انجمن

سایتم باز نمیشه(یه صفحه سفید باز میشه)  (۸ نوشته)

• samaram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۱

هیچ تغییری در سایتم ندادم. در واقع یک ماه بود تو سی پنلش نرفته بودم و تغییر خاصی هم ندادم. قالبم هم اختصاصی طراحی شده بوده و بروز رسانی نداشته
    اما یکی دو روزه خود به خود باز نمیشه. یعنی صفحه کامل لود میشه اما یه صفحه سفید
    برای هاستینگم تیکت زدم چون اول فکر کردم ممکنه مشکل از اونجا باشه. اونا بررسی کردن و گفتن:
    Salam in khatashe

[25-Nov-2014 17:17:37 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function _get_custom_object_labels() in /home/samaram/public_html/mysite.ir/wp-includes/taxonomy.php on line 494

من زیاد از وردپرس اطلاعات ندارم. ممنون میشم اگر کسی میدونه مشکل کجاست یه مقدار ساده برام توضیح بده تا بتونم درستش کنم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۸

samaram گفت:
    هیچ تغییری در سایتم ندادم. در واقع یک ماه بود تو سی پنلش نرفته بودم و تغییر خاصی هم ندادم. قالبم هم اختصاصی طراحی شده بوده و بروز رسانی نداشته
    اما یکی دو روزه خود به خود باز نمیشه. یعنی صفحه کامل لود میشه اما یه صفحه سفید
    برای هاستینگم تیکت زدم چون اول فکر کردم ممکنه مشکل از اونجا باشه. اونا بررسی کردن و گفتن:
    Salam in khatashe

[25-Nov-2014 17:17:37 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function _get_custom_object_labels() in /home/samaram/public_html/mysite.ir/wp-includes/taxonomy.php on line 494

من زیاد از وردپرس اطلاعات ندارم. ممنون میشم اگر کسی میدونه مشکل کجاست یه مقدار ساده برام توضیح بده تا بتونم درستش کنم

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من لطفا نسبت به قرار دادن وب سایتتون اقدام کنید و در ضمن یه مرتبه اقدامات زیر رو انجام بدین :

قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !

وردپرس 4.0.1 رو از مرجع وردپرس فارسی یعنی اینجا ! دانلود کنید
    بعد اکسترکتش کنید داخل سیتسم خودتون منظورم هست
    غیر از فایل پوشه wp-contennt و فایل wp-config.php یا wp-samplec-config.php بقیه دایرکتوری ها و فایل ها رو دوباره فشرده کنید و بعد به هاستتون برید و یه دایرکتوری جدید بسازی و همه فایل ها و دایرکتوری ها رو غیر از پوشه
    wp-content و فایل wp-config.php به اون دایرکتوری که ساختین انتقال بدین و بعدش فایل فشرده ای که داخل سیستمتون ایجاد کرده بودین رو داخل روت هاستتون آپلود کنید ! و اکسترکت کنید بعد وارد سایتتون بشید ببینید اگر پیغام به روز رسانی جداول پایگاه داده رو گرفتین موافقت کنید مشکلی نیست ! در پایان لازم به ذکره با انجام اقداماتی که گفتم مطالب سایت شما حذف نمیشه به شرط اینکه دقیق کارایی که گفتم رو انجام بدین اون مشکلتون هم حل میشه و بعد اگر مشکل حل شده لطفا از ستون سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه ضمنا اگر از جواب بنده راضی هستین ممنون میشم روی دکمه تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

samaram
  • samaram

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲

فقط کلیک روی دکمه تشکر و حل شده برای لطفتون کافی نبود. گرچه اسپمه اما پست گذاشتم بخاطر پاسخ کامل و دقیق و درستتون تشکر کنم. خیلی خوبه با وجود پیشرفته بودن مباحث سایت و تخصص خودتون، سوال یه تازه کار رو اینقدر کامل و با حوصله جواب دادید.بازم ممنون.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۰

samaram گفت:
    فقط کلیک روی دکمه تشکر و حل شده برای لطفتون کافی نبود. گرچه اسپمه اما پست گذاشتم بخاطر پاسخ کامل و دقیق و درستتون تشکر کنم. خیلی خوبه با وجود پیشرفته بودن مباحث سایت و تخصص خودتون، سوال یه تازه کار رو اینقدر کامل و با حوصله جواب دادید.بازم ممنون.

خواهش می کنم عزیزم نیازی به ارسال تاپیک جهت تشکر نیست همین که روی گزینه تشکر کلیک کنید کافیه ممنون میشم به قوانین انجمن دقت بیشتری کنید داداش با تشکر

samaram
  • samaram

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۸

همونوطور که قبلا گفتم مشکلم با این راهنمایی های شما کاملا حل شد. منتها بعدش بازم یکی دو باره که این مشکل برا سایتم پیش میاد. اصلا چرا اینطوری میشه؟ چرا صفحه سفیدمیشه؟

آموزش وردپرس
  • samaram

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴

ضمن اینکه الان برای بار سوم مشکل پیدا کرد و همین راهنمایی شما که قبلا باهاش درست میشد رو انجام دادم ولی این بار درست نشد!
    اسم پوشه Plugin رو عوض کردم و دوباره سایت رو باز کردم اما باز نشد بنابراین مال پلاگین ها نیست
    جالب اینجاست که define('WP_DEBUG', true); رو به ابتدای فایل کانفیگ اضافه کردم اما بازم خطایی نشون نداد. همچنان صفحه سفییییید

آموزش وردپرس
  • samaram

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳

حل شد! مشکل مال پوسته بود

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۳

samaram گفت:
    حل شد! مشکل مال پوسته بود

همیشه برای پوسته نیست از سرور میتونه باشه - از افزونه میتونه باشه - از بازدید بالای سایت میتونه باشه - از قالب میتونه باشه - و هر کدام از این ها به خودی خود باید تست و بررسی بشن خوشحالم که مشکلتون حل شده با تشکر

befermatooo - samaram

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.