شما نکردم که این طرز برخورد مستحق من باشه ! تا به الان هم چند مرتبه در تاپیک های مختلف به حضرتعالی بدون چشم داشت کمک کردم و نتیجه حتی زدن یک دکمه تشکر خشک و خالی به نشانه ادب و احترام شما نبوده ! در پایان خواهشمندم برای بار آخر بازم متذکر میشم احترام در انجمن شرط اول هست در صحبت های بنده به شما بی ادبی و بی احترامی نشده ! شما نسبت به راهنمایی که شدید حد المقدور امکان زدن یک دکمه تشکر را داشته اید ولی با نقض قوانین انجمن مجدد اقدام به ارسال پست کردین و علت حل مشکل رو نا مفهوم مطرح کردین که به غیر از اسپم چیزی نیست ! برای گفت کلمه ممنون در جهت افزایش تعداد پست هاتون نیاز به ارسال پست جدید نیست ! کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه ولو اگر شما به علت کبرو غرور و خودخواهی بیش از حد دستتون خسته میشه این کارو بکنید اصلا مشکلی نداره خوبی اندازه ارزن ثبت میشه نزد خدا بدی هم ثبت میشه ! پس لطفا ادب رو رعایت کنید و بازم میگم از جواب مجدد به بنده و ارسال اسپم خود داری کنید که مورد اخطار واقع خواهید شد با تشکر

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴

اصلا از اول جواب دادن به شما کار اشتباهی بود. خواهشا تهدید هم نکنید... شما حرفه ای ما تازه کار... روز خوش

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴

دوست عزیز از شما خواهش کردم به صورت بردارانه بدون تحدید من در حد تحدید نیستم ! فقط دارم قوانینی رو میگم که همین قوانین زیر اسم ایدی قبلی بنده نوشته اسپمر ! پس قوانین برای همه اینجا یکسان هست و هیچ کسی نسبت به اون یکی ارجعیت نداره ! غیر از کلید دار ها و کسانی که کلید دار ها مدیر و ناظرشون کردن ! و کلید دار ها هم یعنی مدیران کل ! پس لطفا بازم میگم به قوانین انجمن احترام بزار و اقدام به جرح و بحث نکن ! که غیر از بر هم زدن دوستی و رابطه خوش چیزی رو در بر نداره ! والله به شما یک حرف خوب ! اگر می خوای توی علم به جایی برسی هیچی بلد نباش ! همیشه با محبت صحبت کن ! همیشه شمشیر از رو نبند بالا ترین ناراحتی بنده از شما اینکه در قبال وقتی که برای شما گذاشتم و بهتون متذکر شما اگر روی گزینه تشکر کلیک کنید ممنون میشم در قبال عمری که از من برای پاسخ به شما هدر شد شما یک بار روی دکمه تشکر کلیک نکردین ! به این امام هشتم که تو پابوسشم من دست استادمو می بوسم ! تشکر پیش کش ! با تمام استاید دوران ابتدایی - راهنمایی و دبیرستان رفتو آماد خانوادگی دارم ولی اگر شما باور ندارید و فکر می کنید دروغ میگم هر چه که خدا خودش صلاح میدونه همون رو اقدام کنه ! در ضمن حضرت علی علیه السلام میگه دروغ حتی به شوخی گناه داره ! چه برسه به اسم امام هشتم هم قسم بخوریم ! پس لطفا مبحتت رو بیشتر کن که درسایه این محبت برادری ها بیش از پیش میشه و مسائل مادی دنیوی هیچ وقت جای خودش رو به محبت نمیده خواهش می کنم عاجزانه خواهش می کنم مجدد اقدام به ارسال پست نکن من از شما معذرت می خوام شما برادر من شما استاد من من خاک کف پای شما نه طلبه هستم و نه بسیجی احترام باور منه من مخلص شما اما با ذکر این مثلا ( خوبی که از حد بگذرد کسی که اطلاع نداره فکر بدی می کنه ) در نظر داشته باشید در قبال خوبی لا اقل یه مقداری اطلاعاتت رو افزایش بده تا این مثل برای اون بدبختی که خوبی کرده صدق نکنه که طرف دپرس نشه حالش بد نشه از اینکه تو این دنیا داره زندگی می کنه که در عوض محبت بی ادبی بهش میشه با تشکر

خواهش کردم با احترام کامل و عاجزانه لطفا اقدام به پست مجدد نکنید و از بالا آوردن تاپیک خود داری کنید .( لعنت بر شیطون و صلوات )

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها