انجمن

پخش انلاین  (۶ نوشته)

• gomrah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹

سلام دوستان من میخوام از یه دوربین مداربسته پخش انلاین بزارم چجوری میتونم این کارو بکنم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۶

gomrah گفت:
    سلام دوستان من میخوام از یه دوربین مداربسته پخش انلاین بزارم چجوری میتونم این کارو بکنم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من راهنمایی در مورد راه اندازی این کار به علت اینکه تخصصی می باشد در انجمن وردپرس ! به نظر نمیرسد ممکن باشد اونم به دلایل زیر :
    یک چون بحث تجاریه و بحث تجاری داخل انجمن خلاف قوانین هست !
    دو این مبحث تخصصیه و به خود وردپرس ارتباطی نداره !
    سه با توجه به اینکه مطالب درست و دقیقی در این باره نشر داده نشده به نظر نمیرسد راه اندازی این مورد به همین آسانی ها باشد !

اما لازم به ذکر می باشد برای انجام این کار از پروتکلی به نام rtmp استفاده می شود که با بررسی لینک زیر متوجه خواهید شد :

rtmp://cdn.livetv.irib.ir/livetv3

و همان طور که میدونید لینک بالا لینک شبکه 3 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لذا تحقیقات خودتان را در مورد پرتوکل rtmp ادامه دهید در اینترنت البته ! و اگر نتیجه مطلوبی پیدا کردین و موفق به راه اندازی شدین ممنون میشم اینجا هم مطرح کنید تا سایر دوستان بتونن استفاده کنن. با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

gomrah
  • gomrah

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۲

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من راهنمایی در مورد راه اندازی این کار به علت اینکه تخصصی می باشد در انجمن وردپرس ! به نظر نمیرسد ممکن باشد اونم به دلایل زیر :
    یک چون بحث تجاریه و بحث تجاری داخل انجمن خلاف قوانین هست !
    دو این مبحث تخصصیه و به خود وردپرس ارتباطی نداره !
    سه با توجه به اینکه مطالب درست و دقیقی در این باره نشر داده نشده به نظر نمیرسد راه اندازی این مورد به همین آسانی ها باشد !

اما لازم به ذکر می باشد برای انجام این کار از پروتکلی به نام rtmp استفاده می شود که با بررسی لینک زیر متوجه خواهید شد :

rtmp://cdn.livetv.irib.ir/livetv3

و همان طور که میدونید لینک بالا لینک شبکه 3 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لذا تحقیقات خودتان را در مورد پرتوکل rtmp ادامه دهید در اینترنت البته ! و اگر نتیجه مطلوبی پیدا کردین و موفق به راه اندازی شدین ممنون میشم اینجا هم مطرح کنید تا سایر دوستان بتونن استفاده کنن. با تشکر

مرسی از نظرتون اگه قادر به راه اندازی شدم حتما یه اموزش کامل و جامع برای دوستان قرار میدم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

gomrah گفت:

مرسی از نظرتون اگه قادر به راه اندازی شدم حتما یه اموزش کامل و جامع برای دوستان قرار میدم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

لطف عالی متعالی فقط لازم به توضیح می باشد می تونید در مورد افزونه های متعدد وردپرس در این باره هم تحقیق داشته باشید rtmp plugins in wordpress اگر در نهایت به نتیجه مطلوب رسیدید اطلاع بدین ممنون میشیم ضمنا برای تشکر نیازی به ارسال متن مجدد نیست داداش فقط کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه با تشکر

gomrah
  • gomrah

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۸

داداش من یه اموزش تو یه سایت دیگه پیدا کردم فک کنم خیلی کامل باشه برای راه اندازی سرور میتونم از یه سایت دیگه لینک بزارم ؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۱

gomrah گفت:
    داداش من یه اموزش تو یه سایت دیگه پیدا کردم فک کنم خیلی کامل باشه برای راه اندازی سرور میتونم از یه سایت دیگه لینک بزارم ؟

قرار بدین اگر مشکلی داشت مدیران محترم اطلاع میدن بهتون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.