انجمن

بالا آمدن وردپرس با دامنه جدید  (۶ نوشته)

• asadd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶

سلام خدمت دوستان... واسه سایتم دامنه جدید گرفتم و اون دامنه قبلی مدتش تموم شده و از کار افتاده..دامنه جدید رو روی هاست ست کردم و دایرکت ادمینم بالا میاد...اما توی وردپرس هنوز اون دامنه قبلی رو میشناسه و صفحات سایت بالا نمیاد و به هم ریخته است... contemart.ir لطفا راهنمایی کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰

asadd گفت:
    سلام خدمت دوستان... واسه سایتم دامنه جدید گرفتم و اون دامنه قبلی مدتش تموم شده و از کار افتاده..دامنه جدید رو روی هاست ست کردم و دایرکت ادمینم بالا میاد...اما توی وردپرس هنوز اون دامنه قبلی رو میشناسه و صفحات سایت بالا نمیاد و به هم ریخته است... contemart.ir لطفا راهنمایی کنید.

به نام خدا

عرض سلامو خسته نبایشد

قبل از انجام هر کاری یک فول بکاپ بگیرید همیشه !
    به نظر من راحت ترین راه خروجی گرفتن از دیتا بیس هست و بعدش هم با نرم افزار نوت پد پلاس پلاس بازش کنید دیتا بیس رو CTRL + H بزنید سربرگ replace که باز شد تو باکس اول عبارت localhost تو باکس دوم دامین example.com و بعد هم روزی گزینه replcae all سمت راست کلیک کنید ! تمام و ذخیره سازی و بعدشم import کردن رو سایت قبلا هم در این باره زیاد توضیح دادم داخل انجمن تو این ماه اخیر به نظرم 10 بار به بچه ها گفتم برای اون طرفش رو هاست قبل انجام هر اقدامی یه بکاپ فول بگیر که به مشکلی نخوری بعدش برو تو phpmyadmin دیتا بیس مورد نظرتو انتخا کن از پایین تیک گزینه cehck all رو بزن از لیست گزینه drop رو انتخاب کن و بعدش گزینه go رو بزن تو صفحه جدیدی که باز میشه بعدشم تمام ! و حالا از بالا روی گزینه import کلیک کنید و دیتا بیسی که روی لوکال هاست رو import کن همونی که ویرایش کردیو آدرساشو .

در پایان امید وارم توضیحاتم مفید واقع بشه و مشکلتون حل پش لذا خواهشمندم به بنده احترام بزارید و طبق قوانین انجمن پس از حل شدن مشکلتان از منو سمت چپ بالا تاپیک را روزی گزینه حل شده قرار دهید تا هم از به زحمت افتادن دوستان و همکاران جلوگیری بشه هم از اسپم شدن تاپیک و امید وارم که اگر توضیحات من مفید بود روی گزینه تشکر کلیک کنید لذا اگر مجدد مشکل یا سوالی در این رابطه بود در همین جا مطرح شود تا راهنمایی بشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

asadd - hamidarabsorkhi
  • asadd

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶

ممنون درست شد...فقط من هم localhost رو به نام دامنه جدید عوض کردم هم آدرس هایی که از دامنه قبلی بود...مشکلی که نداره؟؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

اگر الان همه چی باز میشه لینک ها و ... مشکلی نیست مجدد مشکلی بود از همین پست اقدام به پرسش کنید در جهت رفع مشکل در ضمن دوست خوب من با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر بدین تا سایر دوستان و همکاران به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه و اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم روی دکمه های تشکر کلیک کنید با تشکر

asadd
  • asadd

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۳

فقط یک مشکل هست و اینکه بیشتر عکس ها باز نمیشه...میتونید سایت رو ببینید.. بعضی باز میشه ولی بیشترش باز نمیشه... گزینه حل شده رو هم چش میزنم...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۵

خب پس از بررسی به عمل آمده نتیجه ای که به دست اومد من به نظرم میرسه که تصاویری که لود نمیشه وجود ندارن ! مدرک معتبر

http://contemart.ir/wp-content/uploads/2014/10

ادرس یکی از عکس در این مسیر هست که این باز میشه و دسترسی نمایش محتوا رو نمیده !

منتهی وقتی که اسم تصویر رو میزنیم و نباشه نات فوند میده ! بررسی کنید مطمن می شوید لذا برای بار چندم متذکر میشم اگر اقدام به بررسی کردین و متوجه شدین مشکل حل شده به اعلام کردن تاپیک به عنوان حل شده اقدام کنید و ممنون میشم در جهت دلگرمی بنده به جهت راهنمایی های بعدی در مشکلات بعدی روی تمام دکمه های تشکر کلیک نید البته اگر واقعا باعث زحمت نیست داداش گلم با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.