انجمن

کاهش غیر عادی و تناوبی بازدید صفحه اول  (۶ نوشته)

• pendarno

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۳

سایتم به صورت متوسط روزانه 600 بازدید کننده دارد. از ابزار وبگذر استفاده می کنم. بعد از هر روزی که بازدید سایت افزایش قابل ملاحظه ای دارد، روز بعد آمار صفحه اول به صورت محسوسی کاهش یافته و حتی به حدود نصف میزان نرمال می رسد. اگر آمار متوسط صفحه اول سایت 140 باشد، بعد از روزی که آمار افزایش قابل ملاحظه داشته به زیر 100 کاهش می یابد. ضمنا، از افزونه yoast استفاده می کنم. آیا این اتفاق عادی است؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۱

pendarno گفت:
    سایتم به صورت متوسط روزانه 600 بازدید کننده دارد. از ابزار وبگذر استفاده می کنم. بعد از هر روزی که بازدید سایت افزایش قابل ملاحظه ای دارد، روز بعد آمار صفحه اول به صورت محسوسی کاهش یافته و حتی به حدود نصف میزان نرمال می رسد. اگر آمار متوسط صفحه اول سایت 140 باشد، بعد از روزی که آمار افزایش قابل ملاحظه داشته به زیر 100 کاهش می یابد. ضمنا، از افزونه yoast استفاده می کنم. آیا این اتفاق عادی است؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من لطفا آدرس وب سایتتون رو جهت بررسی قرار بدین البته این مورد شما بیشتر به سئو برمی گرده و مربوط به وردپرس نیست ! به همین علت چون مبحث تخصصیه اگر بعد از بررسی راه چاره ای به نظر من رسید راهنمایی می کنم با تشکر
    ارادتمند :مسلم فلاح نیت

• pendarno

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴

با سلام و تشکر از پاسخگویی تان. همین که لطف می کنید و توجه نشان می دهید، بسیار ارزشمند است. آدرس سایت را برایتان می گذارم: http://pendarno.ir

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۰

pendarno گفت:
    با سلام و تشکر از پاسخگویی تان. همین که لطف می کنید و توجه نشان می دهید، بسیار ارزشمند است. آدرس سایت را برایتان می گذارم: http://pendarno.ir

خب عزیز شما دارای 4500 ایندکس در گوگل هستین چند وقته سایت رو راه اندازی کردین دقیقا از زمانی که شروع به ثبت اولین مطلب کردین چند وقت می گذره ؟ لطفا بگید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• pendarno

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۸

سلام و سپاس مجدد برای پاسخگویی تان. سایت حدودا از 20 فروردین 91 فعال شده است. البته یک برهه هایی زیاد فعال نبوده؛ اما چند ماه گذشته تقریبا هر روز دو تا چهار پست در آن گذاشته شده است.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۵

pendarno گفت:
    سلام و سپاس مجدد برای پاسخگویی تان. سایت حدودا از 20 فروردین 91 فعال شده است. البته یک برهه هایی زیاد فعال نبوده؛ اما چند ماه گذشته تقریبا هر روز دو تا چهار پست در آن گذاشته شده است.

پس مشکلی وجود نداره شما به کارتون ادامه بدین این امر چیزی هست طبیعی یه مرتبه الکسای من رسید به 3800 و الان دوباره شده 4247 من تقلبی نکردم ! اگر اطمینان دارید کار غیر معقولی انجام نمیدین به کارتون ادامه بدین و صرفا در زمان بندی ارسال ها دقت بیشتری کنید اگر قصد دارید روزی یه دونه ارسال کنید مطلب واقعا سر ساعت خاصی همیش همین کارو انجام بدین سه ماه به همین شکل کار کنید ربات گوگل سر ساعت میاد مطلب شما رو ایندکس می کنه و این برای گوگل خیلی اهمییت داره در مورد سئو هم مقالات بیشتر بخونید توصیه دیگه ای هم ندارم اما اگر دستو بالتون بازه میتونید با یه سئو کار صحبت کنید در پایان اگر مشکلتون حل شده ممنون میشم از منو سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

pendarno

درباره‌ی این موضوع